Yasmin hap

kurklukadin

Samimiyetsiz samimiyetler…
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
1.259
1.377
Selam kızlar doktorumun tavsiyesiyle bu ilaca başlayacağım,bugün adetimin ikinci günü ve uyumadan önce kullanmaya başla dedi.
Kafam oldukça karışık,ilacın çok yan etkilerini olduğunu ve bıraktıktan sonra çok kilo aldığını yazanlar olmuş.
Size de danışmak istedim,34 yaşındayım,sigara kullanmıyorum.Korunma amaçlı hap kullanmak istiyorum.
Sizce başlamalı mıyım?

Ben yan etki olarak sadece cinsel isteksizlik ve kuruluk yaşadım. Bunu asla tolere edemeyecek kadınlar da vardır elbet ama bana edilebilir gelmişti 😅 adet ağrım felakettir normalde ama ilaç kullanırken 0 ağrı olunca hoşuma gitmişti açıkçası 2 sene kullandım. Ben bırakınca kilo aldım ama benimle alakalı olabilir o ilaçtan mı çok emin olamıyorum

Ben yan etki olarak sadece cinsel isteksizlik ve kuruluk yaşadım. Bunu asla tolere edemeyecek kadınlar da vardır elbet ama bana edilebilir gelmişti 😅 adet ağrım felakettir normalde ama ilaç kullanırken 0 ağrı olunca hoşuma gitmişti açıkçası 2 sene kullandım. Ben bırakınca kilo aldım ama benimle alakalı olabilir o ilaçtan mı çok emin olamıyorum
Bu yaştan sonra farklı bir kontrol yöntemi mi denesem acaba 😂

Selam kızlar doktorumun tavsiyesiyle bu ilaca başlayacağım,bugün adetimin ikinci günü ve uyumadan önce kullanmaya başla dedi.
Kafam oldukça karışık,ilacın çok yan etkilerini olduğunu ve bıraktıktan sonra çok kilo aldığını yazanlar olmuş.
Size de danışmak istedim,34 yaşındayım,sigara kullanmıyorum.Korunma amaçlı hap kullanmak istiyorum.
Sizce başlamalı mıyım?
12 yıl kullandım hıcte kılo almadım
Bu hapa ragmen gebe kaldım desem.
Aslında hapın sucu degıl
Saatinde ıcmek zorundasınız
Her gun aynı saatte ıceceksınız.
Altını cızmek ıstedım

Sizce başlamalı mıyım?
Ben doktora sorduğumda kiloyla bir baglantisi yok demisti. Hatta pcoslu olduğum ve hiç adet gormedigim dönem adetlerimi düzenlemiş beni zayiflatmisti.( Adetin duzene girdiği için ödem falan kalmamıştı)

Sizce başlamalı mıyım?
Haplar beni inanılmaz kötü etkiliyor ya.kullanamıyorum

Bende evliliğimin ilk zamanları kullandım. Bırakınca kilo almadım ama kullanırken kuruluk yaptı. Dayanamadım bıraktım sonunda. Başka da yan etkisi olmadı. Bence kişiye göre değişiyor. Sonra diane35 kullandım. Çok yan etkisi var dediler bana hiç bir yan etki yapmadı.

X