Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ayyy çok sevindim canım yaaa hayırlı olsun :1hug:
bak davetiyeler bunlar canımmm fiyatları ise 100-120 tl...
yani çok daha güzellerde vardı ama pahalıydı biraz ... didim ya 100 adet 60 tl :çok üzgünüm:

bu arada davetıyelerı modellerı beyenıyoruz ya mesela buda cok hosuma gıttı ama rengı yesıldı ben degıstırsek olmazmı dedım matbaa adı ve koduyladır butun davetıyeler rengı degısmez dedı cocuk..
bununda 400tanesi 100 tl

buda 400 tanesi ya 100dü ya 120ydi emın degılm canım..zarfsız model bu

bu 400 tanesi 120 tl eminim.. buda hosuma gıttı buda olabılır aslında....nısanlıgı pembelı lılalı bısey ıstıyom salonda lıla buda cok uyumlu olur bıze

buda 120 tlydı 400 tanesi..
emmee bu bole flash patladıgından dolayı renklı cıkmıs yoksa grı cıceklı bı baskısı var ustunde bıde zarfsız davetıye bu zarf gerekmez yaziyy zarfsız dağıtılyıomus

EN GÜZELİ BU BE :lepi:

Aman canım bi 1. güzel ama renkten kaydebiyor bide sizin beğendiğiniz canım :ecrin_bebek:
Boşver en güzeli yine sizinkisi sonuçta herkez atıcak en yakınlarında kalacak hatıra boshayallersmile

düğün salonlarına baktım fiyatları uygun gerçekten herşey içinde 1500 falan diyolar ama dediğim gibi en fazla 200 kişi geleceği için düğün salonları çok büyük kalıyo...

Kuzum Aslım 1500 YTL de çok iyi ama bizede uzak işte.
Bak internetten Buket Düğün Salonu var mesela oraya bi baksana bende orayı çok beğendim.
Ama fiyatı konusunda bilgim yok bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Spedicim hemen bakıyorum salona yorumumuda yapcam... arayıp sorarız tatlım salonu yaaa tek sorun fıyat sorması olsun sen beyende gıder pazarlıgın alasını ederiz walla :roflol:Bu arada ınternetten arastırıyorum suan 100 adetı 60 tl olan davetıyelerı eger bulursam onlarıda gostercem cnm

Emel sende masaların mesafelerini açtırırsın spedinin dediği gibi pisti büyütürsün çokta güzel olur..600 kişilik salonlarda var ayrıca senin dedğn semtlerde..ne 1500 ü yaww gerek yok o kadarına..600 kişilk yerlerı dha uyguna tutarsın hem

Aman canım bi 1. güzel ama renkten kaydebiyor bide sizin beğendiğiniz canım :ecrin_bebek:
Boşver en güzeli yine sizinkisi sonuçta herkez atıcak en yakınlarında kalacak hatıra boshayallersmile

sağol canım beyenmene sevındım ıcım rahat edıo walla arkadaslarımda onaylayınca..
ewet dıgerlerını eledım gıttı kaydirigubbakcemile3

Telefonda vermiyorlar ki fiyat mükemmel pembeli şeker bi salon kaydirigubbakcemile3
Pahalıdır ama neyse siz hasanla önden gider pazarlık yaparsınız :asigim::roflol:

Telefonda vermiyorlar ki fiyat mükemmel pembeli şeker bi salon kaydirigubbakcemile3
Pahalıdır ama neyse siz hasanla önden gider pazarlık yaparsınız :asigim::roflol:

Gayet Güzel Vallahi eeee bende Nişanlanıcam diğerlerini beğensem zaten bu daha güzel
derdim kuzucmmm :asigim::asigim:

ayyy salona bittimmm... süper yaaa... :asigim:

pazarlığın alasını yapar benim pinti sözlüm :roflol:

Bende mesela hep böyle espirili bişeylere bakıyordum düğün için
ama çok pahalı onun için vazgeçtim :teselli:

Bende mesela hep böyle espirili bişeylere bakıyordum düğün için

ama çok pahalı onun için vazgeçtim :teselli:

BU ÇOK HOŞMUŞ TATLIM YAAA.... RESMİNİ KAYDEDİYİMDE SORARIM BUNUN FİYATINIDA BİDA GİTTİĞMİZ ZAMAN... AMA ÇOK PAHALILAR MAALESEF..O ESPRİLERİ ŞEYLERİ BENDE SORMUŞTUM 100 ADET 60-70-80 GİDİY.. bilmiyorumkismile

:roflol::roflol::roflol: Evet Çok Güzel dimi :sm_cool:

KESİNLİKLEEE :lepi::lepi: ALİBEYKÖY SİZE YAKINMI PEKİ?

Bak ozaman gayet şık ve güzel olur
aralık bırak masalarda,eksilt pisti büyük misss gibi salon sana kaydirigubbakcemile3

BİZDE SPEDİMLE GELİR KOLBASTI OYNARIK GENİŞ GENİŞ PİSTTE OH :roflol:
:dance: :teytey:

sor bakalım eğer bi daha gidersen merak ediyorum işte kaydirigubbakcemile5
Evet HAsköy-Halıcıoğlunda oturuyorum ya ben o nedenle bana yakın çok değil ama yakın
4.Levent bana mesela daha uzak daha ters delikafadulden

Aynen ohhhh :dance::teytey:

hoptekk hoptekkkk sositososito sositososito :teytey::teytey:
tamam canım resmını kaydettım sorucam mutlaka

Burada da bizim hatunlar varmış:) Heryeri parsellemişsiniz ne güzel kaydirigubbakcemile3

speedy aldınmı gömleğini canımcım...
Bu haftasonu aşkım bizde kalcak yani ablamlarda, sabah gidip ben uyandırıcam umarım planlarımı uygulayabilirim :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…