Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

tokat olayı ilgimi çekti bilen varsa anlatabilirmi tam anlamıyla nasıl yapılır nedir???

Tokat olayını anlatayım canım:
Sırt ve göğüs kısmının ortası, yani koltuk altının oralara tokat atıcaksın. tokatın vurma yönü sırta doğru değil göğüse doğru olacak. biraz bastırmalısın. Bir arkadaşından istersen o sana yapsın böylece daha verimli olur çnkü o 2 elle yapar sen tek elle yapabilirsin :18: bu arada sol elle sağbölümü, sağ elle sol bölümü yapıcaksın unutma :76: anında fayda görürsün ve şu ana kadar küçlmedii :KK51: :KK9:

bşey sorucm sdynsiz uyuyun demişsin bn sdynsiz uyumaya alışkın değilim öyle uyusam olmazz mıı ?? :KK50:

Doktorlar aralıksız sütyen takmayı yasaklıyorlar. Kansere neden olabilir eğer bir tek banyoya girerken çıkarırsan. (dediğim tokat yöntemini sütyenle de uygulayabilirsiniz) Uyurken çıkaramzsanda genişlet veya lastiklerini aç. Sıkı sütyende takmayın büyümesini engellersiniz. :KK51: :76:

Doktorlar aralıksız sütyen takmayı yasaklıyorlar. Kansere neden olabilir eğer bir tek banyoya girerken çıkarırsan. (dediğim tokat yöntemini sütyenle de uygulayabilirsiniz) Uyurken çıkaramzsanda genişlet veya lastiklerini aç. Sıkı sütyende takmayın büyümesini engellersiniz. :KK51: :76:

sürekli sütyen takmak göğüs altından koltuk altına giden kirli-temiz kan sirkülasyonunu engeller, eğer bide dolgulu ve aşırı sıkı bir sütyense hiç olmaz, uyurken çıkarmalı arkadaşlar.

Tokat olayını anlatayım canım:
Sırt ve göğüs kısmının ortası, yani koltuk altının oralara tokat atıcaksın. tokatın vurma yönü sırta doğru değil göğüse doğru olacak. biraz bastırmalısın. Bir arkadaşından istersen o sana yapsın böylece daha verimli olur çnkü o 2 elle yapar sen tek elle yapabilirsin :18: bu arada sol elle sağbölümü, sağ elle sol bölümü yapıcaksın unutma :76: anında fayda görürsün ve şu ana kadar küçlmedii :KK51: :KK9:

okadar etkili diyosun yani enteresan,ben yaptırdım bunu okuyunca bi değişiklik olmadı:KK43:hatta videosunuda buldum izledim doğru yapmışım ama bi değişiklik yokk:KK43:

okadar etkili diyosun yani enteresan,ben yaptırdım bunu okuyunca bi değişiklik olmadı:KK43:hatta videosunuda buldum izledim doğru yapmışım ama bi değişiklik yokk:KK43:

Ben önce yazdığım maddeleri uyguladım, böylece kan dolaşımım hızlandı. Söyledim ya bana ve arkadaşıma yarar sağladı. Maddelerin yararı kesin olacaktır. Ama söylmiştm ben bir arkadaşnn yapması daha iyi olur :KK51:

Avusturalyadan teyzem sütyen göndermişti bana :KK43: ah keşke özenip takmasaydım 15 yaşında daha yoktum o sütyeni takmağa başladım

sonra içini doldurmuyorum diye pamuk koymağa başladım :KK43: ve göğüs gelişimim durdu :KK43: bi ara annem masj yapmamı söylemişti biraz masaj yaptım

etkisi oldu ama o süteyni devamlı kullandım devmlı pamuk koydum sonuç gelşimi durdurdum

kötü ypmışsn :KK43: ama üşenmeyip her gün düzenli olarak masaj yapsan belki hareketlenme olur ve biraz da olsa byürler..

sütyensiz ayakta gezinmek (oda uzun yıllarca yani alışkanlık olarak) sarkmaya neden olur yerçekimi yüzünden ama uyurken böle bi durum yok:KK9:
Aman ne bilim yaf.Yukarda bi arkadaşta uzun süre sütyen takmak zararlı demiş hangisi doğru hangisi yanlış hoş söylediği de mantıklı:) Bende sütyensiz gezenlerdenim zaten estetik olmayı düşünüyorum .İkinci çocuktan sonra oda:KK15:Ya bide ark göğüslerim ufak diye takmayın doğumdan sonra büyüyorlar ya.

ben de bu konudan muzdaribim :KK43:
bu yöntemi deneyeyim birde giydiğim hiçbir kıyafet güzel olmuyor siniir oluyorumm :KK43:
bontavi göğüs büyücü almıştım internetten 60 tl verip hiç bi işe yaramadı paramda boşuna gitti
off off bıktım
şu tokat olayınıda deneyeyim bakayım

o kadar umidimi kaybettimki bu konuyla ilgili topikleri acip okuyamiyorum ne zamandir, burasida tesaduf oldu suan, girdi tabi aklima, denicez mecbur:KK1::KK1::KK1: sagol hayatim paylasimin icin :KK19::KK19:

Ay bende aynı konudan muzdaribim arkadaşlar :KK59: bende yağlarla fln masaj yaptım etkisi olmadı şimdi normal vücut kremiyle masaj yapıyorum bakalım :44: canım bu arada şu tokat olayı :KK1: kaç kere tokatlıyorsun acaba yani 10 keremi 20 keremi kaç kere :KK66:

Ay bende aynı konudan muzdaribim arkadaşlar :KK59: bende yağlarla fln masaj yaptım etkisi olmadı şimdi normal vücut kremiyle masaj yapıyorum bakalım :44: canım bu arada şu tokat olayı :KK1: kaç kere tokatlıyorsun acaba yani 10 keremi 20 keremi kaç kere :KK66:

15 civarı yeterli.Unutmayın! Amaç ortaya tokat atmka değil tokatı göğüs kısmına doğru atmak. tokattan kastımız sırtdan göğüse et vermek gibi birşey :KK70:

ben de bu masaj tekniğini televizyonda şu şekilde öğrenmiştim:

bir programda Suna Dumankaya, telefonla bağlanan bayan göğüslerinin küçüklüğü için bir öneri isteyince masaj yapın dedi, kadın nasıl masaj yani diyince, evli misiniz yani eşiniz.. kendiniz falan bi şekilde kıvırdı ama oynayınca mıncırınca büyüyo işte kızlar:KK8:

ben de bu masaj tekniğini televizyonda şu şekilde öğrenmiştim:

bir programda Suna Dumankaya, telefonla bağlanan bayan göğüslerinin küçüklüğü için bir öneri isteyince masaj yapın dedi, kadın nasıl masaj yani diyince, evli misiniz yani eşiniz.. kendiniz falan bi şekilde kıvırdı ama oynayınca mıncırınca büyüyo işte kızlar:KK8:

suna dumankaya da pot kırmış çok fena, komik olmuş:KK60:

X