yardım edermisiniz...

kxuxbra83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
134
0
slm ben 15+4 günlük hamileyim ve yeni dr. gamze hanıma başladım fatihte özel huzur hast bi bilgisi olan var mı bana yarcımcı olursanız sevinirim bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler...

Canım ben bi ara gittim huzur hastanesine benim drum o değildi fakat ben pek memnum kalmadım istersen biraz devam ettikten sonra sen karar ver

slm arkadaşlar saolun bilgileriniz için teşekkürler
dafidaf hangi konuya yazmıştın ben o sayfayı açtım aam buladım sana zahmet tekrar yazarmısın sen hangi dr. gitmiştin acaba...

aman diyorum sakın diyorum gitme diyorum başka bişi demiyorumm
bak güzelim benim eltim bütün muayenelerini orda oldu en son oraya gitti normal kontrole doğuma yatırdılar kızı hiç sancısı yokken suni sancı werdiler daha rahim ağzı açılmadan sonra kız sancılardan kıwranıyo rahmi açılmamış kalp cihazına bağlamışlar işte acilen sezeryana almamız lazım yoksa çocuk ölecek yok kurtulsa bile özürlü oacak işte ssk bunu karşılamıyo ssknın karşılaması için çocuğun kalp atışlarının neredeyse durması lazım yok otistik olacak yok bilmem ne ve bunu bize de değil hamileye söylüyo onun o anki psikolojisini düşünebiliyomusun?? ordan aldık hemen hasekiye götrüdük ve nur topu gibi bi çocuğu var şuan allaha şükür

hadi yaa dafidaf maşallah çok şükür. sağsalim ikiside dr. kimdi acaba çok soru soruyorum ama inan benim için önemli tahmin edersin tekrar saol yardımların için...

valla denizmiydi neydi hatırlamıyomki adını kadındı onu biliyom sadece doğuma gelince hepdsine aynısını yapıyolar kuzum eltimin yengesinede orda aynı şeyi yaptılar eltim akıllanamdı gtti oraya gördü...... he ama kontrollerde çok iyilermiş istersen kontrollere git ama doğuma orda girme bak bednen sölemesi

hımm.. ben 16+2 günlük hamişim sen rüyalım... özel huzur hast. ilgili bilgin var mı duydun mu bişi acaba... sen hangi dr. gidiyosun

Huzur Hastanesi Için Duymadim Ben 500 Evler şafağa Gidiyorum Daha önce Gopa Gittim Hiç Memlun Kalmadim Burda Hem Ilgileniyolar Hemde Fiyatlarda Uygun Sen Nerde Oturuyosun

ben ortaköyde oturuyorum rüyalım ne kadarlık hamişsin cinsiyeti belli mi benim daha belli değil

canım ben orda kezban hanıma gidiyodum ilk gittim iyiydi sonra ikinci gittiğimde kontroldü kalp atışlarını görcek ti beni ugrastırma soyun alttan bakıcam dedi direk neyse test verdi ssklı 260 tuttu onlarıda yaptırdım masraftan hiç kacınmadım testlerimi göstermeye gittim çok ilgisiz davrandı bende memlun kalmadıgımı söyledim bana ukala birsekilde ben çok yoğunun bir doktorum dedi birkaç kişidende çevremde gitme soyuyolar dendi gercekten öyle sahitte oldum ilgi sıfır para almaya gelince alıyolar hastane personeli suratsız ben memlun kalmadım gitmek isteyen gidebilir 500 evler şafak hastanesine gidiyorum doktorum defne hanım ilk gittiğim gün sağolsun çok ilgilendi 2 ciye annem ve ablamla gittim ablam iyikide değiştirdin doktorunu dedi o bile çok memlun kaldı beni doktorum hiç terslemedi ne sorsam cevap veriyo kezbana soruyodum daha zamanı var sorma deyip tersleniyodu

günaydın dr. terslemesi çok kötü bişey yaa zaten çok duygusalız hem para veriyosun ilgi en büyük hakkın soru sormakta benimde huzurdaki gamze hanım saolsun çok güler yüzlü maşallah inş. sonuna kadar böyle geçer... rabbim herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın... aammiinn

X