Yaza Merhaba Çekilişi

yok yavrum ya. doktor bebek var demese bilinçsiz sansam bende ur var derim... Grilikler arasında siyah nokta.

bu arada bende yeni ama kayda değer bi ipucu vereyimmm artık profil fotosumuu feysimii yoksaaa whatsahapımıındamııı desemmm
sevgilisimiiii kocişimiiiii nişanlısımıııı desem ne desem bilemicem ikisinin fotoğrafı varrr

Ayyy Allah mı söyletti kuzum? Ayyy ikiz oluyormuş..

İnşallah..sonra da zeynoyla dünür oluruz.

ayyy oluruz kız ne güzel

inşallah bir belli olsalar 4 gözle bekliyorum..
benimkilerin tek yumurta olma ihtimali çok yüksek yani aynı cinsiyet olabilir...
sağlıklı olsunlarda farketmez gerçi..
ama alışveriş yapmak odalarını hazırlamak için bilmem lazım...

kız daha çok miniktir o benzemez tabi birşeye facebookta anne çocuk sayfalarına üyeyim kadının biri yazmış uzaylıya benziyordu bebeğim acaba öyle mi kalır diye ne cahil insanlar var birde kadını topa tutmuşlardı çirkin olsa sevmicen mi bebeğini diye

sağ salim kucağına alırsın inş cnm rabbim cinsiyetini öğreneceğin günleride göstersin

Ya annem de hep rüyaların da ikiz torun görüyormuş.
Allah bu mukaddes duyguyu isteyen herkese tattırır inşallah canım.

tamam baby. zaten evli demiştin

hahaha aynı sayfaya üyeyiz sanırım bende çok gülmüştüm o mesaja

hadi ya yok ben sadece ur'a benzettim....Arkadaşın da ikizi olacak doğal yollarla...
felaket heyecanlı..İkiz de hersey fazla fazla oluyormus bulantı falan

Selam kızlar günler sonra ben geldim.

Iki gündür hasta yatiyodum giremedim. Bizin üniversitenin festivali vardı gece ona gittim hasta hasta. Şimdi boğazımda koca bi tahriş hala hepinizi selamlıyorum :))

Nasılsınız gorusmeyeli :)

hehehehehe dediğime geldin yani
zaten daha pirinç kadar bile değil bebeğin toplu iğne başı kadar

Hala nasıl inanmaz bazı insanlar mucizelere ALLAHın varlıgına anlamıyorum. 10 gün içinde hangi kuvvet toplu iğne kadar birşeye kalp başşedip onu atırabılır ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…