Yaza Merhaba Çekilişi

ay trueee avatarından yazdıklarından falan sert gibi duruyorsun ama yüzün yumuşacıkk :114::114:
Aslında gerçekçi olmak gerekirse sert mizaca sahibimdir,agrasif tarafım agır basar(Allah eşime sabır versin) ama görüntü yumuş yumuş işte.

ay bende yeni resim ekliyim kızlar eklemek isteyen beni eklesin kimbilir belki katilimde vardır içinde :)

Aslında gerçekçi olmak gerekirse sert mizaca sahibimdir,agrasif tarafım agır basar(Allah eşime sabır versin) ama görüntü yumuş yumuş işte.

ehehh o yumuş surata sinirlenmek komik duruyor muuu

cnm bendede tam tersi durum var duruşum çok sertmiş herkes çok sinirli sanıyor beni sürekli güleç nasıl durulur hiç bilmiyorum ama içim hiçte sert değildir minik her an gülmeye hazır kız çocuğu var içimde ama dışıma pek yansımıyor galiba ya da beni ilk kez görenler burnu havada biri sanıyorlar beni tanıdıkça ısınıyorlarmış

bana da hep soğuk nevale derler hiç öyle mi görünüyorum Allah aşkına
amannn karşındaki nasıl görmek istiyosa öyle işte..
kimse kimsenin içini bilemiyo..

bana da soğuk derler. Aslında hiçte öyle değilimdir.Kendileri bakmayı bilmiyorlar bence

aynen cnm içimizi bilmeden yorum yapanlara sinir oluyorum bizim sektörde çok oluyor pazarlamacılar geliyor gamze hanım çok sinirli duruyorsunuz moraliniz mi bozuk diyorlar birde her an nasıl gülebilirim ki duruşum böyle birde küçük yaşta babamı kaybettiğimden dolayı dışarıya güçlü görünme psikolojisi vardı bende sanırım zamanla dış görünüşüme yapıştı

Sen mi sertsin??? Yumoşsun sen yumoş..beni de soğuk bulurlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…