Şampuan ve Saç Kremleri Yavaş uzayan saçlara özel bioblas sarmaşık özlü !

bende aldım daha ilk yıkamada sanki uzadı ama gözle görülmüyo. ama inanıorm ya uzayacak. ha bide 1.yıkamada köpürmedi 2.köpürdü. 3.cok köüprdü. siz 3. yapmayn bence . keçeleşti. sonra işte sabah oldu kasındı hala kasınıor. belki de sacım uzuyordur

canım slm..evet şampuanın saç köklerini uyarma gibi bi etkisi olduğundan kaşıntı oluyo ve ben uzamaya işaret olduğunu dşünüyorum bnm ikinci şişem bu sefer kremsizi aldım ve saçlarım epey çoğalıp uzadı..bu arada şu köpürme işi zamanla oturacaktır sanırım saçın alışmasıyla ilgili bi durum bu benimde başlarda 2.yıkamada köpürüyodu ama artık 1.de köpürüyo ztn bikaç sefer uyguluyorum ben köpürmesinden ziyade..inşallah işine yarar bööle bi düşünceyle başlamana sevindim inanç çok önemli..

Merhaba kızlar :)
Bende dün aldım watsonstan aldım.9 tl. Orada satış yapan bayanlardan tutun, biçok arkadaşım onarıcı + uzatıcı faydası oldugunu söyledi. Ayrıca ben 4 haftadır almaya gidiyordum geldiği hafta bitiyormuş bu hafta almak nasip oldu. İlk yıkamamı birazdan yapıcam sizlere konu altından bildiririm durumu. Saçlarım uzun belime kadar ama dökülüyo ve cansız umarım eskisi gibi olur yine :)

inşallah işine yarar canım bu arada bioblasın dökülme karşıtı olduğunuda unutmamak lazım şampuanına evigen ve bepanten ampullerden de birer tane kırmanı öneriyorum epey bi onarıyo saçı..

Ilk kez kullandım gaaayet güzel her zaman fön çekerim saçıma dolgun dursun dye ama şmdi kendi halinde kurumaya bıraktım fönlü halinden daha dolgundu tavsiye ederim....

Ilk kez kullandım gaaayet güzel her zaman fön çekerim saçıma dolgun dursun dye ama şmdi kendi halinde kurumaya bıraktım fönlü halinden daha dolgundu tavsiye ederim....

gür tutmasından ziyade saçlarıda çoğaltıyor ben yeni saçlarımın çıktığını farkediyorum uzun süredir

Son düzenleme:
Ben de yeni aldım kızlar ikinci yıkamamdı. Bende hiç kaşıntı olmuyor. Belki de yapıya bağlıdır. Bir de ben sarmısaklı şampuandan sonra yapıyorum. 2. ve 3. yapmıyorum.

durmak YoK yola DEVAM kızlar... konu sahibi ben aylardır kullanıyorum ve çevremden çok fazla saçların ne kadar uzadı tepkisi alıyorum...

ben de 1 aydır kullanıyorum gayet memnunum... önceden arginin kullanıyordum 6 ay kadar .... saçlarım alıştı diye değiştirdim... çok memnun kaldım... 1 ay önce saçımı boyattım yaklaşık 3 haftadır da şampuanı kullanıyorum.. 1,5 cm. kadar uzadı.

bu ne yaa saçlarım yapış yapış olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ilk zamanlar çok umutluydum saçlarım zaten yağlı iyice yağlandı başım sürekli kaşınıyo

bu ne yaa saçlarım yapış yapış olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ilk zamanlar çok umutluydum saçlarım zaten yağlı iyice yağlandı başım sürekli kaşınıyo

canım kremli olanımı kullandın yoksa kremsizi mi çoğu kişi memnun kalmamış yaa :26:

canım kremli olanımı kullandın yoksa kremsizi mi çoğu kişi memnun kalmamış yaa :26:

Canım xAyx ben bugün aldım şampuan+saç kremi olanını , içine bir tane evigen bir tane bemiks kırdım ayrıca badem yağı koydum daha önceden kullanmıştım... Evet diğer şampuanlar gibi yumuşacık yapmıyor maalesef ama. Bitkisel ve saç uzatma konusunda iyi olduğu için kullanacağım... Sinameki kürü yapıyorum ya bu şampuanını o düzensiz yaptığım zaman kullanmıştım ama sinamekiden mi şampuandan mı bilmem saçlarım uzuyor.... Bakalım devam edeceğim o zaman yorumlarımı paylaşırım... :))))

Kullandığımda kafam kaşınmıyor acaba bana yaramıyor mu , çünkü kaçınırsa uzar diye biliyorum saçlarım çok kuru cildimde ondan mı acaba ?????

