Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

gracee valla çok güzel elbisenin rengi modeli nasıl olcak kabarık mı düz mü

saçımada karar verdim kızlar işte budur son kararım çiçeğimde elbisemin renginde dikiliyor...
90709305.jpg
37928466.jpg
66567086.jpg
18834185.jpg
2001557995382008615rs.jpg

o zaman postiş takılacak sana da benim de öyle olcak ama biraz da daha toplu bi model olur benim ki. bi de küçük küçük taşlar aldım aralarına taksın die ama nasıl olur bilmiyorum

canımm elbisenin eteği kabarık olacak ...
saçım baya bir uzun canım ve maşallah baya çoktur kabartacaklar zaten biraz krepe yapılacak arka tarfta... postiş takmayacağım ...

sibel ablacığım benim elbisem yağ yeşili dikiliyor şuan tam olarak şu renk sayılabilir...
3955f.jpg

Gracem çok güzel bir renk seçmişsin...sana da çok yakışacağından eminim...son günlerin moda rengi sanırım...güle güle giyersin inşallah tatlım...opuyorumnanaktan

ablacığım sağol inş kendi fotolarımı ekleyeceğin gün gelirde hayırlısyla giyerim inşallah:Saruboceq:

yok ablacığım modeli böyle değil eteği biraz benziyor ama tam değil benimkinin üst bustiyer kısmında işlemesi var ablacığım ... bunu rengini göstermek için koydum...

iyi yapmışşsın canım gayette güzel fiyata almışşsın normal yani... ramazanda evet zor olur .. iyi yapmışşsın vallaa hayırlı olsun cicimm kıyafeti halletmen iyi oldu..

evet kazık yemedim sanırımkaydirigubbakcemile3

canım çok güzel bi saç modeli seçmişsin ben de böyle istiyorum esasen biraz daha yukarda saçlar tutturularak. Saçım epey uzun ama benim bukadar gür saçıkm yok postiş gerekebilir sanırımfisfisfis

benim de gür değil valla uzun ama fazla yok saçım kuaför postiş takcaz dedi.bakalım artık naıl olcak.1 buçukta gel de 6 da çıkarcakmış.o kadar saat patlarım valla sanki baştan yaratcak beni.ordanda fotoğrafçıya yani nişana halimiz kalmıcak

kızlar bohçamın resmini çektim pek belli olmuyor ama bakın bakalım erkeğe verilecek bohça bu

Eklentiler

• $bohça 003.jpg
    $bohça 003.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 13
oooooooo süper canım bohçan..... çok beğendim....

postiş takmak için extra para alacaklar mı canım?

idare eder yorgun ve bitkin tatilden sonra 12saat çalışmak çok kötüya bütün gün ayaktayız tabanlarım sızlıyo:KK43:

neler var içinde bakalım bohçanın?

pijama
iç çamaşırı takımı
boxer
çorap
havlu
terlik
traş balsamı traş köpüğü deodorant sabun bu kadar

önceden nişanlıkları alırken kemer ayakkabı gömlek takım falan alındı bi daha alınmıcak

X