Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

ya canım benim de baya küçükler :2: senin ne kadar farketti, cm olarak biliyo musun? eğer gerçekten işe yarıyosa süper olur

ya canım benim de baya küçükler :2: senin ne kadar farketti, cm olarak biliyo musun? eğer gerçekten işe yarıyosa süper olur

Cm olaraka göre saymadım çünkü dümdüz değil hafif kabarı benim ölçüm buydu üzülürm diye ölçmemiştim ama masaj yaptım ve meme altı 77e meme üstü çevre 89a çıktı :)

durmak yok öyleyse, ben de başlıyorum!

Evet başlayıın! hergün kimse olmadığı bir zamandan yapabiilirsiniz ben öyle yapyrm

Bana en çok yararı BEZ SIKARMIŞ GİBİ SIKMA YAPTI! Anında büyüyo güç harcayın birazcık nasıl büyüyo görmelisiniz sizde deneyiin

ya bende videoyu izlemek istiyorum ama bulamadım link atmak yasak galiba ama biri google ne yazıcağımı falan söylesee şu çamaşır sıkar gibi olayını pek anlayamadım da

ya bende videoyu izlemek istiyorum ama bulamadım link atmak yasak galiba ama biri google ne yazıcağımı falan söylesee şu çamaşır sıkar gibi olayını pek anlayamadım da

xprodoksit.com/yazi/gogus-masaj-videolari başına www yu koyun :) bildiğin iki elinle tutup bir sağa bir sola çeviriyosun 2 göğsünüde yararı o kadar fazla iki günlük büyüyor resmen :76:

sizdede gelişme var söyleyin lütfeeen

tamam canm deniycem. senin yaşın kaç bide belki onunla da etkili olabilir çünkü bn bi kaç sefer yaptığımda öyle anında bi etki grmemiştim

tamam canm deniycem. senin yaşın kaç bide belki onunla da etkili olabilir çünkü bn bi kaç sefer yaptığımda öyle anında bi etki grmemiştim

benim yaş 17 ama bunu 30 yaşındaki yengem de yapıyo bu sitede birlikte dolaşırken benim bu konuya girip uygulamaya başladı ama benm yazdığımdam haberi yok bana "büyüyo kıız " yapmıştı

2 gündür masaj yapıyorum duşta suan göğüslerim acıyo birz elleyince büyüyomudur acaba :/://// :2::2::2::2::2:

canım sen kilo filan almışsındır ondandır büyümesi... ben inanmıyorum masajla filan ( yada yağlarla,kürlerle vs..) göğüs büyütme olayına..

tabiikide 2 gram bile kilo almadım. bu birazda inanç meselesi çok istedim dua ettim ve büyüme başladı. eğer sen kendini buna ayarlamazsan tabiki büyümez.. ayrıca yüzlerce kişi büyüdü diyorsa büyüyordur mutlaka.

2 gündür masaj yapıyorum duşta suan göğüslerim acıyo birz elleyince büyüyomudur acaba :/://// :2::2::2::2::2:

her dokunduğunda dayanılmaz bir şekilde acıyorsa doktora görünmelisin. Ha masajı yaptın ondan sonra damarlar çıkmaya başladı felan bu büyümesine işaret hafif ağırıyo olabilir sonuçta insanların bacağı bile ağırsa büyüyo denir
Ben bu masajı eğer oda boşsa fırsattan istifade yapıyordum hihihi ayrıca her gece yatmadan önce de yapıyorum

yok dayanılmaz şeklde değil damarlarda görünmüyo ama dolgun gibiler suan masaja devam etcem

akşamları kardeşime kendimi tokatltyrum hem çok severim msaj ypılmasnı öyle bi rhatlıyorum ki kardeşimn canı çıkıyo tabi koltk altını tokatla sırt kaşı omuzlara msaj yap iyki kardeşim warmış bi konuda işe yarıyo tatlım seninkiler ne kadar oldu aynı yaştayız inş.bende de aynı etkiyi gösterir hala büyümeye dewam mı ??

Size söylediğimden biraz daha dolgunlaştılar yani uzaktan aynaya baktığımda eskiden çok belirgin bir çizgi yoktu şimdi bariz belli ve 2 tarafınfan kabarıık değişik bir açıklama oldu ama sorunu olanlar bilirr sizde de gelişmeler olursa söyleyin arkadaşlaaar

Size söylediğimden biraz daha dolgunlaştılar yani uzaktan aynaya baktığımda eskiden çok belirgin bir çizgi yoktu şimdi bariz belli ve 2 tarafınfan kabarıık değişik bir açıklama oldu ama sorunu olanlar bilirr sizde de gelişmeler olursa söyleyin arkadaşlaaar

olsun ben anladım onu daha büyümesi ve bizimkilerinde büyümesi dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…