Yarın herşey farklı olacak???

MTS

Minik meleğim hoşgeldin..
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2007
1.196
6
38
Kızlar yarın herşey farklı olacak, bambaşka bir ben olacağım cümlelerini kullanır mısınız hayatınızda eğer cevabınız evet ise ne kadar sık???

evet bazen kullanırın ama maalesef ben yine aynı benimdir.bazen yaşanan olaylar,bazen monotonluk düşündürtüyor ama dediğim gibi sadece lafta kalıyor..aslına bakarsan ben bu halimden de memnunum...

evet daha dün dedim yarın sigarayı bırakçam die.bugünde heç içmedim bakalım bu sefer kesin kararlıyım.inşlh bırakıorummm:icecream:

Hadi hayırlısı canım...Allah yardımcın olsun...

çok nadir kullanıyorum çünkü benim için değişen bişeyin olmayacağını biliyorum.sabah kalk çocukla ilgilen ev işleri yemek yap..olağan günlük şeyler bunun dışında bambaşka olacak bişey olmuyor hayatımda...

yarın herşey farklı olacak dedıgım zamanlar cok olmuştur. bazende ıkı duşunceye sahıp olabılıyordum yanı bır yandan farklı olacak derken dıger yandan acaba mı dıye duşunmeden edemıyordum ve gordum kı ınanarak sabır ve ınanc ıle herşey yoluna gırıyor yeterkı allahımızın bızlere verdıgı sabrı yerıne getırmesını bılelım :) beterın beterı var sukur ve hamd olsun allah bızlerı her turlu şerden,şifası bulmayan hastalıklardan,kazanamayacagımz ımtehanlardan hayırlısıyla korusun.AMİN

evet derim yarından itibaren değişiyorum çok farklı olcam sinirlerimi aldırcam daha anlayışlı olcam derim ama 1 gün sürer olamam :roflol:

Bunu hiç demedim galiba ya da hatırlamıyorum.........

valla ben genelde tutarlıyımdır,ama bazen öyle kazıklar yiyorum ki,bundan sonra bende kötü olucam diyorum,yasasın kötülük diyorum ama beceremiyorum...olmuyo...

demez miyim:mymeka:
yarın bambaşka bir gün benim için;kesinlikle rejime giriyorumkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…