Yaza Merhaba Çekilişi

saolasın cnmtek isteğim hamileliğimde problemle karşılaşmamak ama yine de rabbimden gelene boynumuz kıldan ince

hiç bir sorunu olmayıp da hamileliğinde her türlü şeyin bulduğu arkadaşlarım var malesef canım o hiç belli olmuyor..sakın canını sıkma..herşeyin hayırlısı...

Sendromlu olmadığım için düzensizliğim yok çok şükür. Var da 1-2 gün oynar en fazla. Hormonlarım da normal düzeyde olduğundan tedavi, ilaç kullanmama gerek görmedi doktor. Ama daha önceki yıllarda kullanmıştım.

olsun cnm sen yine de ihmal etme lisede arkadaşım vardı pcoluydu gecen gün facede karşılaştık evlendiği sene menepoza girmiş heralde en genç yaşta menepoza giren kişi oldum diyorduo da çok ihmal etmiş iş güç derken

Bitanem çok geçmiş olsun..

Aslında önceden bilinebilecek bir şey. Yumurtalarının azaldığını, menapoz belirtisi gösterdiğini söylememiş mi doktor.

Çünkü zaten bir kadın belli sayıda yumurtayla gelir dünyaya, doktorun anlaması zor olmasa gerek.

Gideceğim ben de artık önümüzdeki aya kaldı

Bitanem çok geçmiş olsun..

saolasın cnm

cnm o ilk ergenliğe girdiğinden beri problemliydi lisede dk hapı kullanıyordu sonra işe girince izin almaları problem olmuş kendi kendine dk hapı alıp kullanmış artık son anda adet görememeye başlamış rabbim kimsenin başına vermesinyani doktorun görmemesinden değil arkadaşımın ihmal etmesinden kaynaklı

hımmmm demek ki ilaçsız adet olmamasının sebebi menapoza girmeye başlamasıymış.
Allah yardımcısı olsun, bir tanecik bile olsa yumurtası dondursun bence. Erken menapoz için kök hücre de umut kapısı.

İhmal etmemek lazım haklısın, gerçi zaten doktor bana senelik kontrol yaptırsan yeterli dedi ama ne olur ne olmaz baktırayım ben.

Allah sana da en hayırlısıyla şifa versin.

amin cnm Allah kimseye dermansız dert vermesin..

evet canım yaa çok zevkli :)

evettt çok eğlencezz

aynen cnm bende ama elimden geleni yapıcam inşaAllahhh

Kendini tanıtanlar arkadaşlar arttı baya .Çok memnunum katıldığımaaa güzel dostluklar kuralacağını düşünüyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…