Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

orda güzel gelinlikler görüyorum sıradan olmayan yani hatta bir nişanlık görüştüm sarı tarz duruyordu baya .. sanırım biraz fiyatları piyasadan yüksek olabilir ama hiç gitmedim ...

ordan gelinliğmi aldımda..bana bir yamuk yaparmı diye sorayım dedim...biraz pimpirikliyimdirde..

bilmem sen gelinliğin dikilirken kötü bişeye şahit oldun mu ki. sanmam ben baya büyük bi yere benziyo çünkü dışardan bakınca. bi kaç senedirde orada sanırım

hoşgeldin magic

kızlar yarın çok işim var önce makasa kurdela sarmaya çalışıcam kaydirigubbakcemile3 artık olmazsa sinirden kaldırıp atarım :KK70: yada uç kısımlara kurdela bağlayıp sarkıtabilirim. sonra kuaföre gidicem kaş aldırmaya. sonra tabak bardak olaylarını halledicem. daha sonra manikür pediküre gidicem. sonra eve gelicem ertesi günde öğle saatlerinde kuafördeyim :1shok:
kendinize çok iyi bakın öpüyorum dua edin benim için opuyorumnanaktan

gracem kravatıda bulduk siyah kravat üzerine fuşya kontras vardı hoştu aldık bizde yerimseniben çok tşk ederim fikir verdiğin için Şeniz

hoşgeldinn magiccmmm
hoşbuldumm gracemmm...
hoşgeldin magic

kızlar yarın çok işim var önce makasa kurdela sarmaya çalışıcam kaydirigubbakcemile3 artık olmazsa sinirden kaldırıp atarım :KK70: yada uç kısımlara kurdela bağlayıp sarkıtabilirim. sonra kuaföre gidicem kaş aldırmaya. sonra tabak bardak olaylarını halledicem. daha sonra manikür pediküre gidicem. sonra eve gelicem ertesi günde öğle saatlerinde kuafördeyim :1shok:
kendinize çok iyi bakın öpüyorum dua edin benim için opuyorumnanaktan

gracem kravatıda bulduk siyah kravat üzerine fuşya kontras vardı hoştu aldık bizde yerimseniben çok tşk ederim fikir verdiğin için Şeniz

hoşbuldum cnm we sana kolay gelsin şimdiden.. görüşürüz işler bitince..

ya kızlarrr bu akşam kuaföre gidip manikür pedikür kaş bıyık olayını halledicem yarın sabah de gene ordayım..offf kızla ama manikürden sonra iş yapmak zorunda olucam evi temizlyim uzaktan gelenler salondan sonra eve yemeğe gelir belkiii ya kızllar bu gün iizn istiyim erkekn çıkabilirsem ayakkabı çanta ve gömlek almam lazım günlük giyim boğçaya konacakmış off son dakkaya kaldı nişanlıma saatide seçtim swatch tan alıcaktım arkadaşım orda çalışıyodu parayı verdimde gündür saat yok bugünde gelmezse gidip kredi kartıyla kendim alıcamm ya hala diyoki ben yaın takıya yetiş gelirim sana mı güvence be keşke kendim alsaydım

kızlar çok mutluyum sizin adınıza.
hadi bakalım sıra sizde.
çileğim cadısılam.allah kolaylık versin.ogünü en güzel şekilde atlatırsınız inş.

kızlar günaydınnnnmirmirmirmir
çooookk uykum var çok.mirmirmirmir
dün baya hareketli ve heyecanlıydı. eve gittim bi baktım kardşm duşta:mymeka: yani biliyo sonuçta gelince duşa gireceğimi. neyse acele ettirdim.çıktı. duş aldım çıktım. hazırlandım. artık saçımı makyajımı tamamlayacağım. karşdm abuksubuk muhabbetlerden tartışma çıkarıyo.acelem var uğraşma diyorum anlamıyor.ağlıyodum azdaha ki nişanlımda kapıda beni almaya geldi.hemen toparlandım. yemek bile yiyemeden çıktım. neymiş kıskanıyomuş beni görümcemdende ondan böle tafra yapıyomuş bana.:mymeka: sanki onu daha çok sevicem gibi. neyse önce nişanlımın evine gittik, ogiyindi yengelerine geçtik.:kedi:
amaniinn..bi kalabalıkki sormayın. hala, yenge kimler varsa öptüm hal hatır derken balkona babaların yanına geçtim, onların ellerini öptüm. ama heyecandan bayılıcam. sora atlatık otobüse doğru kız evine. veee ilk dansımızı yaptıkopuyorumnanaktan fotoda çekildik ama biraz puslu çekmiş arkdş:mymeka:
sora tabi sıra geldi oyuna:teytey: nişanlım biraz alkış yaptı sora foto çekti. oyunu sevmiyoda. foto çekme bahanesine hep dibimdeydi. saolsun ortama alışmama yardım etti görümcem. az sonra baktım kayınvalide kalkmış oyuna. dur dedim ben gidiyim bi karşılıklı oynayayım annemle. karşılıklı bir güzel oynadık. herkesin gözler bizde:kedi: nişanlım video falan kaydetmiş. bisürü foto çekti hepsinde ben varım nerdeysekaydirigubbakcemile3
dönüştede göğsünde uyumuşum. yeni beyaz gömlek almıştı dün. gömleği mahfetmişim.rimel fondoten ne varsa gömlekte:roflol: atarız makinayı yıkanır napalım dedi.
2 gibi eve bıraktı beni.çok güsel bi geceydi:asigim:
taaakiii kardşm içine edene kadar. insan bi msj atar, hbr verir. napıyon ne ediyon. tabi buldun görümceyi,gözün görmez bişey. saydıda saydı. tabi ağlattı beni. tüm heyecanımın içine ettin dedim. annemde bana hak veriyo. kızdı karşme. zaten kadın hasta, bide böle yapıyo,üzüyo. napıcam bu kızın kıskançlığıyla bilmiyorum..
anlayacağınız akşam çok eğlendik.. (kardşmi saymazsak)

nisan yağmuru ne güzel alışmışsın aileye
ben kayın pederimi istemede görmüştüm
ama o beni önceden görmüş takip etmiş bizi :):)

nisan yağmuru herşey güzel olmuş.sevindim senin adına.
kardeşinde alışır üzülme

tamam hayatım kaldırmam kızlar ya piskolojim bozuldu ne rüyalar görüyorum anlamlarına bakıyorum birden hayatınız alt üst olucak aniden bazı şeyler biticek yazıyor çok korkuyorum

X