Şampuan ve Saç Kremleri Yavaş uzayan saçlara özel bioblas sarmaşık özlü !

canım helal valla sen kaç günde bir yıkadın ben 2 3günde bir yıkamama rağmen ilk şişem bitmedi hala bu arada ne kadar uzadı sen ne kadardır kullanıyosn

canım ben bu ürünü aylardır kullanıyorum ilk aldığımda reklamı bile çıkmamıştı henüz o yüzden topik açık sordum arkadaşlardan ses gelmedi reklam çıkana dek :) şöyle söyleyebilirim saçım omuzlarıma azıcık düşmeye başlamıştı şimdi baya uzadı omuzlardan aşağı doğru ve bunu söyleyen etrafımdaki insanlar olduğu için daha da eminim uzadığına. saçım çok yağlı olduğu için 2 günde bir yıkıyorum . saç kremide kullanıyorum baska marka. çünkü saçım keçe gibi oluyor kremsiz...

bugün aldm fiyatı 11 lira. saçlarımı çok sert yaptı keçe gibi oldu. ben saçıma krem uygulamayı terch etmiyorum pek
bunda da kullanmadım saçölarım hep birbirine karıştı ve tararken zorlanıyorum bu şeklde de saçlarım daha cok yıpranıyo

bende çok aradım buluncada hemen aldım 2si1 arada olandanmış meğer bu seferde kremsizini kullanıcam bulursam bakalım o nasıl olucak bendede epey bi gelişme var dediğin gibi önce etrafımın farkedip sölemesi daha bi mutlu etti beni..ama durmak yok devammm

benim saçım yağlı ama ilk yıkamada kuru oluyor yani bende almayı düşünüyom yorumları okuyunca ikna oldumda acaba kremsiz alsam kuruturmu saçımı yıpratırmı ?

Son düzenleme:
slm canım..ben kremsizini yarın alıcam hep kremliyi kullandım ama aralarında çok fark olacağını sanmıyorum yinede ilk olarak kremliyi kullan derim..

benim saçım yağlı ama ilk yıkamada kuru oluyor yani bende almayı düşünüyom yorumları okuyunca ikna oldumda acaba kremsiz alsam kuruturmu saçımı yıpratırmı ?

slm canım..ben kremsizini yarın alıcam hep kremliyi kullandım ama aralarında çok fark olacağını sanmıyorum yinede ilk olarak kremliyi kullan derim..

Tavsiyen için teşekürler tatlım bugün alıcam hemen...
Çünkü bir riskle karşılaşmak istemiyorum saç sonuçta en ufak riski kaldırmıyor ve eski haline dönmüyor sonra.
Bu arada bir sorum daha olcak tatlım benim saçlarım kiremden dökülüyo ve kepek oluşuyo acaba bu etkileri gösterirmi kremlisi?

Son düzenleme:

canım evet haklısın..aslında bendede aynısı oluyo saç kremi alıp götürüyo resmen saçı ama bunun kremlisi ööle bi krem değil sanki benim saçımda hiç dökülme olmadı ztn günde 100telin dökülmesi normaldir biliyosn ama o kadar bile olmadı..saç tiplerimiz aynı değil ama bana iyi geldi sonuç olarak umarım sendede aynı etkiyi bırakır..alıp kullanabildinmi

yo alamadım daha fırsat bulunca yazarım hemet tatlım bu arada zahmet edip cvp yazdıgın için teşekurler tatlım muck

hiç bi işe yaramadı normal uzamasına devam etti saçım .çok umutlanmayın yeni kullananlar için söylüyorum ..yağlı saçlarım var uzatıyo demişsiniz yağlı saç zaten çabuk uzayan saçtır

yo alamadım daha fırsat bulunca yazarım hemet tatlım bu arada zahmet edip cvp yazdıgın için teşekurler tatlım muck

rica ederim canım ne demek geç bile yazdım biraz da tereddütte kaldım saç tipimiz aynı değil diye ama inşallah yarar saçlarına..haberleşelim burdan bu arada saçını nasıl alıştırsan öyle gider unutma şimdi bi rayına oturtursan belki yağlı olmasıda düzelir :26:

canım benim başlarda çok işime yaradı ama ekstra bakımlarda yapılmalı eğer hızlı ve çook uzun saç istiyosan o yüzden devam edelim yine hiçbişe olmasa saçlarım epey gürleşti bu özelliğide var..

