Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

elisa bende askısız kullandım
o şeffaf askılar çok kötü duruyo bence sakın takma balım

elisa almışsın elbisine hayırlı olsun

annem de beni sıkıştırıyor elbiseni al diye ama, hala bende bir kıpırtı yok mirmirmirmir

yarında sevgilim gelecek amasra ya gezmeye gitcez elbiseyide alırız birdaki hafta aman dimi

elisa almışsın elbisine hayırlı olsun

annem de beni sıkıştırıyor elbiseni al diye ama, hala bende bir kıpırtı yok mirmirmirmir

yarında sevgilim gelecek amasra ya gezmeye gitcez elbiseyide alırız birdaki hafta aman dimi

Tşk ederim tatlım çok daha güselleri senin olsun Şeniz
senin nişan ne zamandı cnm ?
alırsın kuzum anneler hep böyle kaydirigubbakcemile3 annemde bana diyordu hadi alsana , ne zaman alıcaksın falan diye. nihayet aldım eminim senide bi yerlerde çok güsel bi elbise bekliyodur a.s

kız nakit mi ödedin 280 :)
eğer benim elbiseyi erkek tarafı almazsa biterimhehe:)şaka tabi kıyamam sesi çıkmazsa kendim alırım:9
zeynep senin elbisenin parasını kim ödedi bakim??

ben 250 ye aldım canım kendim ödedim nakit 280 di benimde nakit olunca 30 tlcik indiler:):):). bizim adetlerde nişan elbisesini kız kendi alır. bazı yerlerde damat alıyor galiba. benim ayakkabımı çantamı o aldı. kendi elbisesinide o aldı. benimde öle göğüs altında taşlar var. ya p.tesi gelsin biran öncee terziye gitcemmm

elisaaaa bi hafta kaldı kızzzzzzz:)
ne güsel yafuuuuuu

eweeett cnmm zaman çabuk geçsin de seninde bu günlerini görelim :eek:

ben 250 ye aldım canım kendim ödedim nakit 280 di benimde nakit olunca 30 tlcik indiler:):):). bizim adetlerde nişan elbisesini kız kendi alır. bazı yerlerde damat alıyor galiba. benim ayakkabımı çantamı o aldı. kendi elbisesinide o aldı. benimde öle göğüs altında taşlar var. ya p.tesi gelsin biran öncee terziye gitcemmm

cnm bizde aynen öylee sizinki gibikaydirigubbakcemile2
bohça için banada ayakkabı çanta aldılar ama nişanda giymiycem ben onları
rengi ne kuzum elbisenin :1hug:

kızlar ya şal var benimde ama askısızdı ayrıca ince askı taktırıcam ben çok açık olmasın aile büyüklerinin yanında şimdi. zaten zayıfım abes durmaz.ben o şalı takmıcam çantama alım diyrm takı fln takmak isteyen olursa o şala taksın elbisem delik deşik olmasın yaa.şalda siyah ama olur mu acaba

eweeett cnmm zaman çabuk geçsin de seninde bu günlerini görelim :eek:

cnm bizde aynen öylee sizinki gibikaydirigubbakcemile2
bohça için banada ayakkabı çanta aldılar ama nişanda giymiycem ben onları
rengi ne kuzum elbisenin :1hug:

rengi siyah canım gösüs altında taşların olduğu kısım sarı dore elbisenin üzerinde ayrı bir tül var etek ucuna kadar doreden yaprak gibi desenler var göğüs kısmıda siyah saten.
resmi koyarım kızlar alınca anlatma kıtlığım var:)

benim elbisemi sevgilim alcak.bizde ona alcaz.ama zaten kendi takımcı olduğundan:)başka bişiler alcaz.

olur zeynep başta boynuna tak.soradan çıkarıverirsin ortam ısınınca:)
şimdi bilirim ben öle ortamları ilk girdiğinde laf olur:)

rengi siyah canım gösüs altında taşların olduğu kısım sarı dore elbisenin üzerinde ayrı bir tül var etek ucuna kadar doreden yaprak gibi desenler var göğüs kısmıda siyah saten.
resmi koyarım kızlar alınca anlatma kıtlığım var:)

gözümde canlandı elbisen çok güsel cnm dore yaprak desenlerinin olması çok güsel
sendemi zayıfsın ben gibi :))

bende başta takar sonra çıkarırım şalı :))
psiqo balım şimdi nişan evde olcek yaa sen çanta bulundurcan mı elinde nasıl olcek kuzum :)

yok kız çanta takmam ben:)
elibisemle salınırım:) sadeceeee ehuehuuu:)

kaç kilosunuz baikm sizzzz:KK43:
zayıf şeylerrrr pehhhhh:KK43:
benim nişana kadar 2,3 kilo vermem lazım :KK43:

bende başta takar sonra çıkarırım şalı :))
psiqo balım şimdi nişan evde olcek yaa sen çanta bulundurcan mı elinde nasıl olcek kuzum :)

canım ben çantamı alıcam çünkü oturduğum yerle şehir arası biraz mesafede fotocuya giderken fln bulunsun yanımda siyah gece çantası almıştım onuda hani ilerde nişana düğüne gidersek her zaman kullanım die.
sende al eline derim.

evet canım zayıfım bende elbise 38 beden di 36 giyiyorum ben 36 si yokmuş daraltıyorlar.

ama ben taç takıcam doreden birde şalı üzerime alsam fazla olmaz mı kızlar. rüküş olurum bu seferde ya:)

kızlar denemeydi yaa.

yok kız çanta takmam ben:)
elibisemle salınırım:) sadeceeee ehuehuuu:)

bende takmamayı düşünüyorum çünkü evde olcek
cnm ben 50 kiloyum bazen 49 a bile düşüyorum boyumda .1.65 idi sanırım :nazar: tam bilmiom da boyumu :KK70:D

X