Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Kızlar birşey soracağım:
Nişanlığın altına nasıl bi ayakkabı olur? Sıyah mı beyaz mı? Açık mı kapalı mı?

Kızlar birşey soracağım:
Nişanlığın altına nasıl bi ayakkabı olur? Sİyah mı beyaz mı? Açık mı kapalı mı?

eh canım üşenme 1 kez giyeceksin sonuçta güzel beğendiğin içine sinen bişey olsun muhakkak evde olacağı için kabarık zaten olmaz dükkandan beğendiğin bi model alacaksın.
ALtına her model olur evde olacağı için açık olur renk olarak aldığın elbiseye göre değişir mesela ben yeşil elbise düşünüyorum gri de ayakkabı kısmetser zemuszemus

eh canım üşenme 1 kez giyeceksin sonuçta güzel beğendiğin içine sinen bişey olsun muhakkak evde olacağı için kabarık zaten olmaz dükkandan beğendiğin bi model alacaksın.
ALtına her model olur evde olacağı için açık olur renk olarak aldığın elbiseye göre değişir mesela ben yeşil elbise düşünüyorum gri de ayakkabı kısmetser zemuszemus

benimki de yeşil olur muhtemelenopuyorumnanaktan

renkli elbiseye gri ayakkabı daha uygun oluyo bence.
bnmde nişanlığım fuşya rengiydi. gümüş rengi incili ayakkabı almıştım

evde yakın akrabalar arasında olacak canım. Yani sade bir model olacak. Aslında buradakiler de güzel ama üzerine bolero ve türbanı ekleyince sanki kötü duracak gibi geliyor.

türban kıyafetı bozmuyoda bolere cok bozuyo canım ya... hıc arastırma yaptnmı moda evlerı abıyecıler v.s

Kızlar birşey soracağım:
Nişanlığın altına nasıl bi ayakkabı olur? Sİyah mı beyaz mı? Açık mı kapalı mı?

renkli elbiseye gri ayakkabı daha uygun oluyo bence.
bnmde nişanlığım fuşya rengiydi. gümüş rengi incili ayakkabı almıştım

bencede nısanım katılyıorum sana gumus rengı tek gecerım yanı her kıyafette :lepi:

türban kıyafetı bozmuyoda bolere cok bozuyo canım ya... hıc arastırma yaptnmı moda evlerı abıyecıler v.s

nişanlık satan yerler zaten boleroyu da aynı renkten diktiriyorlarmış kendileri canım. Ama standart hepsi. Biraz daha zarif işlemeli boncuklu güzel birşey yapsalar ne hoş olur. Ayy acaba yaparlar mı, sorayım en iyisi gittiğimde, bunu düşünmemiştim şimdi aklıma geldi fisfisfis

kızlar size bolerolu abiye resimleri sunayım, bazıları çok hoş, kıyafetle bir bütünlük oluşturmuş.

Sondaki açık yeşil olanı çok beğendim ben.

2mfkcv6.jpg

9jkc2u.jpg

i22ber.jpg

5d53rs.jpg

NOt: speedy sen yine göremeyeceksin ama.

Son düzenleme:
paylaştığın resımler cok guzel canım bencede bolero duz olmamalı ıslemelı olmalı kaydirigubbakcemile5

nisanyağmuru, albümüne rastgeldim diğer bölümde. Elbisen çok yakışmış canım, burada ona benzer bir kıyafet bulmuştum, üstümde güzel durursa ben de onu alabilirim, seninki güzel durmuş gerçekten.
Kıyafet ve ayakkabıları gördüğüm çok iyi oldu, bi fikir oluştu kafamda. :)

saol canım :kedi:
bence durur neden olmasın.
elbisenin önü dizlerimdeydi.
başta biraz tuhaf geldi ama soradan hoşuma gitti
ayakkabılarımı çok severek aldım
bazıları basınca yamulurya bu öle değil. topuğu ve tabanı çok sertti.
rahat rahat hopladım zıpladım :roflol:

günaydın , galiba nişanlığımı buldum dün akşam. Önünde broş şeklinde taşları olan düz sade tülümsü bir model. Açık mavisi ve eflatunu vardı sadece. Artık yarın alışverişte deneyip karar vereceğim. Bolerosunu biraz farklı istiyorm dedim, ona göre biraz değiştirecekler, pullu boncuklu falan olacak o da.
Fiyat peşin 200, taksit üçyüz küsür... Neyse en azından içim rahat olacak, o bana yeter

günaydın , galiba nişanlığımı buldum dün akşam. Önünde broş şeklinde taşları olan düz sade tülümsü bir model. Açık mavisi ve eflatunu vardı sadece. Artık yarın alışverişte deneyip karar vereceğim. Bolerosunu biraz farklı istiyorm dedim, ona göre biraz değiştirecekler, pullu boncuklu falan olacak o da.
Fiyat peşin 200, taksit üçyüz küsür... Neyse en azından içim rahat olacak, o bana yeter

günaydın canım çok sevindim senin adına ... ben eflatundan yanayım :lepi:
peşin almaya bak canım ya 300küsür pahalı yani .. ha taksit ha peşin sonuçta o para cepten çıkcak bi kere..
daha fazlası çıkmadan peşin alın bence CADIARZU

Blanco hadi canım hayırlı uğurlu olsun bakalım
ınşallah üzerinde de güzel durur ben hala beğenemedim bakamadım çünküü

günaydın canım çok sevindim senin adına ... ben eflatundan yanayım :lepi:
peşin almaya bak canım ya 300küsür pahalı yani .. ha taksit ha peşin sonuçta o para cepten çıkcak bi kere..
daha fazlası çıkmadan peşin alın bence CADIARZU

sağol canım, açık tenliyim ikisi de gider bana ama daha karar vermedim. Sevgilime soruyorum -eflatun olmaz mavi iyi diyor- kız kardeşime soruyorum -mavi olmaz eflatun daha iyi diyor- kaydirigubbakcemile3

Başka bir yerden tunik pantolon takımı sordum (extra kıyafet de alınacakmış çünkü)
taksitli 330 - peşin 165 . Yarı yarıya yuh dedim . :bbo:

X