Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ablacağım nişandan ekledğin fotoları gördüm çok güzel olmuş herşey gelinin elbisesi dikim mi hazır mı aldınız;?

gracem nişanlığı katalogdan beğenip modaevine diktirdik bitanem...açık mercan rengi deniliyormuş bu renge...ayakkabısı ile çantası da dore ile lame arası bir renkti...arkasında hafif kuyruğu var elbisenin...yarım kasnak vardı içinde...hihoyyyt

nisancım elbisen cok hosta ben bunu nerde gıyecegını anlayamadım kusura bakma oraları kacırdım sanırımkafamçokkarıştı

canım bnm şimdi şöyle. nişanlımın amca oğlu evleniyor bu cumartesi. ertesi günde pazar beni istemeye gelecekler. ama kayınvalidem, beni orda görmek istediği için dün bana bu elbiseyi aldı.yani sıradan bi etek gömlek yada normal bi elbiseyle gitmemi istemedi. beni en şık şekle soktu.belki abiye alır giyerdim ama şimdi uygun olurmu olmazmı ben ona karar verememiştim.bide nişan üstü masraf yapmak istemedim kndme.yani anlayacağın düğünde giyicem bunu. biyandanda ne giycem derdinden kurtuldum kayınvalidem sayesinde. bu akşamda kına var. benide yanında götürüyor.:kedi:

hoşgeldin tatlım seninde benim nişanımdan bir hafta önce demki senide hemen listeye ekliyorum o halde bu hafta nişan haftamızzz bak baaklaım kimler n,işanlı bir kız olarak burada olacaklar...

opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz çilek
26 temmuz-nnisanyagmuruu - söz
agustos ayında... .life-city
1 agustos-nnisanyagmuruu- nişan
8 agustos-snmery
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-lepi
eylül-ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği.

canım benm neler kaynatmışsınız neler ben yetişene kadar
kızlar elele şu işlerin hakkından gelelim inşallah ya

kıslar ya
psiqo ile aynı hafta nişanlanan bir arkadaş daha vardı o gelmedi mi? hiç konuşmadık sanırım onunla

sibel ablacığım benim elbisem yağ yeşili dikiliyor şuan tam olarak şu renk sayılabilir...
3955f.jpg

ben bu renge bayılıyorum. çok hoşuma gidiyo. eğer bulursam nişanlık alırken kesinlikle bu renk istiyorum.
kızlar bnm için dua edin. izin aldım erken çıkıyorum bugün. malum kına var.:kedi:
öptüm hepinizi...Şeniz hoşçakalın...

saçımada karar verdim kızlar işte budur son kararım çiçeğimde elbisemin renginde dikiliyor...
90709305.jpg
37928466.jpg
66567086.jpg
18834185.jpg
2001557995382008615rs.jpg

Son düzenleme:
güle güle canım gelin olarak bakalım herkes sana bakacakk ama sakın heyecanlanmaadelikafadulden

kızçelerim ben de elbisemi aldım:kedi:
pete dinçözün mavi elbisesinin renginden(o ne demekse mavi yani elbisnenin rengizemuszemus)
üstüne de çok değişik bir bolero buldum hemen kaptım bizim taraf biraz kapalıdır herkese uyuyim dedim büyüklerin yanında onu giyeceğim gençler toplaşırsak çıkarırım belkiopuyorumnanaktan
Hatırlarsınız belki dün moralmen çökmüştüm çünkü elbisenin bedeni kalmamaıştı dün akşam annemle ardişim gitmiş 40 bedeb varmış terzi halleder demişlerdi.
Baktım gitmeye giydim biraz boldu ama askıların ayarlanması gerekiyordu zaten askıları hafif yukarı aldık bi baktık göğüsten oturdu.
Ben de kesitmedim elbiseyi askıyı ayarlamak yetecekopuyorumnanaktan
Elbisenin dore işlemeleri var göğüs kısmında o yüzden dore ayakkabı istiyorum ama kadıköye baktım hiç bir tane yok istediğim gibi:sinifsinif:
Dore renk abiye altına giyilebilecek ama ucu açık olmayan topuklu bir ayakkabı nerden bulabilirim acaba.
Bugüne kadar heryerde görüyordum aam gene benim şansıma uğraşmadan birşeyi elde edemeyeceğim gliba.
Aricam sanırım istanbulu baştan sona.
Nişan alışverişinde terlik aldığımız yerde bi ayakkabı beğendim numarası yoktu olsa alırdım bu işte bitmiş olurdu ama ıhh kötü şans benimle:gitme:
Elbisemi aldım ya ohh dedim ya.
Buarada kızlar ben aldığım elbiseyi sadece üç yerde gördüm ikisi oturduğum yerde biri fatihte ve fiyatları çok farklıydı biri 170 diğeri 220 ve en son 300 e satıldığını gördüm.
Abiyede acaip kazık atıyorlar hepsinin de iyi karlar elde ettiklerini düşünürsek.
O yüzden sanırım pahalı bir şey almak süper bişi aldığın anlamına gelmiyor ya da düşük fiyatlının kalitesi düşütür demek değil kumaş aynı ama fiyatlar ortadakafamçokkarıştı

lepimmmm çok sevindim halletmişsin sorun çıkmaması çok güzel.... petrol mavisi diyen var gece mavisi diyen var saks mavisi diyen var.. çok güzel bir renk ve makyajda da o renk çok güzel duruyor ... resmi yok mu ciicm elbisenin ? bakırköyde de çok ayakkabıcı var canım bak derim gidebilrsen... sen ne kdra aldın canım elbiseni?

lepimmmm çok sevindim halletmişsin sorun çıkmaması çok güzel.... petrol mavisi diyen var gece mavisi diyen var saks mavisi diyen var.. çok güzel bir renk ve makyajda da o renk çok güzel duruyor ... resmi yok mu ciicm elbisenin ? bakırköyde de çok ayakkabıcı var canım bak derim gidebilrsen... sen ne kdra aldın canım elbiseni?

gece mavisi diyorum ben zemuszemus
Bu renk moda olmadan önce çok gözüm vardı giyicem diyordum nişanımda bu renk bir elbise.
Ee denkte geldi kardeşimde bunu beğendi bunu aldık.
Ben elbiseyi 150 ye aldım canım 20 indirtip.
20 de boleroya verdim toplam 170. diyorum ya 300 e satanda var gidip ondan almak kazık yemek demektir şanslıydım bu konuda bu fiyata görmüyordum hiç.
Foto yok canımın içi şimdilik ama 2 ay sonra Allah nasip ederde giyersem giyilmiş koyarım emia.s
Evet bakırköye de gideyim diyorum zaten haftasonu oraya da bakayım sora zaten iki ayım var arada bulamazsam gene bakarım.
Ben iki ay var diyorum ama ramazan da alışveriş yapamazdık benimde üç hafta stajım var oyüzden erken halletmem gerekti böyle:nazar:

iyi yapmışşsın canım gayette güzel fiyata almışşsın normal yani... ramazanda evet zor olur .. iyi yapmışşsın vallaa hayırlı olsun cicimm kıyafeti halletmen iyi oldu..

X