Yaza fomda girelim mi 😀

Kendimizi geceye kadar bol bol meşgul tutalım, hem sen demiştn ya "niyet çok önemli diye"
bu sefer buna dikkat ettim
Evet beynimiz niyetimizi algılıyor ve kendini ona hazırlıyor..Ben dun en son 19 35 de ağzıma birsey atmıştım 8 deyim..36 saati tamam liycam insaAllah ...

Günaydın kızlar Yarınki tartı günü için hazırlıklar yaptım Sabah uyanınca bir bardak limonlu ılık su içtim ne kadar faydasını görürüm bilmiyorum şu an deneme aşamasında Kahvaltı olarak da 3 YK yulaf, 4 YK yoğurt, yarım muz, yarım elma,iki ceviz ve bolca toz tarçınlı bir tabak hazırladım hala yiyorum
Akşam yemeği için karnıbahar, az biraz patates ve havuçlu bir sulu yemek yaptım inşallah yiyebilirim yanında da salata ayran yaparım.
Ev işlerini biraz hafifletince spor da yaparım herkese az kalorili bir gün dilerim

Afiyet olsun, eğer fire vermeden uygularsan süper bi listen olmuş

Y Yeni ben lazim bugün ikinci günüm olduğu için gece uykusuzluk yaşadım.
fakat enerjim bomba. sanırım ketosize girdi vücudum. sen nasılsın?

Suan cok iyiyim çünkü ilk saatler daha yarin tartıya yansarsa cok daha iyi olacağım.. ketosize girdiğini anlayanlar var mis araştırmak lazim

Selam kizlar. Bugun isyerimde herkes yiycek getirmis kek pasta pogaca kisir falan. 1 dilim kek+kisir+mozaik kek+ irmik tatlisiii..... Hic kisamazdim kendimi zannetmemki bugun başka acıkayım. Olur da acikmazsam akşam sebze suyu sıkıp icerim.. acıkırsam da aynı
Bir de filtre kahve icince cok uzun tok kaliyprum icindeki sutten dolayi. Oglen ve aksam da filtre icerim. Bugun kilo kaybim olcagini sanmam. Ama boyyle dengelersem kilo alimim da olmaz.

12 yıldır diyet yapan bir insan olarak geldigim en son nokta kendini kismadan hicbirseye hayir demeden dengeleyerek yavaş yavaş sindire sindire kilo verebilmek..en iyisini yapmışsınız akşam dengelerseniz hic bir sorun olmaz..yemek değil önemli olan yedikten sonra bırakmamak.bu benim için son diyet ve her gün kendime bunu tekrar ediyorum..yiyebilirsin ama sabah yeni bir gün kaldığın yerden devam et...

Selam kızlar dün az biraz bulgur pilavı yoğurt yemiştim tüm akşam rahatsız etti sanırım uzun bi süre bulgur pilavı yemem bugün bir yumurta ve bebeğime yaptığım tarhana corbasindan yarım kase içtim midem hala ağrıyor pek bisey yicek gibi değilim zaten akşama hafif biseylerle gecistiririm de ne yapsam bilemedim

elinizin altında sebze varsa şipşak fırınlayabilirsiniz, aklıma bu geldi

Aksam cocuklar yemek yemedi kanka dökülmesin günah diye ben yedim ..Tarhana çorbası ile patates yemeyi ama 24 saat oldu 1 gün demi
ahaha afiyet olsun, aynen sonuçta 24 saat dinlendirdin vücudu. daha bişi yeme.

ay yarın tartılıyoruz. bugün şahane bi pantül aldım kendime ve resmen küçük. bir iki kiloya giricem içine...

Kizlar selam Bn hic yazamadim . Listeyide guncelleyemedim kusura bakmayin. Oglum cok hasta oldu . Hicbirseye vaktim kalmiyor . Uykusuz gecelerimjz. Diyet filanda kalmadi .iyilesince donmeye calisicam .
Geçmiş olsun acil şifalar olsun inşallah.

Biz kendimizce yazalım güncel kilolari sen sonra müsait olunca halledersin
Ilk tartim benden olsun 85.2 çıktım bugün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…