doğru söylüyorsun canım da benim ilk başlarda her şampuan gibi yumuşatıp sonra eski haline dönünce bende bi kutuyu bitirip bıraktım... ekstra bakımda uygulamıyordum..içine bal ve çamterebentin koymuştum ama normal ayda 1 cm uzadı

kötü olmuş ya ama uzatmayı çok istiyosan sinameki filan dene canım işe yarar..

saçlarım şuan belimde ama ben kalçaya kadar uzatmak istiyorum belden aşağı inmiyor hep kestirmek zorunda kalıyorum kırıklardan .buna çözüm arıyorum şimdi..birazdan badem zeytinyagı çam terebentin karışımını sürücem saçıma 10 günlük rutin bakımım ..başka hangi bakımları deneyebilirim tavsiye alabilirim sinameki dışında? yaptım kokusu hoşuma gitmedi

evet ööle bi sıkıntısı var malesef ama genelde uygulanan bakımların nerdeyse hepsi hoş kokulu değildir mesela turp kürüde var oda aynı :26: sende benim gibisin benimde belimde ama durmuyorum illa biraz daha inecek aşağı şu bioblas yaradı bana epey sinamekinede devam ediyorum yeniden bakalım..bu arada kürlerden değilde tek tavsiyem kırık aldırma çok kesiyolar gliserinli bi bakım var onu saç uçlarına uygula iyi gelecektir ama bence seninde kür vs uygulaman gerekiyo çünkü biçok etken olursa saç daha çabuk uzar yoksa dediğin gibi bi süreden sonra uzama durabiliyor şu sıralar bikaç haftada olsa kürlere yoğunlaş bence..

benim saçımda ciddi gürleşme ve uzama var çok mutluyum saç kremide kullanıyorum loreal elseve 5 etki olanı.. bioblasın kremsizini kullanıyorum.. gerçekten tavsiye ederim !

hem uzama ve gürleşme gözlğyorum. kremsizi kullanıyoryum ayrıca loreal elseve 5 etki kullanıyorum krem olarak.. gayet memnunum sanırım bu şampuanda devamlı kalıcam

hem uzama ve gürleşme gözlğyorum. kremsizi kullanıyoryum ayrıca loreal elseve 5 etki kullanıyorum krem olarak.. gayet memnunum sanırım bu şampuanda devamlı kalıcam

bende bu şampuanı duyup kullanan kadar çok değişim yaptım şampuanda en son avon kullandım ondanda çok memnundum ama artık şampuanım sarmaşık özlü..kremsizini yeni aldım 2.şişem olucak bununda iyi geleceğinden eminim..canm elseve dökülme yapmadı mı ben saç kreminin adını bile duymak istemiyorum ya herkes gibi banada yaramıyo ama iyi mi seninki

canım benim saçlarım çok dolaşık olduğu için krem kullanmak zorundaym. hatta loreal elseve 5 etkinin maskesinide kullanıyorum. çok dökülme gözlemlemedim

canım benim saçlarım çok dolaşık olduğu için krem kullanmak zorundaym. hatta loreal elseve 5 etkinin maskesinide kullanıyorum. çok dökülme gözlemlemedim

tmm canım sağol kremsize başlıcam bugün eğer gerektirirse bende alayım ondan..daha önce şampuanını kullanmıştım memnun da kalmıştım bu arada onuda hatırladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…