Yatağımızın içinden çıkan anlamsız şey ?

Ben de kagit muska falan bisey cikacak sanıyorum hormonlara bu kadar yuklenmeyin bence. Şuna bu kadar anlam yüklemenin hormonlarla ilgisi olamaz
bilmediğiniz hayatlar hakkında bu kadar rahat konuşmamanızı tavsiye ederim Allah korusun bilemezsiniz aynı şey ile sınanırsınız. Bir başarısız tüp bebek denemesi, bir tüm ilaçları alıp transfer günü verilmişken iptal olan deneme, üçüncüsü başarılı ama aylardır hormon iğneleri ve ilaçları kullanma. Gebeliğimin üçüncü ayındayım hala hormon iğneleri kullanıyorum üzerine Kaygı bozukluğu..
siz de bilmeden bu kadar rahat yorum yapmayın bence, her duygunun her insanda etkisi farklıdır. Sizi etkilemiyor veya siz çok güçlüsünüz diye herkes öyle olamıyor maalesef

Benim tisortumun ustunde baska kadin saci çıktı. Ben kivircigim, ustumden dümdüz sari, uzun bir sac cikti. Is arkadaslarim erkek ustelik. Evli de değilim bu arada.
Yani şunu demek istiyorum, herseye anlam yuklememek gerekiyor
Haklısınız belki bulduktan sonra şöyle bi kaç saat düşünmesem böyle olmazdı

Şuan sizin normal olarak hormonlar zirvede o sebepten kendinizi üzmeyin ve endişelendirmeyin .Düşündüğünüz gibi bir şey değil bir şey kırılmış da olabilir .

Yazımın içinde şu sıralar durumumdan dolayı aklımın pek de başında olmadığını belirttim zaten, ya da muhtemelen büyüttüğümü. Buna rağmen böyle yazmanız çok hoş
Büyüttüğünüzün farkında iseniz sorun yok ki zaten. Ben büyütüyorum diyin geçin.

Haklısınız belki bulduktan sonra şöyle bi kaç saat düşünmesem böyle olmazdı
Canım durumlarını okudum konuyu biraz geç gördüm ama aslında sana bazı şeylerde hak veriyorum anlamlandıramayınca aklına kötü şeylerin gelmesi de normal.en kötüsü bir sirkeli su döküp üstüne bi yere at. Sonra sürekli kendini felan nas ayetel kürsü gibi surelerle oku. Hamilelikte olan şeyler bunlar duymayan görmeyenler olabilir. Amacım seni de korkutmak değil böyle bir şey düşündüğünüze göre duymuş yada görmüşsünüz ki aklınıza bu düşünce gelmiş. Ama kendini de korkutma insan ister istemez yatak odasında farklı şeyler görünce herşey düşünüyor ki bunlar aslında var olan şeyler tabi herkesin görüş açısı farklı inanan ve inanmayanlar olabilir elbette.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…