Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Konumu açtım :KK36: Tadını en sevdiğim pastayı yaptım, keşke ikram edebilme şansım olsa da size de tattırabilsem canlar:KK36:
Merakla bekliyorum canım bende karar veremiyorum ne yapsam acaba anlaşılan bu ayda senin internet paketin bitecek ilk katılınca devamlı girip çıkmaktan bitiyor bu kez senin birinci olmanı istiyorum kaç kere ikinci olsun artık birinci olmalısın :KK15:

Merakla bekliyorum canım bende karar veremiyorum ne yapsam acaba anlaşılan bu ayda senin internet paketin bitecek ilk katılınca devamlı girip çıkmaktan bitiyor bu kez senin birinci olmanı istiyorum kaç kere ikinci olsun artık birinci olmalısın :KK15:
Çok teşekkür ederim canım ya, çok kibarsın :KK60:
Karar vermek zor, o kadar çeşit var ki. Ben en sevdiğimi yaptım :kk77: Sen de en sevdiğin çeşiti yap istersen, biz de tarifini alıp evde yapıp yiyelim :rolleyes:
Her pasta çok güzel oluyor, oy verirken yine çok zorlanacağız gibi geliyor bana :-)

Karar vermek zor, o kadar çeşit var ki. Ben en sevdiğimi yaptım :kk77: Sen de en sevdiğin çeşiti yap istersen, biz de tarifini alıp evde yapıp yiyelim :rolleyes:
Her pasta çok güzel oluyor, oy verirken yine çok zorlanacağız gibi geliyor bana :-)
evet öyle yapıcam galiba canım ama bu oylama da da çok zorlu olacak

Pasta nasıl oldu çok merak ediyorum:rolleyes:

Tembelim demiyonda :olamaz::olamaz:
He hey ,profilimdeki madalya tembellikten gelmedi :halay:

Çok doğru bir konuya değindin ablacım:olamaz:
:lülülü:

Bence de pastayı beceremezsin hiç bulaşma:sus::KK53:
Bak Nevoş gaza getirme beni:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Tadı harika olmuştu, az önce kahveyle yedik :KK36:umarım görünüşünü de beğenirsiniz :-)
Beğeneceğimizden eminim,merakla bekliyorum tarifini:kk77:(bu smileyi de niye koyduysam ,sanki ben yiyeceğim :63:)

He hey ,profilimdeki madalya tembellikten gelmedi :halay:

:lülülü:

Bak Nevoş gaza getirme beni:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Beğeneceğimizden eminim,merakla bekliyorum tarifini:kk77:(bu smileyi de niye koyduysam ,sanki ben yiyeceğim :63:)
Canım inşallah öyle olur :KK36:
Ben de dedim bozmuşken diyeti tam değsin:rolleyes: fena enerji veriyor bu yaptığım pasta yalnız, üstüne 10km yürünür :halay:

X