Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

minasr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2011
306
1
Merhaba kızlar size bir yöntem söylicem benim göğüslerim çok küçüktü o kadar küçüktü ki yattığımda erkek kardeşim gibi olluyordum.
bu site dahil bütün sitelere baktım ve sadece masajla dolgunlaşmaya başladı. İlk fark ettiğğimde damarlar çıktı bu da büyüyor demekmiiş Sadece masaj yaptım ve büyüdüler çok şaşırıdm kızlar öneririm! ..

Neler yaptığımı söyleyim: (yağlar ile güçlendirirseniz etkisi büyük olur :82: )
1-sol el ile sağ göğüs, sağ eli ile sol göğüs yuvarlak çizermiş gibi ovalanıyo.(bastırmanıza gerek yok bu ısınma hareketi )
2-sonra avuçlar birbirine bakıcak şekilde ellerinle onları sıkıyorsunuz ardından bezi sıkarmış gibi yamultuyorsun.
3-ondan sonra mıncıklıyoruz aşağıdan meme ucuna doğru
4-sütyensiz uyuyun.
5-duştayken göğsünüze doğru önce sıcak su yapın ve madde 3 ü gerçekleştirin.
6- sıcak suyu birden soğuk yapın ve 10 saniye boyunca madde 1,2,3 ü gerçekleştirin.

zor gibi görünsede basit aslında deneyin ve sonuçlarını yazın kızlaar :)

masaj yapmak inan hiç işime gelmiyo nedense ben cünkü normalde yağlarla masaj yaptım ama pek bişey olmadı ayrıca tozlarda kullandım kür olarak.. öyle iste :)

masaj yapmak inan hiç işime gelmiyo nedense ben cünkü normalde yağlarla masaj yaptım ama pek bişey olmadı ayrıca tozlarda kullandım kür olarak.. öyle iste :)

anlıyorum seni canım nedense ne denediysem ters tepki yaptı. sonra o yazdıklarımı ve sonradan yazmayı unuttum koltuk altımın göğüse yakın kısmını tokatladım. 10 dakikaya fark ediliyo üstelik 1 gün geçmedi

ya kişiden kişiye değişiyo kimisi çayla şunla bunla kimisi yağla kimisi telkinle fln büyütüyo önemli olan sendeki işe yarayan yöntemi bulmak bende masaj yapıyodum ve faydasını gördüm ama o da zahmetli bi iş tabi özellikle bnm gibi üşengeç bi insan için ama telkine devam ediyorum bakalım ada çayı içiyorum bide masaja başlarım tekrar hangisi büyütürse walla çok sıkıldım bu işten aklım hep olmayan göğüslerimde bi büyüsünler başka bşi istemiyorum

Tokatlamak nasil yaaa Bilinmiş bir yöntemmi kendiniz mi uydurdunuz bunu dikkat edin ya zararli olmasinnnn ?

Tokatlamak nasil yaaa Bilinmiş bir yöntemmi kendiniz mi uydurdunuz bunu dikkat edin ya zararli olmasinnnn ?

Tabiiki de ben uydurmadım :) koltuk kısmından tokatlarsan büyür 2 gün daha küçülmez. iki gündür küçülmedi :) masaj yöntemini yazdım bir de tokatlarsan etkisi baya artıyo. internetten de araştırabilirsin canım

Seni de anlıyorum canım nesillerden insanların büyümesi için kullandığı bir yöndem. artı olarak çay ve yağlardan kullanırsan etkisini daha fazla görürüsün

Hmm ilginçmiş ya :) benim sorunum yokta arkadaşim vardi o şikayetçiydi ona bi söyleyeyim denesin :)))

ben hareketlerin hiçbirini tam olarak anlamadım desem:26:

eczanede satılan krem olduğunu duydum uzun süre kullanım gerektiriyor ve birazdas sabır ile etkisi görülüyormuş. Ben ürüne başlayacağım bende hiç yok:)

eskiden minicikti yumuşağı da fındık büyüklüğündeydiler. şimdi ise ellerime tam sığamıyo

hadi ya o kdar büyüdü mü bende yağlarla msaj ypıyorum şişkinlik var gğüslerimn üst kısımlarında şu tokat işini bende bi videoda grmştüm kadınn göğüsleri sonradan kocaman olmuştu çok şaşrmıştm demk ki işe yarıyomuş bunu da yapıcam

ben hareketlerin hiçbirini tam olarak anlamadım desem:26:

Anlamam için işi kolaylaştırdım ben
-yoğur- yuvarlaklar çiz
-mıncıkla- aşağıdan meme ucuna doğru
-tokatla- koltuk altından itibaren
-duşta sıcak sudan soğuk suya geç-
- Bu kadaaar

gerçekten kolaymış :))) ihtiyaç duyanlar için..
büyük olsa bir dert.))
küçük olsa bir dert
yani mesele bu iş kızlarrr ama en azından suni bir işlem yok natürel denemekte fayda var bencee ..

gerçekten kolaymış :))) ihtiyaç duyanlar için..
büyük olsa bir dert.))
küçük olsa bir dert
yani mesele bu iş kızlarrr ama en azından suni bir işlem yok natürel denemekte fayda var bencee ..

tokat olayı ilgimi çekti bilen varsa anlatabilirmi tam anlamıyla nasıl yapılır nedir???

teşekkürler anladım

bşey sorucm sdynsiz uyuyun demişsin bn sdynsiz uyumaya alışkın değilim öyle uyusam olmazz mıı ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…