Yasmin hap

Ben yan etki olarak sadece cinsel isteksizlik ve kuruluk yaşadım. Bunu asla tolere edemeyecek kadınlar da vardır elbet ama bana edilebilir gelmişti 😅 adet ağrım felakettir normalde ama ilaç kullanırken 0 ağrı olunca hoşuma gitmişti açıkçası 2 sene kullandım. Ben bırakınca kilo aldım ama benimle alakalı olabilir o ilaçtan mı çok emin olamıyorum
Aboooo kız senin ağzın ne söyler 😃😃😃

Ben yüz yıllardır kullanıyorum 47 kiloyum şuan prenses gibiyim ya 🤣🤣🤣

Bende evliliğimin ilk zamanları kullandım. Bırakınca kilo almadım ama kullanırken kuruluk yaptı. Dayanamadım bıraktım sonunda. Başka da yan etkisi olmadı. Bence kişiye göre değişiyor. Sonra diane35 kullandım. Çok yan etkisi var dediler bana hiç bir yan etki yapmadı.
Az önce içtim gitti 🥲

iki adet döneminin ortasinda yumurtlama zamanlarimiz var , o dönem disinda hamile kalma riskimiz yok. yumurtladigim hafta prezervatifle korunuyoruz , onun disinda bir korunma yönetimi uygulamiyoruz. adetin ilk günüyle 14 gün sayiyorsunuz. o hafta genelde yumurtladiginiz hafta oluyor. bunu takip eden cok güzel regl takvim uygulamalari var , ben onlarla hesaplamaktan kurtuldum. ama gercekten ve gercekten adetleriniz düzenliyse uygulayabilceginiz bir yöntem. benim 20 yildir saati saatine düzenli.

iki adet döneminin ortasinda yumurtlama zamanlarimiz var , o dönem disinda hamile kalma riskimiz yok. yumurtladigim hafta prezervatifle korunuyoruz , onun disinda bir korunma yönetimi uygulamiyoruz. adetin ilk günüyle 14 gün sayiyorsunuz. o hafta genelde yumurtladiginiz hafta oluyor. bunu takip eden cok güzel regl takvim uygulamalari var , ben onlarla hesaplamaktan kurtuldum. ama gercekten ve gercekten adetleriniz düzenliyse uygulayabilceginiz bir yöntem. benim 20 yildir saati saatine düzenli.
Ya maşallah diyeyim,yumurtlama günlerini takip ediyorum ama yine de korunmasız ilişkiye giremem galiba 😂😂

X