Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

siz pek eskide kalmışsınız be güzelim hala böyle nişan sepeti falan varmı şimdi herkes kendi alıyo böyle şeyleri yada oğlan kız çıkıp halleder

biz ikimiz çıkıp alsaydık eminim eve dönünce beğenmeyen eleştiren olurdu iki taraftan da. Onlar tecrübeli , en azından fikir verdiler.

canım cok sagol not edıcem hepsını aklinialirimsmile

beşiktaş marşıı mıı Biz de fenerbahçe marşı uyar o zaman, çünkü tanışmamız Fenerbahçe forumunda tanıştık :teytey: Ama bizim tarafın erkekleri benim tam tersim- futbolla alakasız hepsi

Bizimde bjk marşı olabilir
ama evde olucak ya hani bunları nasıl ayarlarıuz bilmiyorum Hakan bjklı ondan

bnm ailemde akrabalarımda futbolla ilgilenen yok hiç
doğru düzgün takım tutan bile yok
ama nişanlımın ailesi tam bi fanatik bjkli
ve harika bişi oldu
hatta tam pasta gelirken bi ardkşımız anca geliyomuş daha
kndsi tam bi fenerli
pastayı kestik müzik bitti, bi baktık geliyoe geç kaldın filan nişanlımla sitem ediyoruz biz
demezmi dışarda müziğin bitmesini bekliyom :roflol:

hahahahah :roflol: :roflol: :roflol: bızdede aşkım koyu gs babam koyu fb ... olay çıkar walla gs marşı çalsa sırnaşık şey

aslı sevgililer gününe netcez canım ya

bilmiyorum nisanım yaaa.... collezione , koton , waikiki ye falan bakıcam.güzel bi kazak polar v.s bişey alırım yani başka bişey beklemesin.çünkü 14 şubat benim doğum günüm.o düşünsün bana ne alacağını birazda dimi.. :dilcikar: 8 aralık doğum günüydü hediye aldım , yılbaşında hediye aldım .. ee sıra onda :dilcikar:
bide 10 subat babamın dogm gnu onada bsey almam lazım
14subat ıkız kardesım war benım erkek e onunda dogm gnu oluyo onada bsey almam lazım dogal olarak ben batmıs bulunmaktayım :roflol:

ay hakkaten ya
şu doğum günü özel günler vs batırıyo insanı
sırf buyüzden çocularım ilerde sıkıntı yaşamasın die bahar yada yazın doğurayım diyom :roflol:
yılbaşı ve 14 şubattan uzak olsun :roflol:
kardşmle ben aralıktayız,annemle babam ocakta
e yılbaşı var
14 şubat var
şubatta kvalidem var
martta nişnalım ve görümcem
offfffffffff yanmışım ben ohaoldumsmile

moku yedik yani kısacası :roflol: :roflol: :roflol:
iflas durumları çok yakın sırnaşık şey

Buna taktım bu aralar ya...gelinlik ztn çok kabark olcak.e ben nişandada kabark ıstıorm ama gelınlk kdr kabark olmasn dimee ... bu nasl olrki nişan için ve ne kadar olur acaba malıyetı?

bunuda annem cok beyendı ıllada bunu dıktırelm dıo herkes bnu beyenıo ama ben kararsızm

merhaba arkadaşlar,
bende kulube yeni üye oldum. 6 ay önce nişanlandım. düğünüm bu sene balıkesirde olacak ben ankaralıyım.balıkesirde iyi bi makyöz bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin
:uhm:

Sanırım model 1 daha güzel
ama 2 ninde hakkını yememek lazım eğer ikiside çok kabarık olmasın dersen hani gelinlik+nişanlık direk 1. ama farketmez dersende annen çok zevkli

Sanırım model 1 daha güzel
ama 2 ninde hakkını yememek lazım eğer ikiside çok kabarık olmasın dersen hani gelinlik+nişanlık direk 1. ama farketmez dersende annen çok zevkli

ya annemın zevkınede bayıldımmm 1. resmede bayıldım kaldım ıkı arada bı derede bıde bı model war bunuda 1 yıldır saklıorm bu resmı elımde bunada ayrı bayılıyorm kaydirigubbakcemile3 ben senden beter cıktım spediimm :jeyyar:

Annen Gerçekten Çok zEvkli ama 2. Resim bence Gelinliğin kabarık olsun
1. Eklediğin Resmi yaptırt ama 3. renginde :) ortaya karışık bişey

Annen Gerçekten Çok zEvkli ama 2. Resim bence Gelinliğin kabarık olsun
1. Eklediğin Resmi yaptırt ama 3. renginde :) ortaya karışık bişey

aaaa evet nan... süper olurr heee...
spediiimmmm süperrr bi fikirrrr :lepi: :lepi:
sewiorum nannnn senııı cok hosuma gıttı heee dusunulebılır ve uygulamaya konulabılır
once hazır model bakıcam eger hazır modelden beyenırsem oyle alıcam
cunku dıktırdgn zman nasl bsey ortaya ckcagnı blmıyosn ve onceden deneme sansın yok bıde dhaa malıyetlı olablıo
once ben bı bakarm hazır model denerım olmadı senın dedgn fıkır süper

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…