Yaş problem mi?

Sevgilim benden 5 yaş küçük, çokta mutluyuz bence genç sevgili insanıda gençleştiriyor :)))

Eşim benden 10 yaş büyük..

Bazen çok olgun bazen oğlumdan daha çocuk..
Beni idare edebiliyor sabırlıı..
Müzik çalsa kalkar oynarr bazen yok yok zeka yaşınn daha 20 diyorumm

erkeğin büyük olmasından yanaydım.ama görüyorum ki bu yaşla alakalı değil.nerde nasıl davranacağını biliyorsa,saygı,sevgi varsa küçük olsa da farketmezz.. yaşı büyük olduğunda olgun olur diye bi şey yanlış olur bence

bana da hep benden küçükler talip oluyo :)
acaba sıcakmı baksam artık şuan biri var her ne kadar içim gitsede benden 6 yaş küçük diye reddediyorum engel oluyorum kendime
yaşı geçtim konumu denk degil daha üniversite ögrencisi yaa ben 3.5 yıl önce mezun oldum çalışıyorum elalem ne der nasıl bakar korkusu var ne yazıkki

sana katiliyom bende:)
ben kendimden biliyom benim sevgilim benden dört yas kücük.basta cok takiyodum, istemiyodum, ama seviyoruz birbirimizi cok iyi anlasiyoruz neden omasinki.burda bayanlar genelleme yapmis.hadi diyelim kiz 22sinde erkek daha 17, ozaman dersin yok erkek cok kücük karakteri oturmamis diye.ama erkeklerde kadindan geri olsa bile 25 bi erkek, eger ne istedigini biliyorsa sorumluluk sahibi olup, esi kendine büyük olsa bile o kadini sevip kollar ve bisey yaptirmaz.
ok kadin 40da erkek 20sindeyse o farkli bi durum, o anda bende derim yok bi cikari vardir bu cocugun bu kadindan diye.ama negativ olmak istemiyorun, cünkü kimse kimsenin ne hissetigini bilemez.eger birisini seviyorsa, ne yasi takar ne irki ne dini ne baska biseyi.baksaniza hz muhammed bile kendine 15 yas büyük hatice anamizla evlendi.ok o peygamberdi ama yinede yok yok bu dünyada onun icin bu kadar dar görüslü olmamak lazim.
ben kendimden biliyorum, cok mutluyum artik yasida takmiyom hicbiseydi, üstelik genc sevgili insani genc tutuyo hehehe)))

erkekler kadınlara oranla daha gec olgunlastıkları ıcın ,evlılıkte en az erkegın bayandan 4-5 yas buyuk olması ıdeal dıe dusunuyorum . benım sevgılım benden 4 yas buyuk ama ben ondan daha olgunum o ayrı :90:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…