Yalancının mumu

Bence gorumcenizi karsiniza alip konusun duzgunce. Hasta oldugunu dusundugu durumlarda size gelmemesini soyleyin. cocugunuzu seviyorsa ona hastalik bulastirmaktan da cekinmesi gerektigini soyleyin.
Iyilestigi gun gelip istedigi kadar sevebilir bence ama surekli bir bebege mikrip tasimak bence dogru degil bir de bunu bilerek saklayarak yapmak cok daha kotu. Amaci ne bilmiyorum ama hasta bebekle siz ugrasmak durumunda kaliyorsunuz.

Onu o an gözünüzle görseniz anca ne demek istediğimi anlarsınız. Denizdeki insanlar bile bize baktı. Ağlamaklı bir sesle sürekli elleri havada suyun içinde peşimizde gezdi bana verin,ben tutayım,bende dursun diye. Bu görüntüyü zihninizde canlandırıp cevap verin gerçekten normal geliyor mu?

Siz böyle söylerken başkaları da beni sorunlu olmakla,halaya takık olmakla suçluyor. Hala dusunememistir, bulaşıcı değil zannetmiştir deniyor gel de çık işin içinden
Hala normal değil ama sizin de sınırlarınız yok , ben de halayım yeğenlerim için ölüyorum resmen ama öyle zırt pırt gitmeler, hastayken dikkat etmemeler, patavatsız hallerim yok , ilişkileriniz aşırı derecede iç içe geçmiş ve bu hiç sağlıklı değil, bunalmıyor musunuz bu insanlardan bana çok sıkıcı geldi , hala yeğenini sevsin tabi ama annesini de bunaltmasın, ben böyle düşünüyorum, aramadan pat diye yengemin evine gitmem mesela , gidersem de çok uzun kalmaz yegenlerimle güzel vakit geçirip, hediyelesip evime dönerim, hatta yeğenlerim arayıp hala şunu al bunu al derler nazları bana geçer, annesini bunaltmadan internetten direk kapılarına yollarım benden istediklerini , ben bunaltılmayı sevmediğim için hiçkimseyi de bunaltmayı sevmem , yani kızımın halası da bu şekilde değil gayet güzel bir seviyeli bir ilişkimiz var , bana çok tuhaf geldi açıkçası

Çok imrendim ilişkinize Bunalmaz olur muyum. Annesi az biraz akıl vermese çat kapı gelme niyeti falan da var biraz o frenliyormus. 2 gün görmese ağlıyor çok özledim diye. Gece kalkıp kalkıp videolarını izliyormuş. Kıskanç damgası yemeden nasıl sınır cizecegimi bilemiyorum. Burdaki insanlar bile tanımadıkları halde kiskanclikla,sebepsiz yere haladan uzak tutmaya çalışmakla suçluyor. Tanıyana bunu nasıl yapacağım. Konuşunca anlayacak kapasite de de değil. Ben böyle seviyorum diyo omuz silkiyor. Kötü olmasına olurum ama istemiyorum, sonuçta hayatımızdan cikaramayacagim bir insan eşimin kardeşi

Bence halanın psikolojik sorunları var , bu şekilde rahatsız olduğunuzu belirtmezseniz daha da ileri gidebilir , bunun kıskançlıkla ne alakası var , siz yeğenini sevmesin mi diyorsunuz sanki , sevsin lakin abartmadan, sıkmadan ve de bunaltmadan sevsin , eşinizle ve kayinvalidenizle mutlaka konuşun, rahatsız olduğunuzu bilsinler , afakanlar bastı beni taaaa buradan , imdat yani ...

