Yaza Merhaba Çekilişi

hımm bak bu mantıklı canım bende 18 yaşında kaybetım babamı. Bak ondan olabilir.

bende evde askeri disiplinle büyüdüğümden böyle sürekli gülen bir insan değilim malesef napalım kısmet alan almış artık zaten
başın sağolsun canım ayrıca...

Sen mi sertsin??? Yumoşsun sen yumoş..beni de soğuk bulurlar.

lise zamanında dersaneye giderken hemen arkadaş bulamazdım sonra kızlarla ısınınca ya biz seni ilk başta çok burnu havada sanıyorduk ondan yanaşmıyorduk sana derlerdi hep şimdide iş hayatıma yansıyor bu durum

hımm bak bu mantıklı canım bende 18 yaşında kaybetım babamı. Bak ondan olabilir.

olabilir cnm bende 11 yaşında kaybettim kız çocuğunun hayatta dayanağıdır babası galiba dışarıya karşı kendimi koruyacağım düşüncesiyle böyle oldum

Kıskanıyorum sizi, pişman oldum çekilişe katılmadığıma
Fotoğraf paylaşmalar falan, telefon numaraları bilmem ne

bende evde askeri disiplinle büyüdüğümden böyle sürekli gülen bir insan değilim malesef napalım kısmet alan almış artık zaten
başın sağolsun canım ayrıca...

saolasın cnm annemde babamda çok erken yaşta vefat ettiler nerde varsa herkesin başı saolsun

Son düzenleme:
Kıskanıyorum sizi, pişman oldum çekilişe katılmadığıma
Fotoğraf paylaşmalar falan, telefon numaraları bilmem ne

keşke katılsaydın canım ya ama bir çekiliş daha yapıcaz bu gidişleee ona katılırsın olur muuu

Ben alışverişe çıkıyorum..saatlerce gezicem.

Benim yerime de gez kuzum

Gamzecim başın sağolsun öncelikle

Bende senin duyduklarının aynısını duyuyorum resmen insanlardan Napalım yani hep sırıtalım mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…