Yavru kedilerden şikayet

Arkadaşınızın yönlendirmesi yanlış olmuş
Benim de kardeşimin de dişi kedisi var. Öyle bir koku olmuyor. Erkek kediler etrafa çiş gibi bir sıvıyla kokularını yayarlar. Kaldı ki sizin yavrular da daha ergenlik yaşına girmemiştir. Muhtemelen kaldıkları yerdeki yemek artığı ya da köpek vs başka bir hayvanın bıraktığı dışkı kokusu bu ortalığı mahveden.
Yavruları sahiplendiremezseniz en mantıklısı sokağın uygun bir alanında besleme noktası oluşturmak ve bahçede yemek vermemek.

Yavru bir kedi çiftleşme salgısı bırakmaz. O koku buyuk ıhtımalle kedılerden gelmıyor. Kedıler çok temız canlılardır. Asla oyle kapı pencere açılmayacak kokuus olmaz. Orda buyuk ıhtımalle bır gıder veya bır hayvan oldu o kokuyor.

Apartmana bir sürü kedi yavrular her sene, hiç koku hissetmedim. Biraz ayaklanıp yazın gidiyorlar. Geçenlerde yavru kedilerden rahatsız olan bir manyak hepsini demr sopayla döverek öldürmüş, tv de gördüm. Onlar için hiç bir yer güvenli değil. Ben kışın kömürlüğün kapısını da kitliyorum kimse onlara zarar veremesin diye. Koku vs bahane, insanlara batıyordur emin ol küçücük yavrular.

Barınak olmaz, barınak şartları hayvanlar için çok kötü. Kediler ne kadar zarar verebilir, etrafı ne kadar kokutabilir ben anlamıyorum gerçekten. Biraz büyüdülermi dağılacaklar zaten. Tuvaletlerini yapacakları toprak alan yok mu. Siz kum koysanız bir köşeye, oraya yaparlar belki. Dışarısı olduğu için inşaat kumuda olur. Arada temizlersiniz.

petshopları ben de düşündüm bunları yazdıktan sonra, ama orda iyi bakılırlar mı? Sağlıksız oldukları söyleniyor. bir de bunlar hala annelerinin dibinde, ayırmak doğru olur mu?
Annelerinden ayırmayın. Kedilerin annelik duyguları çok güçlüdür. Acı çekiyorlar yavrularından ayrı düşünce. Benim kedim, yavruları 8 aylık olmuş hala emziriyor.

İnsanlar yere tükürür, sigara izmariti atar, balkondan halı silkeler, denizleri, parkları kirletir. Dünyayı tahrip eder. Ama bunlar rahatsız etmez, dört kedicik rahatsız eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…