Yatak Odası Dekorasyonu Yatak Odası

Sevgili mihmandar sizinle meslektaş sayılırız aslında. Ben de endüstri mühendisliği eğitimi aldım ve verimlilik benim de ilgi ve bilgi alanım. sanırım tasarımlarımda da bunu ön plana çıkarıyorum. (Bilmeyenler için endüstri mühendisliği bi nevi işletme mühendisliğidir. İşletmenin daha sayısal olan bölümüdür)
Gerçekten çok zevkli bir iş ama haklısınız ki kaprisli müşteriler insanı zaman zaman işinden soğutuyor. Ama neyse ki tekrar çabuk ısınıyorum:))

çok hoş eelerine sağlık canım ama bana görede değil. her yer dolap üstüme üstüme gelır o ev benım.müşterin beğendiyse sorun yok..

Arkadaşlar yatak odasını ben ilk olarak aşağıdaki gibi çizmiştim. daha ferah olsun diye ama müşterim dolap sayısını az bulduğu için projemiz son halini ilk yolladığım maildeki gibi aldı:)
yatakodasiilklo3.jpg

semdekor arkadaşım size bir sorum var hem de bir öneri olabilir size de,

çalışma hayatımdam çok iyi biliyorum akşama kadar üzerinize kalan giysiler kokuyor eve gelince hep balkona asardım ya da havalandırmadan dolaba koymamak için oraya buraya yayarak havalandırırdım o zamanda ortalık dağınık görünürdü çok sinir olurdum hala da öyle bir yerden gelince havalandırmadan giysilerimi dolaba koyamıyorum. aslında bir tarafı kumaş ya da tül gibi olan kapaklı dolaplar olsa daha kullanışlı olacak herhalde, mevcut dolapları kendimiz böyle bir şekle dönüştürebilirmiyiz acaba? ne dersiniz hiç böyle bir taleple karşılaştınız mı?

canım benimde küçücük bir mutfağım var mutfak dolaplarını değiştireceğim hiç onun içinde örnek çizimlerin varmı model arıyorum benim kullanımımı kolaylaştırsın diye sadece bir tane cam var mutfağımda evim geniş ama mutfağım çok küçük amerikan mutfağıda yaptıramıyorum odalarla bitişik değil masa bile kullanamıyorum kare ama minnacık bir mutfak yardımcı olursan sevinirim elimde birkaç tane çizim olursa örnek gösterebileceğim iyi olacak

semdekor arkadaşım size bir sorum var hem de bir öneri olabilir size de,

çalışma hayatımdam çok iyi biliyorum akşama kadar üzerinize kalan giysiler kokuyor eve gelince hep balkona asardım ya da havalandırmadan dolaba koymamak için oraya buraya yayarak havalandırırdım o zamanda ortalık dağınık görünürdü çok sinir olurdum hala da öyle bir yerden gelince havalandırmadan giysilerimi dolaba koyamıyorum. aslında bir tarafı kumaş ya da tül gibi olan kapaklı dolaplar olsa daha kullanışlı olacak herhalde, mevcut dolapları kendimiz böyle bir şekle dönüştürebilirmiyiz acaba? ne dersiniz hiç böyle bir taleple karşılaştınız mı?

hiç böyle bir taleple karşılaşmadım. ancak sorununuza aklıma genel ilk çözüm dolaplarınızdan birine pantolonluk yaptırın ve havalandırmak istediğiniz kıyafetlerinizi pantolonluğa asarak dışarı çıkartın. aşağıda ne demek istediğimi anlatan bir resim var. kumaş ya da tül kapak da yapılabilir ama yine ne kadar hava alır bilemiyorum. ya da hazeran denilen delikli bir malzeme var kamorifer peteklerinin etrafına kaplanan öyle bir kapak yapılabilir. sadece bir kapağınızın değişmesi ile sağlanabilecek çözümler bunlar.

5b.jpg

canım benimde küçücük bir mutfağım var mutfak dolaplarını değiştireceğim hiç onun içinde örnek çizimlerin varmı model arıyorum benim kullanımımı kolaylaştırsın diye sadece bir tane cam var mutfağımda evim geniş ama mutfağım çok küçük amerikan mutfağıda yaptıramıyorum odalarla bitişik değil masa bile kullanamıyorum kare ama minnacık bir mutfak yardımcı olursan sevinirim elimde birkaç tane çizim olursa örnek gösterebileceğim iyi olacak

merhaba sitemizde gerek mutfak gerek proje örnekleri var. inceleyebilirsin. ismime tıkladığında web sitesine git butonuna tıklarsan sanırım sitem açılır.

çok hoş bi pLan. dar yatak odaları için harika bi fikir. bnm odamda çok dar ii oldu bunu görmem.....

benimde tarzım değil ferah olsun istiyorum bulunduğum yerler

çok Güzel Olmuş. Ben De Yatağimi Bu şekilde Iki Dolap Arasinda Kullanmak Istiyorum Pencereden Gelen Soğuğun önüne Geçebilmek Için. Ama Henüz Eşimi Kandiramadim:)

projemi gösterirseniz belki ikna olur:)
Ahhhhhhhhhh ben burayı daha önce neden görmedim tam benim odamın şekli ama siparişi verdik tüh çok üzüldüm ya .ellerine sağlık çok güzel olmuş.......

Çok teşekkür ederim. İstanbul'a ürün de gönderebiliyorduk:)

Ahhhhhhhhhh ben burayı daha önce neden görmedim tam benim odamın şekli ama siparişi verdik tüh çok üzüldüm ya .ellerine sağlık çok güzel olmuş.......

kardeşimin yatak odası gibi, ama onun rafların olduğu yerde aynası var...

ben pek hoşlanmadım ben olsam böyle bir yatak odasında yatmazdım ama önemli olan müşterinin fikri tabiki.bana göre çok tek düze olmuş her yer dolap farklı bişey göremedim ben açıkçası.emeğine sağlık..

Ellerine sağlık

Müşteri haklıdır sözüyle ne demek istediğini biliyorum :) çünkü bende aynı işi yapıyorum. Eğer istersen buna benzer bi dolapta ben ekleyebilirim hoşuna gider mi acaba :)

X