Gerçek anlamda yalnızlık

Aynen öyle maalesef
Aglamayin hayat güzel ve hayat tek basina da yeri geldiğinde güzel
Elbette sosyalleselim, insanlarla görüşelim fakat neticede birey olarak hepimiz yalniz doğduk yani her birimiz birer bireyiz, ayrıyız, farklıyız ve biriciğiz 🤩
Sizi cok iyi anlıyorum ve emin olun bu bir geçiş süreci sizin için
Sorunlarla bas basa kalip yaninda kimseyi bulamadığında insan oyle bir kırılma yasiyor ki, biri aynısını yasadiginda yaninda olayim diyorsun. Benzer yollardan gecenlere yarenlik edebiliyorsun. Hayata dair güçleniyorsun
Zaten olgunlasmak da boyle bir sey.
İstediğinizde özelden de yazabilirsiniz.
Teşekkür ederim ince düşünceniz için 🤎 inşallah daha güçlü devam ederim

Herşeyin azı karar çoğu zarar demişler. Bu cümleyi kim bulduysa alnından öpülesi. İnsanoğlu bu dengede olduğu zaman mutlu oluyor bence. Sürekli sosyal olmakta zor sürekli yalnız kalmakta. İşim sırrı dengede. Bunu kaçımız başarabiliyor? Oldukça sınırlıdır eminim. O yüzden elimizden geldiğince mevcut durumlardan max faydayı sağlamak zorundayız.

gerçek anlamda yalnızlık aileniz ve arkadaşınız olmadığında oluyor. dürüst samimi ilişkilerinizin olmaması duygu paylaşımı yaşayamamanız yalnız olmanızla aynı anlama gelmez ki

Boşver yalnız olmak en iyisi şuanda ne ailem var ne arkadaşım ne kardeşlerim hiç biriyle görüşmüyorum görüşmek de istemiyorum hepsi çıkarcı herkesin birbirinden çıkarı var herkes kazık atıyor geçen gün dışarı çıkayım hava alayım dedim inanır mısın bi tane kahve içecek arkadaşım yok😂 gerçi kendimi bu kadar ben soyutladığım için bu hale getirdim ama ister istemez depresyona girdim ama kazık yemektense depresyona girmeyi tercih ederim hayatımda bir sevgilim var onla da toksik bişeyiz zaten

Herşeyin azı karar çoğu zarar demişler. Bu cümleyi kim bulduysa alnından öpülesi. İnsanoğlu bu dengede olduğu zaman mutlu oluyor bence. Sürekli sosyal olmakta zor sürekli yalnız kalmakta. İşim sırrı dengede. Bunu kaçımız başarabiliyor? Oldukça sınırlıdır eminim. O yüzden elimizden geldiğince mevcut durumlardan max faydayı sağlamak zorundayız.
Çok haklısın çocuğumuz bocaliyordur ama kimse belli etmiyor diyelim

gerçek anlamda yalnızlık aileniz ve arkadaşınız olmadığında oluyor. dürüst samimi ilişkilerinizin olmaması duygu paylaşımı yaşayamamanız yalnız olmanızla aynı anlama gelmez ki
Yani varlar ama herkes kendi telaşı içinde örnek veriyorum çocuğu olan çocuğuyla ilgileniyor okulu olan ona gidiyor geliyor her dk insanlarla dertleşmek ailen bile mümkün olmuyor hatta bazen sakıncalı bile buluyorum sonra uzuluyorlar içinde bulunduğun duruma. Arkadaşlar desen dediğim gibi var ama yok çoğu insan ya. Yeni birini tanıyıp şans verip o samimiyeti kurmakta bu tarz psikolojik buhranlarda çekilmez oluyor :)

Boşver yalnız olmak en iyisi şuanda ne ailem var ne arkadaşım ne kardeşlerim hiç biriyle görüşmüyorum görüşmek de istemiyorum hepsi çıkarcı herkesin birbirinden çıkarı var herkes kazık atıyor geçen gün dışarı çıkayım hava alayım dedim inanır mısın bi tane kahve içecek arkadaşım yok😂 gerçi kendimi bu kadar ben soyutladığım için bu hale getirdim ama ister istemez depresyona girdim ama kazık yemektense depresyona girmeyi tercih ederim hayatımda bir sevgilim var onla da toksik bişeyiz zaten
Herkesle iletişimi kestiginize göre kendi ayakları üzerinde duran birisiniz ne guzel. Ama ne kadar sağlıklı bilemiyorum karşı tarafın size naptigini bilemediğimden. Rahatsaniz sorun yok. Benimde yok çık gel kahve içelim hadi şurada güzel bir restoran var diyeceğim kimse yok yaşadığım şehirde. En sevdiğim arkadaşım da uzakta . Amaaan öyle işte

X