Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

canım kayar birinin tutması gerekir. makası sende sararsın biz öyle yaptık çünkü çok kayıyor ve yukarı kadar çıkaramadık makası kurdelen ne renkse o renk al tatlım arada açık yer kalırsa farkedilmez.

hayırlı olsun bu arada tatlım

canım bizim burda şık saatler vardı ama saatçiye de baktım birbirine benzer şeyler ve aralarında yaklaşık 300 350 tl bir fark var. ve bu ciddi bir rakam gerçekten o yüzden saatçiden aldık spor bişey bizde alırken annemle seçtin çok korktum ya beğenmezse die ( herşeyi beğenmez öle ) neyseki beğendi .klasik almak istemedim çünkü öyle bir saati vardı özel günlerde takmaya bende her zaman kullanıcağı birşey almıştım

ben de spor almıştım önceden.şimdi dedim klasik olsun takımlarla falan kullansın damat olcek gari yadelikafadulden

esra tşk edertim canım

sonbahar şimdi bilmiyorum ki makasın sapını krem rengi alıcam yani onu mu diyosun yastık krem rengi kurdele krem rengi. peki uhuyla yapıştırsam olur mu :roflol: yüzükler takılırken uhu kokusu geliyomuş :roflol:

çilek canım uhu ile sakın yapıtırma kız uhuyu kurdeleye deydirirsen kurdele ıslanır bak önce kurdeleden bir tutam bırak kurdele ile sarmaya başladığında o bıraktığın tutamıda diğer kurdele ucu ile sar o zaten tutucak en son bitimde yine bırak uçları ve bağla ya bende resmi vardı da kaybettim belki baş sayfalarda vardır kuşum.
ama uhu ile yapma tatlım

tamam sonbahar yrn sabah denicem
esra 25 temmuzda canım nişanım cumartesi akşam evde olacak

kızçelerim ben de elbisemi aldım:kedi:
pete dinçözün mavi elbisesinin renginden(o ne demekse mavi yani elbisnenin rengizemuszemus)
üstüne de çok değişik bir bolero buldum hemen kaptım bizim taraf biraz kapalıdır herkese uyuyim dedim büyüklerin yanında onu giyeceğim gençler toplaşırsak çıkarırım belkiopuyorumnanaktan
Hatırlarsınız belki dün moralmen çökmüştüm çünkü elbisenin bedeni kalmamaıştı dün akşam annemle ardişim gitmiş 40 bedeb varmış terzi halleder demişlerdi.
Baktım gitmeye giydim biraz boldu ama askıların ayarlanması gerekiyordu zaten askıları hafif yukarı aldık bi baktık göğüsten oturdu.
Ben de kesitmedim elbiseyi askıyı ayarlamak yetecekopuyorumnanaktan
Elbisenin dore işlemeleri var göğüs kısmında o yüzden dore ayakkabı istiyorum ama kadıköye baktım hiç bir tane yok istediğim gibi:sinifsinif:
Dore renk abiye altına giyilebilecek ama ucu açık olmayan topuklu bir ayakkabı nerden bulabilirim acaba.
Bugüne kadar heryerde görüyordum aam gene benim şansıma uğraşmadan birşeyi elde edemeyeceğim gliba.
Aricam sanırım istanbulu baştan sona.

Nişan alışverişinde terlik aldığımız yerde bi ayakkabı beğendim numarası yoktu olsa alırdım bu işte bitmiş olurdu ama ıhh kötü şans benimle:gitme:
Elbisemi aldım ya ohh dedim ya.
Buarada kızlar ben aldığım elbiseyi sadece üç yerde gördüm ikisi oturduğum yerde biri fatihte ve fiyatları çok farklıydı biri 170 diğeri 220 ve en son 300 e satıldığını gördüm.
Abiyede acaip kazık atıyorlar hepsinin de iyi karlar elde ettiklerini düşünürsek.
O yüzden sanırım pahalı bir şey almak süper bişi aldığın anlamına gelmiyor ya da düşük fiyatlının kalitesi düşütür demek değil kumaş aynı ama fiyatlar ortadakafamçokkarıştı

canım geldiğinde bana ulaş sana istediğin kadar dore renk ayakkabı bulurum indirimde yaptırırım. seni maltepede bi ayakkabıcıya yönlendiricem minibüs yolu üzerinde. bzm akrabamız oluyo bi kaç yerde şubeleri var.
benim ayakkabımda dore renk. görmüşsündür belki.

hani eski günaydın vardı ya şimdi komagene oldu ordan yukarı çıkıyosun solda

hmmmm ordan yukarda aynacı tablo satan yer var ... kumaş saten yerler var.. :) kızzz çok yakınızzzzzz komşu çıktık vallaa

hıhı evet gracem o aynacıda ne kadar güzel aynalar var di mi
yemek odası takımı için enfes durur vallahi kaydirigubbakcemile3

isim olarak bilemiyorum canım batu gelinlik mutlaka biliyorum bütün gelinlikçileri ama batu deyince neresi ayırt edemedim...

X