Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Aktif olduğunuz yada girdiğiniz konularda yarışmadan bahsedilip haberdar edilirse oylama bilgisi verilebilir sonuçta. Daha sonra yöntemin tüm üyeleri de davet ederse oylamalarda büyük değişimler olur

Aktif olduğunuz yada girdiğiniz konularda yarışmadan bahsedilip haberdar edilirse oylama bilgisi verilebilir sonuçta. Daha sonra yöntemin tüm üyeleri de davet ederse oylamalarda büyük değişimler olur

Selam,yönetim tüm üyelere mesaj yolluyor zaten,katılım çoğalıyor o zaman..

Oylama linki dagitmak yasak zaten tum uyelere bildirim gidecek

Yarışmaya katılmak için link paylaşmak serbest ama oy için değil diye biliyorum ben de. Katılım süresi dolduğu için artık paylaşırsak oy için olmuş olacak... Yönetim zaten oy için bildirim gönderiyor.

Ben paylaşsam olabilir linki de yarışmaya katılan biri kendi arkadaşlarıyla sohbet ettiği bir topikte paylaşsa şık olmaz.Mutlaka yarışmaya katıldığı ortaya çıkar,oy vermek zorunda hissedebilir diğerleri arkadaşım diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…