Kullandığımda kafam kaşınmıyor acaba bana yaramıyor mu , çünkü kaçınırsa uzar diye biliyorum saçlarım çok kuru cildimde ondan mı acaba ?????

canımcım az daha sabır bikaç kullanmadan sonra daha hoşuna gidecek ben 2.şişemdeyim ilk şişeme sen gibi bemiks kırmıştım şimdikindede evigenle bepanten var dediğim gibi onlar onarım amaçlı birazcık ve saçı topluyolar bide yumuşaklık verir onlarda zamanla..bu arada şampuan tek başına epey bi gürlük veriyo bunuda sölemeliyim hem benim saçlarım ince tellidir ve çoktur ama kullandıktan sonra sanki iyce çoğaldı saçım bilmiyorum :26: tüm bu uygulamalarım bittiğinde şampuana sadece çamterebendin katıp kullanıcam belki bide yağ bakımım devm eder o zaman hem şu maske yada durulanmayan sıvı kremlerdende kullanıcam anlayacağın azaltınca bile çoğalıyor bu bakım işi neyse canım yine iyi gelenleri haber ederim ama..

arkadaşlar bazı arkadaşlar alakasız bir şekilde karalıyor gören de şampuan değil yağlı boya kullanmışlar sancak. ayrıca bioblasın yağlandırması imkansız diğer şampuanlardan kat kat az. ve dolaşma bendede oluyor ben saç kremide loreal kullanıyorum... denemeden inanmayın herşeye ..

bende kullanıyorum 1 aydır falan kızlar benim aslında çok yavaş uzamıyor saçlarım ama daha hızlı uzasın istediğimden aldım 10tl ye gayet memnunum yıkandıktan sora kafam acayip kaşınıyor ondanmıki saçımı boyayalı 20 gün flan oldu beyazlarım çıktı bile bence işe yarıyor sonuçta şampuan kullanyoruz ha o ha bu bunu kullanmaya devam edicem kremsiz olanını kullanıyorum ben banyodada krem kulanmıyorum zaten durulanmayan sıvı saç kremi kullanıyorum okadar, iyi gelmiyo krem saçlara mağlesef

Saçlarımı kestirip pişman olmamın akabinde Bioblas'ın bu şampuanı çıkarması kaderin bir cilvesi herhalde. Ben saç uzatıcı maskeler yapmak için fazla tembel bir insanım çünkü. Daha yeni kullanmaya başladım bu şampuanı -kremsizini-, üçüncü yıkamam falan oldu sanırım şimdilik oldukça memnunum. Kaşıntı, kepek vs problemim yok, evet saçlar ıslakken çok sert ve dolaşık oluyor ama ben şampuanlıylen iri dişli bir tarakla yavaş yavaş tarıyorum, çok da zor olmuyor o zaman açılması. Sonrasında krem de kullanmıyorum, kurutunca yumuşacık oluyor zaten saçlarım. Beni en çok sevindiren şey de saç dökülmemi inanılmaz azaltması. Öyle aşırı bir dökülmem de yoktu ama şimdi her tarayışımda elime tek tük geliyorlar. Bir de saçlarımı hızlı uzatırsa tadından yenmez.

uzatma konusunda güvenmiyordum bu şampuana ablamın saçlarını uzattı sağlıklı şekilde bende denemeliyim merak ettim baya

nerden bulcaz onu çok lazımmm (

Öncelikle kozmetik ürünleri satan,bazı semtlerde pasajlar oluyor böyle kozmetik,deterjan vs satarlar o tarz yerlerde, " REAL ve MİGROS" ta bulabilirsiniz başka hangi alışveriş yerlerinde vardır bilemiyorum..Eczanelerin çoğunda bulamayabilirsiniz ve inanın her yerde fiyatlar değişiyor.İlk bende internetten araştırdığımda 12 .50 ytl falan yazıyordu .Şuan da ben 2. kez kullanıyorum 1 'er gün arayla yıkıyorum ki saçlarımı alıştırsın diye ve ilk aldığım yerde indirim yapmışlardı 8 ytl almıştım.
Şimdi ki 2. kullandığım ise 9 ytl aldım şuan yarıda ama nerde indirimli olarak bulabiliyorsam alıyorum kenaraya koyuyorum.Saçlarım normalde dalgalı,kalın telli ve birazda gür. yazın sonuna doğru kışa girmeden önce baya kısa kestirmiştim aynada bakınca daha yeni uzuyor gibi geliyor bana ama normaldir çünkü çok fazla saçımla uğraşırım birazcık küstü saçlarım bana :)) ama fayda görmek için baya uzun süre kullanmak gerekiyor galiba

Kızlar bende kullanıyorum parlak ve sanki biraz daha yumuşak oldu ama benimde saç köklerimde kaşıntı yok uzamada pek göremedim saçlarım ara makaslı diye müthiş bir uzama beklemiyordum zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…