Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

aman canım dikkat et. yalnız kalma ozaman. artık gecede gündüzde korkmak lazım yani. azönce arkdşmla konuştum bende. dün kuzenini yolda durdurup, sen beni tanıyomusun diye sormuşlar.tanımıyorum diyincede dövmüşler bi güsel. sora dövenler bulunmuş ve sebepte çocuğu birine benzetmişlerde ondan dövmüşler. ay ne sinir ya.:mymeka:

Bensiz dondurma haaa :mymeka:
Canım annem 1 ay kadar kalacam diyo babam erken dönecek ama.

ay dondurma olsada yesek. çok cnm çekti valla...:icecream: akşama aldırayım bari babama.

benim maaşım 15 gün oldu hala yatmadıda mafoldumben
oysa ne hayallerim vardı. nişan üstü çok kötü oldu bu...mafoldumben

:1shok::1shok: ne biçim bi yer oldu ülkemiz yaa :çok üzgünüm: Benimde kuaförümle annesini dövmüşler kolları mosmor niye dövdüklerini tam anlamadım ama yine üfürükten bi sebep :1ninca:

:mymeka: niye yatırmıyolar yaa Çok üzgünüm çoook
Bu parton milletide hiç halden anlamıyo :mymeka:

patron olsa başımda neysem gider konuşurum..
resmi kurumda çalışıyorum.devletin işini yapıos.15 gündür yok yani. hadi benim ailem yardım ediyo. ya evli barklı insanlar napsın. dün bu işlerle ilgili sorumlu kişinin karşısına geçti çalışanlar. derdini anlatıyo. 2 haftadır eve yemeklik alamadık edemedik die. adam kasılmış koltuğa ben napiyim diyo.:mymeka:
tabi knd alıyo fazla fazla parasını. of ya çok sinirimi bozuyo bu. alışığım geç almaya ama bu ay olmamalıydı.mafoldumben

:çok üzgünüm:
O ben neyapıyım diyeni var yaaa ahhh verecekler ki elime klava:
Terbiyesiz ya benneyaptımki
Canım devlette taseron olarak mı calışıyosun yoksa devlete bağlıysanız nasıl vermezler CADIARZUÇok üzgünüm çoook

taşeron canımya. ondan kimseyede pek ses çıkaramıyos. işimden çok memnunumda. şu maaş işide düzgün olsa çok iyi olcak.

Uff be inşallah düzelir :Saruboceq:
Hep sorun oluyo.benim çalıştığım yerde de 15 tane taseron firma var ve çoğu aynı durumda :1no2:
bu çilak nie ce dedi geri kaçtı :mymeka:

kaydirigubbakcemile3 kolonya gitti bu geldi delikafadulden
Bu arada çilak la kolonya kankaydı :1closedeyes:
Çileğin tutarsız davranışları olursa onu anlamaya calışın..:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…