Yaptığım tatiller ve önerilerim

papyon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
259
5
40
merhabalar kızlar,

uzun zamandır vakit ayırıp yapamadığım ama yapmayı da çok istediğim blogumu nihayet oluşturdum. burada yapmış olduğum gezileri ve yorumlarımı paylaşıyorum. Son tatilden başladım, hatırladığım kadarıyla eskilerini de yazacağım. Umarım faydası olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hayırlı olsun canım blogun. Gerçekten cennet gibi yerler gezmişsin,görmüşsün. o doğal güzelliklerin her birine bayıldım. Tam benlik yerler. Çok yardımcı oldun bir sonraki tatil planıma. Teşekkürler :)

yardımcı olabildiysem çok memnum oldum, sormak istediğin birşeyler olursa sorabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olurum.

Doğal güzellikler görmeye zaten bayılırım bunun yanı sıra ben böyle sessiz ,sakin çok fazla kalabalık olmayan sahillerin peşindeyim rahatlık açısından. Ama malesef pek aradıgım gibi bir yer bulamadım

henüz bloguma yazmadım ama sana sakin ve güzel bir yer olarak Datça' yı önerebilirim.

Bu arada İtalya gezimi anlatmaya başladım. Beni takip edin

Bloğunuzu okudum çok güzel olmuş,ne kadar akıcı bir dille anlatmışsınız:) Aynı rotalarda gezmişiz hep,bizde temmuz'da aşındırdık yolları.Gökova orman kampı yorumunuza sonuna kadar katılıyorum.siz yine bir gecede olsa kalabilmişsiniz biz hemen ayrılmıştık:/ Kıdrak Erdoğan abinin yerini bulmanıza çok sevindim,hem iyi esnaf hem güzel yer..Keza Dalyan camping Servet abi'nin yeride ayrı güzel..

Sedir adasına yolunuz düşerse birgün o motora bindiğiniz patika yoldan devam edin yolun sonu muhteşem bir koya çıkacak.Boncuk camping hayatınızda görebileceğiniz en güzel koylardan biridir.sahibi süleyman amca ayrı,koy ayrı güzeldir..Yolunuzda yorumunuzda bol olsun:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…