Şampuan ve Saç Kremleri Yavaş uzayan saçlara özel bioblas sarmaşık özlü !

arkadaslar sarmışık olandan aldım 9.90 bizim kantin indirimli satıyor bize özel isteyenlere gönderebilirim eğer dışarda ürün pahalı ise kargoyla gönderim buradan yazı ben ara ara bakoyorum

ya arkadşlar ben hiçbir markette bulamadım, hatta kimse bilmiyor gelecek mi diye sorduğumda of yaa nerelerden aldınız yazarmısınız

ya arkadşlar ben hiçbir markette bulamadım, hatta kimse bilmiyor gelecek mi diye sorduğumda of yaa nerelerden aldınız yazarmısınız

canım ben marketten aldım. Kipada var kozmetikçilerde var gratis dede var.benim aldığım bunlardan biri değil basit bir marketti yani.. cosmo shop dada gördüm.eczanedende alabilirsin

hemen anlatayım özel siparişimi ederek 1 aydır kullanıyorum. saçlarım 2 yıl içinde 4 kere açma işlemi gördü açma işlemi yapanlar bilirler ki saçlar zor taranır plastik gbi saçlarım varDI. sarmaşık özlü şampuanı bioblas oldugu için kullanmak istemedim çünkü eski bioblas saçlarıma hiçbir şekilde yaramamıştı.neyse ben aldım ve bir de bunu kullanayım dedim size kefil olarak söylüyorum ki 3 ayda 1 cm anca uzayan saçlarım 1 ayda 3 parmak uzunluğunda uzadı. entele otundan turplu sulara kadar denemiştim fayda görememiştim ama bu şampuan bana gercekten cok iyi geldi. tavsiye ederim inşallah hepimzin saçları uzun ve gür olur. öpüldünüz ballarım

canım ben marketten aldım. Kipada var kozmetikçilerde var gratis dede var.benim aldığım bunlardan biri değil basit bir marketti yani.. cosmo shop dada gördüm.eczanedende alabilirsin
ooo öyle mii kipada bile var yani bakcam hemen çokkk sağolasınnn muah

seviyorum seni yaaa sayende uzayacağına inanarak kullancam benim saçlarımda defalarca açıldı, bide kremli mi kullanıyorsun acaba:18::18::18:

bir haftadır kullanıyorum tabi uzayıp uzamadını belli olmaz daha ama hiç güzel olmuyo saçımyaa kabarıp kalıyoo şekil almıyo bide kısa küt hiç hoş olmuyoo kremlisni aldım bide havalanmasın dıye ki normalde saçlarım dalgalıdır ama ölee kabarık kabarık durmaz bana yaramadı herhalde :26::26::26::26:

Bende aldım bugün ve ilk kez kulandım çok iyi geldi. Sanırım bir sonuç elde edebilmek için 1 ay gibi falan kullanıp bakmak gerekir.
sabırsızlıkla bekliyorum yorumlarınızı :)

bugün bende ilk kez kullandım, özellikle kokusu ve hemen köpürme özelliği çok hoşuma gitti, 1 ay kullanıp sonucuna bakıcam, inşallah faydalı olur.

bende kullanıyorum 3 haftadır ve gerçekten güzel bir şampuan. saçlarım çok yıpranmıştı kestirdim ve bu şampuanı kullanmaya başladım bitkisel özlü olması beni çok cezbetti. tek sorun biraz kaşındırıyo beni sanki yıkanmamışım gibi saçlarımı kaşırken buluyorum kendimi :) uzar mı ya da uzuyor mu bilmiyorum ama inanılmaz ferahlık ve dolgunluk veriyo saçlarıma 2 ay sonra illa ki fark edilir uzama var mı yok mu. ama benim gibi yavaş uzayan bir saçı gerçekten uzatırsa minnettar olucam ona :)

yorumlar çok güzel gerçekten bi an önce bende denemeliyim saçlarım zaten uzun ama uzun olduğu için eskisi gibi gür değil umarım gürleştirir banada yarar inşaallah

ben restorex aldım 15 gun once bugune kadar şampuan kullanmamışım dıye dusunuyorum .bıoblas benım saçlarımda sulu yara yapmıstı

yorumlar çok güzel gerçekten bi an önce bende denemeliyim saçlarım zaten uzun ama uzun olduğu için eskisi gibi gür değil umarım gürleştirir banada yarar inşaallah

canım sana önerdiğim markanın şampuanları cok güzel niye alternatif arıyorsun ki?

canım sana önerdiğim markanın şampuanları cok güzel niye alternatif arıyorsun ki?

size ulaşabilsem siparişi vericemde maalesef kutunuz dolu dünden beri atıyorum mesaj gitmiyorr maalesef önerdiğiniz markanın saç uzattığınıda bilmiyordum hem

kızlar bende 7TL ye aldım 2hafta fln oldu sanırım etkisini gösteriyo denemeye değer derim bugüne kadar neler denedik saçımızı uzatmak için.. önce etrafım farketti senin saçında bi değişiklik var uzamış çoğalmış gibi şeyler duyunca hoşuma gitti bende farketmiştim zaten değişimi..şampuan bitsede yine alıp devam edicem bırakmayı düşünmüyorum ya yılan yağını bırakınca saç eski haline dönüyodu buda öyle olur diye korkuyorum..

yılan yağı demişsin arakdaşım. şampuanınımı kullandın. bende şuan kullanıyorum ama hiç bir yararını görmedim üstüne üstlük o canlı parlak saçlarım gitti. şuan saç uçlarım kuru ve o kadar cansız görünüyorlarki. çok moralimi bozuyor. olmadı kullanmayı bırakıcam

yok ben yağını saç diplerime uyguluyordum ama bioblasa başlayınca çok karıştırmayım dedim bide yılan yağını bırakınca sonucunu hem kendim gördüm hemde çok duymuştum kullanmayı bırakınca uzattığını da alıp götürüyo bi iki kişiden yıkama sırasında uzayan saçlarının elinde kaldığını bile duydum..bioblası kullan inş işine yarar arkadaşım..

Ayyy kızlar bende bugün aldım inşallah ise yarar yaaaa yatın kullanicam ve benim aldığımda kremli :44: kremsiz falan görmedim zaten 10 tlye aldım bende umarım saçlarımı sertlestirmez zaten yeterince kırıldı birde sampuanin mahvetmesine dayanamam

Kızlar kullandım sampuani size şu kadarını söyleyeyim eğer sac kremi ve bioblasin kendi sac bakım spreyi ile kullanırsanız sacınızda hiçbir sertlik olmuyor hatta saçlarımın dahada yumusadigini iddia edebilirim zaten daha önce de kullanmıştım bioblasin sac bakım spreyini ve gayet memnundum sampuani ile birleşince bende güzel sonuclar verecek gibi duruyor bilgilendirmek istedim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…