Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

yanii en az 500 tl gidiyor... anladım ben biraz netten araştrma yaptım pijama markaları filan gibi.. sizinde anlattıklarınız gibi teşkkürler kızlar .. bende alışverişe çıkmıyacağım biz sözlümle alacağız istedklrmizi anneler eklemeler yapacaklar kendilerine göre... benim nişanım agustosta ben ancak yavaş yavaş toparlanırım

evet öyle gibi görünüyr ama hepsi ihtiyaç aslında pijama eşofman terlik traş seti vs.
Alınacak şeyler karşılıklı alınıp hediyeleşmiş gibi olunuyor.
benimde eylülde ama bir ay ramazna bir ay benim staj derken birşey kalmıyor zaten sözlümle de haftada bir görüşüyoruz şimdiden başlamak lazım dediğin gibi

haklısın canım bende hemen beğenen bir tip olmadığım için ve planlı şeyleri seviyorum bir de ancak yani..

Ben de oradaki kadınlara soruyorum denedikçekaydirigubbakcemile3

Buarada canım İST'demisin.
ben genelde bakırköye kadıköye bakıyorum ama hep aynı modeller var nereleden alınabilir nişan kıyafeti uygun şekilde.
ben bitane beğendim kabaık bile değil 450 idi marka diye:gitme:

tatlım bende bakırköy den aldım cok yer var ama hemen hemen aynı şeyler hatta ben daha sade bişiy düşünüyordum ama hiç kafamdaki tarzda bişiy bulamadım 330 dan 280 ne düştü benim aldığım yer

kızlar nişan yastığımı da bitirdim...

snv11786.jpg

Son düzenleme:
graceful cok guzel ama cok abartı deıl mı :kedi:
tabı senın zevkın fıkrımı söyledım cnm sakın yanlıs anlama emı

kızlar nişan yastığımı da bitirdim...

cok güzel yaa bayıldım,

ilk defanişan yastığı gördüm daha doğrusu ilk KK da gördüm ben tepsi yapıcam inci boncuk kırmızı gül yapraklarıyla filan süslücem
bilmem nasıl olur artık -tatlicadiarzu-

valla ben elbisemi beğendiğim yerden çoğu şeyide aldık hem öle olunca bayada indirim yaptılar kızlar kıyafet bide eminönü sultanhamam dan bakın derim güzel şeyler var

hala nişanlandığıma inanamıyorum nedense yüzüğüme bakıp bakıp duruyorum:))

Cnm bende öyleyim.. çok hoşuma gidiyor bakmak.. ilk zamanlarda birde bakınca gülüyordum delikafadulden yüzüğünü öpüyormusun peki opuyorumnanaktan aşkım benden uzakta olduğu için onu her öslediğimde öpüyorum alyansımı :asigim:

nan susn canım cekıyoo bugun yüzk alcaktık gene yola cıkıyoo ctesı aksam gelcek ve haftya kalcak bu işimizde of anam off:nazar:

valla tuhaf oluyo gerçekten kızlar ellisa bile alışamamış daha özellikle yatmadan önce telefonla konuşuyoruz telefonu kapadıktan sonra parmağıma bakıyorum bu yüzük sağdan sola geçcek diyorumm kendi kendimee yüzük sağa biraz zor oluyo ama solda tam oluyo hatta daha rahat takıp çıkıyo ellerim şişince parmağım acıyo açıkcası ama ben sol parmağımı düşünerek aldım

X