Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Aynı şeyi söylüyorlar aslında. Yarışmaya başkalarının da kendi tarifleriyle katılması için davet etmeye, link paylaşmaya izin var. Oylama başladıktan sonra oy verilmesi için link paylaşımı yasak.

Aslinda uyusuyor. Oylama icin link dagitmak yasakmis. Ama katilim icin serbest. Katilim yarismaci olarak oylama baslamadan katilimdan bahsediyor :)

Eğer şimdiye kadar yapılan bütün yarışmalarda katılsın yada katılmasın oy verilsin diye link verildiyse sorun yok.O kişinin niyetinin yarışmayı hareketlendirmek olduğu aşikardır.Ama kişi sadece kendi katıldığı bir kategoride ve sadece kendi aktif olduğu bir bölümde link paylaşıp yarışma var gelip oy kullanınız demesi oylarınızı bekliyorum demek olacağından etik olmaz benim fikrimce de .Hele de bu bölüm tüpbebek yada estetik gibi aktif bölümlerden biriyse hiç olmaz...
O yüzden katılan arkadaşlar yada onun arkadaşları link dağıtmak yerine bildirim gitmesini beklesinler.Bu durumda herkes zaten haberdar olacaktır

Son düzenleme:
Oy kullanan kişiler forumu çok aktif kullanan kişiler , her zaman böyle oldu ilk günler bilindik kişiler oylarını kullandı :) yani katılan kişilerin arkadaşları az çok yarışmadan haberdar olduğu için ilk oy kullananlar onlar oluyor tabiki
Bildirimden sonra bütün dengeler değişebilir, çoğu yarışmada böyle oldu
Çok oy alacağını düşündüğümüz tarifler klasik tariflere birinciliği kaptırabiliyor, hakeden kazansın diyelim inşallah

bence bu sefer degismicek ayni sekilde devam etcek gibi benim dusunceme bak bi ben cikolata kullnmamisim

Bana yazmışsınız ama ben cevap yazmadım...

Arzum77 banlanmış ama o bununla ilgili olamaz herhalde... Ne olacak şimdi, diskalifiye mi olacak ya o kadar da emeği var...
Yazdığı mesajı sildiği için banlanmıştır bence canim.mesaj silmek yasak ya..arzum yeniden düzenlediğini söylemişti diğer sayfada.yoksa bu sebepten banlanmaz bence

Yazdığı mesajı sildiği için banlanmıştır bence canim.mesaj silmek yasak ya..arzum yeniden düzenlediğini söylemişti diğer sayfada.yoksa bu sebepten banlanmaz bence
Ay sen çok yaşa, bak bu benim aklıma gelmemişti geri dönsün de, önemli olan o

Banlanmis mi inşallah diskalifiye olmaz ya
Üzgün görünce sorayım istedim canım ama Coco demiş herhalde içerik silmekten banlandı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…