Şampuan ve Saç Kremleri Yavaş uzayan saçlara özel bioblas sarmaşık özlü !

bende aldım 1 kez kullandım kokusu baya agır parfümlü geldi bana 7liraya aldım uzama gibi bir belirti tabiki şuan yok:) genel anlamda aman aman bir şampuan degil gibi.

1hafta önce ben de aldım.
Saçlarımın uzamasına dair bir belirti yok tabi şu anlık.
Saçlarımı sertleştirmedi. Kokusu çok güzel.
Dökülme sorunum çok fazlaydı ancak kullandıktan sonra saç dökülmem azaldı gibi.
Şampuan saçıma ilk sürdüğümde köpürmüyor, 2. sürüşümde köpürüyor tek sorun bu.
Bakalım uzatacak mı.

kızlar bir sorum olacak. şampuandan kulllanan bayanlar rengi kahve mi yeşil mi ?

ilk aldığım kahve idi bu yeşil nası oluyo anlamadım çakma mı ne acaba :S:26:

bende çok merak ediorum wala bu hafta alıcam ama :) konuyu açalı bikaç ay olmuş kullandınmı sen acaba canım nasıl :). Ben bunun dierini kullanmştm saç dökülmelerm felan hakikaten drmştu ve saçlarıma çok iyi gelmişti..
Bu şampuanı kullan derim ama bunun yanı sırada ossion saç maskesi war netten almştm bende onuda kullan saç kremi yerine hem saç dökülmlern olmuo hem saç kndine glio hemde uzamasına yardmcı olr inş :)

konuyu açtığım günden beri kullanıyorum canım ben beğendim ama saçlarımın yapısı karışık olduğu için krem ve maskede kullanıyorum...saçımın uzadığını söyleyenler var bende farkındayım

bende aldım kullanıyorum kokusu pek hos deil benim için ama yesil sampuanda garip oluyor ama olsun..umarım işe yarar..ilk kullandıgımda saclarım sertlesti, 2. kullanımda yumusadı bakalım ne olcak

Bende şuan normal bioblas şampuanı kullanıyorum bide bana yeşil zeytinyağlı sabun saç dökülmesine iyi gelir demişlerdi aslında ilk önce sabunlayıp sonra şampuan kullnıyorum bu aralar ve kafamda kaşınma olmaya başladı bu saç uzamasının belirtisi mi ? :/
Bende bir anlık gaza gelip belime kadar olan saçlarımı kısa küt kestirmiştim şuan omuzlarımda en yakın zamanda sarmaşık özlü bioblas alıp kullanıcam etkisini görürüsem sizide bilgilendiririm :))

Bende şuan normal bioblas şampuanı kullanıyorum bide bana yeşil zeytinyağlı sabun saç dökülmesine iyi gelir demişlerdi aslında ilk önce sabunlayıp sonra şampuan kullnıyorum bu aralar ve kafamda kaşınma olmaya başladı bu saç uzamasının belirtisi mi ? :/
Bende bir anlık gaza gelip belime kadar olan saçlarımı kısa küt kestirmiştim şuan omuzlarımda en yakın zamanda sarmaşık özlü bioblas alıp kullanıcam etkisini görürüsem sizide bilgilendiririm :))

canım kaşıntı evet uzama belirtisidir ama bi ara bende zeytinyağlı sabun kullanmıştım onun ayrı bi durumu oluyo kaşıntı olarak sen yinede bioblas sarmaşık özlüyü kullan o zaman etkisini göreceksin hadi kolay gelsin inş uzar eski halini bulur saçların..

Benim saçlarımı keçe gibi yaptı :/

saÇında boya varsa keçe gibi yapması normaldir:) çünkü boyalı sçlra özl olanı ayrı onun:) birde bitkisel sampuanlar herkese uygun olmuo deri tipine göre annemede sert saçlr yptı ama bana iyi gldi :) sen keçe gibi ypsada kullan bi süre yawş yawş alşr blki 2 3 hfta dene kçe gbi oluosa bide bunun kremleri war onuda kullan :)

ben de 8.5 tlye aldım şampuan ve krem bir arada olanı..daha bir kez kullandım saçlarım yumusacık ve dolgun kokusu da güzel:)..uzama gözlemlediğim vakit yazacağım..:)

gerçekten uzamayı gözledim dahada uzasa keşke :S çok iyi bir şampuan kızlar bu 4.cü şişem olacak...uzama gözleyen varsa yazsın

gerçekten uzamayı gözledim dahada uzasa keşke :S çok iyi bir şampuan kızlar bu 4.cü şişem olacak...uzama gözleyen varsa yazsın

canım helal valla sen kaç günde bir yıkadın ben 2 3günde bir yıkamama rağmen ilk şişem bitmedi hala bu arada ne kadar uzadı sen ne kadardır kullanıyosn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…