yardım

nelit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
195
0
merhaba nisanda düğünüm var ve balayı için güney taraflarını düşünüyoruz ama merkezde veya merkeze yakın bi otel istiyoruz deniz önemli değil gezip görebileceğimiz dolaşabileceğimiz oteller olması gerekiyo 2 aydır bakıyoruz gönlümüze göre otel bulamadık yardım eder misiniz

Merhabalar bende eylülde balayına gidiyorum erken rezervasyondan yararlandım sizde çabuk karar verin çok güsel tatil yerleri var fiyatlar artacak bunuda göz önünde bulundurun

Merhaba nelit,

Turon9 olarak şimdiden mutluluklar dileriz.
Nisanın kaçında konaklama yapmayı planlıyorsunuz. Bize tam tarih aralığı ve bu tatil için ayırdığınız bütçenin bilgisini verirseniz daha detaylı otel bilgileri verebiliriz.
Güney bölgesinde özellikle Lara, Belek ve Kemer bölgelerini düşünebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

nisan 26sında giriş yapıcaz 6 gece kalmayı planlıyoruz ama merkeze yakın bi otel istiyoruz sadece otele bağımlı kalmak istemiyoruz çevreyi gezip görmek istiyoruz daha önce dediğim gibi deniz havuz önemli değil
teşekkürler..

nisan 26sında giriş yapıcaz 6 gece kalmayı planlıyoruz ama merkeze yakın bi otel istiyoruz sadece otele bağımlı kalmak istemiyoruz çevreyi gezip görmek istiyoruz daha önce dediğim gibi deniz havuz önemli değil
teşekkürler..

bütçe olarakda uygun oteller arıyoruz yani çok uçuk olmayacak fiyatlar

Merhaba nelit,

Balayı için tercih edebileceğiniz otel isimleri ve 6 gece nakit konaklama fiyatlarınız;

Queen Elizabeth Hotel & Spa ( Kemer ) 866,7 TL

Greenwood Resort ( Kemer ) 546 TL

Arma's Beach Otel ( Kemer) 545 TL

Aydınbey Famous Resort ( Belek ) 718,9 TL

Crystal Paraiso Verde Resort ( Belek ) 667,5 TL

Bu otelleri internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan Rukiye Hanım ile görüşebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

X