Yaza Merhaba Çekilişi

İyiyim kuzum,sabah telaşesi işte..:KK6:
Yüklenirsek ederiz bence..:KK53:

Bencede kuzucumm :KK52:

kızlarrr napıyosunuzz :KK16::KK16:

İşlerimi bitirmeye çalışıyorum ama burdan da çıkamıyorum :KK9:

Sen napıyosun canım ?

kızlar günaydın idrar tahlilimi kan tahlilimi verdim geldim bakalım sonuçlarım nasıl çıkacak:KK31:sürekli doktor görmekten bıktım artık:KK14:kaçırdığım bişi oldu mu çekilişle ilgili yeni karalar aldınız mı:26:

Günaydın canım :KK16: İnşallah iyi çıkar sonuçların, kötü düşünmeee:KK20:

Sağol canım..
Bakma kahvaltı hazırlıyorum dediğime,sandviç hazırlıyorum.:KK1:
Kahvaltı yapmadın mı sen?
:KK1::KK1: bende sabah sandviç tarzı bişey yemiştim 12 de öğle yemeğini bekliyorum işte :KK12::KK12:

Sen napıyosun canım ?

ahahah burdan çıkış yok En Büyük KK:KK1::KK1:

bende çalışıyorum ne olsun :KK6::KK6:

:KK1::KK1: bende sabah sandviç tarzı bişey yemiştim 12 de öğle yemeğini bekliyorum işte :KK12::KK12:

ahahah burdan çıkış yok En Büyük KK:KK1::KK1:

bende çalışıyorum ne olsun :KK6::KK6:

Ayıptır söylemesi bugün haftanın son çalışma günü benim için de :KK53:

İşlerimi bitirmem gerekkk :KK52::KK52:

Hayırdır arkadaşım,ne için tahlil?

İltihap falan mı var canım?

Sen napıyosun canım ?

idrar tahlili kronik idraryolu enfeksiyonum için kontrol amaçlı istemişti doktor. kantahlili ise hipertroidi hastasıyım troid değerlerime baktırıyorum 3 ayda bir belirtilerim artınca biraz erkene aldım kontrolümü:KK31:2 tane kronik rahatsızlığım var şimdiden ve ben bıkmış durumdayım ileriki yaşlarımı düşünüyorum ne olacak diye:KK31:

Kızlar eski yapılan çekilişe baktımda ne güzel ya hem hediyeleri hazırlamanın hemde hediye alınmasının heycanı felan çok güzel yaa iki heycanda çok tatlı hele o hediyeleri ayrı ayrı özenip paketlemek ayyyyy ne güzeell becerikli hatunlarrr:KK16:

Son düzenleme:
idrar tahlili kronik idraryolu enfeksiyonum için kontrol amaçlı istemişti doktor. kantahlili ise hipertroidi hastasıyım troid değerlerime baktırıyorum 3 ayda bir belirtilerim artınca biraz erkene aldım kontrolümü:KK31:2 tane kronik rahatsızlığım var şimdiden ve ben bıkmış durumdayım ileriki yaşlarımı düşünüyorum ne olacak diye:KK31:

çook geçmiş olsun canım ALLAH acil şifa versin moral bozma inan daha kötüleride var ALLAH daha kötüsünden korusun

Kızlar eski yapılan çekilişe baktımda ne güzel ya hem hediyeleri hazırlamanın hemde hediye alınmasının heycanı felan çok güzel yaa iki heycanda çok tatlı hele o hediyeleri ayrı ayrı özenip paketlemek ayyyyy ne güzeell becerikli hatunlarrr:KK16:

evet canım yaa çok zevkli :)

İhmal etme kontrollerini canım. allah şifa versin. Bende de pco var, ama 1 yıldır gitmedim doktora, sen deyince tekrar hatırladım bak:KK31:

Ben pek yaratıcı, becerikli biri değilim ama tüm gücümü kullanıp, böyle güzel paketler hazırlamak istiyorum:KK16:

Allah şifa versin canım öyle düşünme Allah çaresiz dert vermesin inşallah...

çook geçmiş olsun canım ALLAH acil şifa versin moral bozma inan daha kötüleride var ALLAH daha kötüsünden korusun

saolasın cnm tabi rabbime şükür daha beterleri var ama bu sene sonu gibi bebek planımız var ve rahatsızlıklarım yüzünden hamile kalamama ihtimalimi düşündükçe üzülüyorum:KK31:

İhmal etme kontrollerini canım. allah şifa versin. Bende de pco var, ama 1 yıldır gitmedim doktora, sen deyince tekrar hatırladım bak:KK31:

Ben pek yaratıcı, becerikli biri değilim ama tüm gücümü kullanıp, böyle güzel paketler hazırlamak istiyorum:KK16:

cnm sende ihmal etme pco ciddi bir rahatsızlık ilaçlarını düzenli kullanman lazım adet düzensizliğin yok mu rahatsız olmuyor musun:KK31:

X