Vakti zamanında dayısının bebeğine aynı şekilde takılmış ve dayısının eşi bir şekilde mesafe koymuş zaten farklı sehirdeler zor olmamış. Arkasından dönen konusmalari anlatamam. Aramızı o bozdu beni dayimdan bile kıskandı el kadar kuzenimden uzaklastirdi pislik kadın diyip duruyor benide basıyor o afakanlar. Kaynana farkında zaten. Bana sürekli onun annesi sensin o halası kıskanma sakın,ikinizin sevgisi ayrı diyip duruyor. Ama aynı kadın kızını sen onun annesi değilsin halasisin diye tembihledigini de anlattı. Demek ki bişeylerin normal olmadığının o da farkında

Ay ne alaka neden kıskanasın, mesafeli , güzel bir ilişki istemek kıskanmak mı, resmen sizi manipule etmişler kıskanma diyerek , konu burda kıskanmak değil ki afedersiniz sınırlarınıza tecavüz etmişler, kendinize gelin kıskanmak ne alaka buna inandınız mı, korkunuzdan bisey de diyemiyorsunuz kıskandı demesinler diye , millet ağzı torba değil ki büzesin, kıskandı derler, ruh hastası derler, sorunlu derler , derler de derler, bak ne güzel mesafe koymuş kadın, onlara deki beni bunaltmayın ne kıskanması ben hergün bu insanı görmek zorunda mıyım, uyanıklara bak ne de güzel manipule etmişler...

Evet.
Kardeşim de çok sever oğlumu.
Sürekli bana verin der denizde.

Çok doğru diyorsunuz bulmuşlar bana kendimi kötü hissettirmenin yolunu. Umarım cozebilirim bu meseleyi. Yorumlarınız için teşekkürler

İlk bunları dememişsiniz. Şuan pek doğru gelmedi bana inanmadım yani. Ha cidden bu derece düşkünse ven çocugunu göstermezdim haftada bir saate izin verirdim ya da. Gitsin tedavi olsun bana ne yani

İlk bunları dememişsiniz. Şuan pek doğru gelmedi bana inanmadım yani. Ha cidden bu derece düşkünse ven çocugunu göstermezdim haftada bir saate izin verirdim ya da. Gitsin tedavi olsun bana ne yani
Bu kadar şeyi doğru olmasa nasıl bir hayal gücüyle uydurabilirim. Durduk yere halasindan uzak tutmaya çalışmakla suclanmasam tek tek yazma gereği duymazdim yine. Hiç birşey sebepsiz değil işte

Bu kadar şeyi doğru olmasa nasıl bir hayal gücüyle uydurabilirim. Durduk yere halasindan uzak tutmaya çalışmakla suclanmasam tek tek yazma gereği duymazdim yine. Hiç birşey sebepsiz değil işte
Valla ben olsam göstermem gitsin tedavi olsun iğrenç selini bile yalıyormuş. Şimdi bir de bebek küçük galiba. Büyüyünce işler iyice sarpa saracak. O nazlayaxak siz sınır koyan kötü anne olacaksınız. İlerisi daha endişe verici

Evet henüz 9.5 aylık. Zaten büyüdükçe davranışlarındaki saçmalık seviyesi artıyor. Bende ilerisinden korkuyorum

Bunları konunun başınada ekleyin. Görümcenizin psikolojisi normal değil bu yüzden o değil siz baskın olacaksınız. Bu şekilde çocuğunuza zarar veremez. Yeğenini çok seven biri boğazı gıdıklansa gelmeyim hasta olmasın der, görümceniz tam tersi uzak kalacam diye yalan söylüyor. Ya görüştürmezlerse korkusu bu. Normal dışı bağımlılık, araya mesafe koymaz sert çizgiler çekmezseniz çocuğunuzun aklı erdikçe önünü alamazsınız.
Böyle arkadan iş çevirmeyin direk söyleyin cumadan beri hastaymışsın neden geliyosun bak çocuk hasta oldu diye. Daha bebek o ya ağır geçirdeydi Allah korusun ciğerlerinde hasar kalsaydı? Böyle saçmalıklara taviz vermeyin, vermeyeceğinizi bilsin.
Bana yeğen sevgisi gibi gelmedi bu olay, aynı şeyi dayının çocuğunada yapmış sonra arkasından konuşmuş derdi çocuklardan ziyade annecilik oynamak gibi

Evet henüz 9.5 aylık. Zaten büyüdükçe davranışlarındaki saçmalık seviyesi artıyor. Bende ilerisinden korkuyorum
Valla gitsin tedavi olsun bu çok ciddi bir durum. Öyle yalan arama ilenugraşmanıza gerek yok. Selini yalağınca kolundan tutar atardım gerhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…