Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

evet baya gelişme var geçmişe bakmadım çok sayfa var diye izine giderken pcye format attırmaya gönderdim oda geç geldi biraz 15 günüde geçti dün akşam geldi anca

gracefull canım sen saati kaça aldın mahsuru yoksa sorayım.momentus galiba.daha almadım ben de beğendim bitane 450 dedi şık bişey ama. momentus satan bi yer var oraya da bakiim.sen başka topikte resmini koymuşsun da ordan buldum.

canım ben momentus aldım kapalıçarşıdan aldım istanbuldan.. 300 e aldım canım ...momentusun en yeni modellerindenmiş .. çok güzel duruyor yalnız tavsiye ederim bilekte çok hoş duruyor..

selam kızlar yaa
akşam birden çıktım bir hoşçakalın diyemeden:KK43:
elektrikler kesildi sitenin kabloları yanmış daha yeni geldi bütün gün elektriksiz geçirdik sinir oldum yaa.

neler yapıyorsunuz canlarım

hoşgeldin canım oyyy elektrisz insan bütün gün ne yapacağını şaşırıyor gerçekten...

canım ben momentus aldım kapalıçarşıdan aldım istanbuldan.. 300 e aldım canım ...momentusun en yeni modellerindenmiş .. çok güzel duruyor yalnız tavsiye ederim bilekte çok hoş duruyor..

sağol canım bakıcam artık ben de dur bak ekliyim ben beğendiğimi.

Eklentiler

• $salac6800g63[1].jpg
    $salac6800g63[1].jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 21
bakcam momentuslara da ama köşeli istiyorum.daha önce yuvarlak almıştım.seninki de güzelmiş güle güle kullansın sözlün

seninki sade cnım tek renk mi düşünüyorsn? benim sözlüm biraz detaycıdır gitik birlkte aldık o yüzden o pek klasiklerden hoşlanmaz gitti iki renkli beğendi işte ...

daha ne istiyor sonbaharım ne güzel işte fıstık gibi kız kendine bakan her daim maşallah:nazar:

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

günaydın kızlar:dance: nasılsınız . . .

çilekcim elbiseni göremedim ben ama yorumlara bakılırsa çok şık.

sonbahar cnm kutu ve sabunlar çok hoşuma gitti. çok güsel..

kızlar dün iş çıkışı nişanlım(nişanlım diyim artık bişe kalmadı nişana:kedi:) beni aldı. anneyle buluştuk. elbise alacağımız yere gittik. okadar çok çeşit varki karar veremedim.
anneme dedim sende yardımcı ol yoksa çıkamayız burdan bugünkaydirigubbakcemile3
oda bende baktık bişiler.
beyaz üzerine siyah çizgilerle şekiller var. gümüş rengi parlaklık veren çizgilerde var aralarında.boyundan bağlamalı. uzun bi elbise aldık. aslında bugün hemen foto koymayı düşünüyordum ama dün elimizde taşımayalım diye arkdşn dükkanına bıraktık. dönüştede bnm eve ters olunca yol gitmedim onlarla. onlar alıp eve gittiler. bugün gelecek elbisem. yarın foto koyarım.
elbiseden sora düşündük napalım hangi eksiğimizi alalım. gecelik sabahlık vs iç çamaşırlarınımı alalım yoksa altınlarımı alalım dedi kayınvalidem. bende dedim altınları alalım,gecelikte annemde olsun. nişanlımada alıcaz sonuçta. beraber daha iyi olur die düşündük. altın almaya gittik. gitmişken yüzükleride aldık kızlaropuyorumnanaktan 1 tane bilezik beğendim. 1 tanede çok şık bi set beğendim. yüzük-küpe-kolye olarak. veee asıl önemlisi kayınvalidemde benden önce gidip bakmış onları beğenmişkaydirigubbakcemile3 yani onunda gönlü oldu bnmde. buna çok sevindim biyandan. inş herşeyimiz böle uyumlu olur:nazar:.

canım çok teşk. ederim çok sağol.

hoşgeldin canım oyyy elektrisz insan bütün gün ne yapacağını şaşırıyor gerçekten...

hoşbulduk canım offf inanılmaz bişey ya çıldırcaktık bütün sitede gitti kablolar yanmış 350 hane var hepsinin kablosunu tekrar bağladılar bikaç gün gelmez dedik ama şükür 9 saat sonra geldi

saatlere mi bakıyorsunuz kızlar.
graceful canım ben geriye dönemiyrm problem var ya netimde hata veriyor koydunmu eniştenin saatinin resmini göremiyrm ki:KK43:

çoktan koymuştum canım ben baya oldu yanii baya gerilerde em4561 de alacakmış saat onu konuşuyorduk..

hmmm kaçırmışım ben yaa.
evet gördüm em4561 hoş bir saat.
kızlar kuyumculardan almayın sakın saatçilerden bakın

seninki sade cnım tek renk mi düşünüyorsn? benim sözlüm biraz detaycıdır gitik birlkte aldık o yüzden o pek klasiklerden hoşlanmaz gitti iki renkli beğendi işte ...

anladım canım.benimki görmicek ama beğenir büyük ihtimal.belki gösteririm süpriz olsun istiyoduk ama benimkini beraber alcaz ben de gösteririm o yüzden.biraz klasik ben istedim hoşuma gitti bu.

canım bizim burda şık saatler vardı ama saatçiye de baktım birbirine benzer şeyler ve aralarında yaklaşık 300 350 tl bir fark var. ve bu ciddi bir rakam gerçekten o yüzden saatçiden aldık spor bişey bizde alırken annemle seçtin çok korktum ya beğenmezse die ( herşeyi beğenmez öle ) neyseki beğendi .klasik almak istemedim çünkü öyle bir saati vardı özel günlerde takmaya bende her zaman kullanıcağı birşey almıştım

kız selam ben geldim
ayyy çok heyecanlıyım bugün kadıköyden nişan yastığı aldım hazır krem renginde
makas almadım daha yrn sabah alıp sarıcam da onun içinde kurdele aldım krem rengi
şimdi ben o kurdeleyi nsl sarıcam kaymıcak mı :sm_confused:

X