Yaza fomda girelim mi 😀

1678884742462.png
tatlı patates firinda. Yaninda azicik yogurtla

Bozmamıssin . Vucudunu dinlemişsin. Ya erken ogun yaptin aksam ya da uediklerinle ilgili. Ya da psikolojik. Bence iyi yapmissin
Aksam 5 de yiyoruz cogunlukla 1 de yatinca aslinda eve aradaki vakit zor. En zorlandigimseyde bu oluyor 11 gibi acikiyorum

Dün akşam yarım dilim pasta yiyerek bozduğum diyetimi bugün önce sabahtan devam ettirdim yine bir yumurtayla kahvaltıyı gecistirip az önce yine vakitsizlikten bir tost yapıp yiyecektim ki foruma girdim yazdiklarinizla motive olup bi kac kasik bulgur pilavı bolca yoğurt yedim akşamda acıkırsam biraz daha yoğurtla günü kapatırım. Burası iyi oldu yaza bomba gibi giricez diye yazmış biri ona daha bi motive oldum 😍

Kizlar dr ozan tunçerin kitabini alacaktim. Kalici zayiflama ve diyetsiz kisitlamasiz beslenme ile ilgili ."Zayiflama diyetleri çöpe " kitabin adı sanitim. Pdf ini buldum. 30. Sayfaya kadar okudum. Aşırı begendim. Size de gonderiyorum

H
yatağa geçtim şimdi, rahatım baya
akşam dokuzda arkadaşlaydım sade filtre kahve içtim umarım bozulmuş sayılmaz su orucum
dışarıda oturunca sadece suyla eşlik edeyim istemedim kıza. :KK50:
galiba yarın da tutacagım, eslik edebilecek durumda mısın
Sadece sumu iciyorsunuz.

yatağa geçtim şimdi, rahatım baya
akşam dokuzda arkadaşlaydım sade filtre kahve içtim umarım bozulmuş sayılmaz su orucum
dışarıda oturunca sadece suyla eşlik edeyim istemedim kıza. :KK50:
galiba yarın da tutacagım, eslik edebilecek durumda mısın
Tamam ederim insaAllah yarin

H

Sadece sumu iciyorsunuz.
Evet.
Bu bir diyet programı degil, otofaji yani hücrelerin sindirimle oyalanmadığı için hasta/kötü hücreleri yok etme süreci. Ama yağ da yakıyor(geçen sene 4 gün yaptıktan sonra kilomu geri almadım)
İlk başlayanlara zor lakin dayanabilene faydası çok.
Fazla yapan insanların lavman yapması ve vitamin alması şart. Ben 1 2 gün yaptığım için gerek duymuyorum.
Yalnız ben faydasını deneyimlemiş olsam da tavsiye edip özendiriyormuş gibi olmayayım, merakınız olursa "otofaji", "su orucu" olarak araştırabilirsiniz

X