Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

banada biraz moral hemde fikir verin kızlar.nişana kadar gerginlikten ölmesem ii.bu altın muhabeti beni çok yordu.onların elinde yokmuş nişanda 2 tane takcaklarmış .bizimkilerde omzna nie nişan yapıyoz ne anlamı var dio.aramız açılcak die korkuyom.orta yol bulunsa.3 bileziği daha vardı onu akrabasına vermiş borç olacak işmi şimdi nediyim.ah ahhh cuma yemeğe gitcez bakalım karışmıyorum ben hiç zaten ama yinede böle bi sorun çıkarsa die keyfim kaçıyo .sizin nasıl geçti nişan arifesi

canım her anne baba en iyisi olsun isterler ama annenlerle konuşman lazım biraz anlayış göstermek zorundalar neticede bu mutluluğun maddi bir karşılığı yok öyle değil mi.. 3 tane takar 1 tane takar ne yapabiliyorsa ... ne yapacaksınız şimdi bu yzden gergnlk yaratmanın her iki tarfada zararı var canım ya... yemeğe gitmeden annenle iyice konuş..

banada biraz moral hemde fikir verin kızlar.nişana kadar gerginlikten ölmesem ii.bu altın muhabeti beni çok yordu.onların elinde yokmuş nişanda 2 tane takcaklarmış .bizimkilerde omzna nie nişan yapıyoz ne anlamı var dio.aramız açılcak die korkuyom.orta yol bulunsa.3 bileziği daha vardı onu akrabasına vermiş borç olacak işmi şimdi nediyim.ah ahhh cuma yemeğe gitcez bakalım karışmıyorum ben hiç zaten ama yinede böle bi sorun çıkarsa die keyfim kaçıyo .sizin nasıl geçti nişan arifesi

janım bende yaşadım bunları şu kadar oljak bu kadar olcak diye ama sana tavsiyem sakın karışma bırak aileler konuşsun damat beye de birşey sakın söyleme sonra üzülen siz oluyorsunuz böyle şeyler yıpratıyor ilişkileri ama ailelerde hep kızları için en iyisi en güzeli olsun 4x4 lük olsun istiyorlar

evet haklısınız .umarım herşey yolunda gider.ay ne zormuş yaaa.istediler beni cumartesi yüzük taktılar bi ay ağırşığı bindi üstüme vallaa.nişan tarihide öle görümcem tatilde 16 sına kadar onu beklicekmişiz erken dönsün dicem diyemiyom laf olcak die.kayınvalidemle aram çok ii bakalım hayırlısı size cuma gününü yazıcam.inş. ii geçer.

gülümse canım bu altın muhabbeti garip geldi bana da biraz...her aile çocuğuna en iyisini yapmak ister elbette...sen ailenle bir görüş...bizim kız tarafı hiç böyle bir şeyi konu bile etmedi...gracemin dediği gibi 2 takmış 1 takmış ne fark eder ablacım...siz boşuna gerginlik yaratıyorsunuz...önemli olan sizlerin ve ailelerin anlaşması ve karşılıklı anlayış...mutsuz olduktan sonra 10 bilezik olsa ne olur ki...:eek:lmaz:

evet bencede .bakalım konuştum bende bizimkilerle ablacımda sanırım ses çıkarmazlar.ama ben nişanlımın akrabasına vermesine üzüldüm .şimdi yapılcak şeymi bu .görümcemde beni hiç aramadı daha tebrike etmedi.ama allaha şükür ben böle şeleri takmam lafını etmem ettirmem.aşkımla aram ii olsunda

ablacağım nişandan ekledğin fotoları gördüm çok güzel olmuş herşey gelinin elbisesi dikim mi hazır mı aldınız;?

nisannnn elbisenin resmini eklemiyecek misin?

canım elbisem bende değil nişanlımdaydı. hala daha onda. az önce .çarşıya çıkmış. çıkmadan foto çekmiş elbiseyi. çok şaşırdım. çok iyi oldu çekmesi. yarına kadar bekletmedim sizizemuszemus
ekliyorum hemen...

şunu söylemek istiyorum. elbise üstümde bu kadar kötü durmuyo. askıda oldğu için kötü görünmüş. ben bile beğenmedim yanikaydirigubbakcemile3
işte elbisemopuyorumnanaktan
cimg2552.jpg
[/URL][/IMG]

ayy çok büyük oldu. kusura bakmayın. ayrıca belden aşağı etek kısmı bol. burda dar gibi görünmüş ama düğünde giyip çekileyim. ozamanda eklerim bi foto.yerimseniben

nisann çok güzel bir elbisee canım ohh gördüm sonunda zemuszemus evet bu modeli biliyorum alt eteği baya bol oluyor güle güle giy canım

saolun kızlar. teşekkür ederim. sevindim beğendiğinize. altınada gümüş rengi taşlı ayakkabı giyicem. ogün çok önemli bnm için. annem gelemicek çünkü. bi benle babam gidicek.bende erken gidip geç dönücem. yani düğün sahibi gibi. bu yüzden çok fazla heyecan var..

selam kzılar ben geldim benim son 1.5 gün cumartesi sabah 8de telaşım başlıyor kuaförde olmam lazımmış nisan yağmuru elbiseni biliyorum cnm benim nişamda görümcem alıckatı 2 elbise arasında kalmıştı diğerini seçti ama evet üstte aha farklı duruyor çilek nerelerde kaçırmışım neler konuştunuz

nisancım elbisen cok hosta ben bunu nerde gıyecegını anlayamadım kusura bakma oraları kacırdım sanırımkafamçokkarıştı

canım heyecan yok bende niye bilmiyorum gündüz olacak nişanım kafamdaki
tek soru nasıl oynicam kendmi madara etmeden hiç beceremiyorum

sende yeni gelin dansı yaparsın sadece kollarını hareket ettirirrsin nazlı nazlı oynarsın :dance:

X