Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Pınarcım nasılsın kuzum ?
psiqo rahatsız olduğu için pek giremiyor yarın izmir e gidicekti alışveriş için..

selam arkadaşlar
elisacım iyiyim hayatım , çok yoğunum bu ara girip okuyup çıkıyorum.
psikom nasılsınnnnn

bak gorursun
ben karar verdım resım neyım koymuycam nazar değer

eda nan nerdesın sen bee hoşşık:mymeka:

ayy ben yıyemıyom ya sıvılcelerım gerı gelmesın dıe ama hergun dondrma yıyom ohhh pastada haftada yıyom cıkolatayı kahvaltıda yıyom extra yemıyom
ahh bu söz olsunda ben sana ne resmler koycam:jeyyar:

ayy ben yıyemıyom ya sıvılcelerım gerı gelmesın dıe ama hergun dondrma yıyom ohhh pastada haftada yıyom cıkolatayı kahvaltıda yıyom extra yemıyom
ahh bu söz olsunda ben sana ne resmler koycam:jeyyar:

tamam kız bende sana resim koyucam 1-1,5 aya kadar inşallah kısmetse :Saruboceq:

nişan bohçası nekdr tutuyor erkek için ortalam ? mesela almak istediklerim şöyle pijama tkm+terlik+iç çamaşırı+eşortman+kozmetik işte traş vs..gömlekvs......

evet kızlar bohçaya ne koydunuz koyacaksınız bir yazsanız ben de öğrensem.
Hazırlicaz ama hem sözlümler hem biz acemiyiz iki ailede ilk kez bu işlere giriyor.

aynen lepi... napıcaz bilemiyorum?

Ben benimkine arada çıktıkça alalım seninkileri diyorum ama ne alacağımızı da tam bilmiyoruz.
Benimkilerde kaynanamda katılacak sanırım bize. Birde anaya babaya alınıyor.
Bir de mesela makyaj bilmem neyi aldırılıyor.
ben istemiyorum benm kalemimi rujumu almasın olan şeyler zaten ben de bunlar.
almasak olur herhalde.
Hem ogüne özel birşey değil ki benim sevgilim öncesinde ben aldığımda öded benim allığımın pudramın arfümümün parasını daha da bitmediler.
Alamsam olur herhalde.
Birde sunum kısmı var ben küçük sandıkta istemiyorum.
Ivırzıvıra tahammülüm yok sanırım :umursamaz:
birde nekadar tutar hiç kestiremiyorum:bbo:

biz erkeğin nişan bohcasına
pijama takımı(sortlu- normal ve o garip isimli sabahlığı olandanşakkıdı)
bir de penye pijama takımı
iç çamasırı 2-3 takım
terlik
3/5 corap
kemer cüzdan anahtarlık seti
tras takımı parfumu losyonu deodorantı kremi vs.. (metal sandık alıp yerleştirdik)
havlu lif seccade takke
ve bizde damatlık alınır erkeğe nişan bohcasında gider ( ayakkabısı. kol düğmeleri kemeri falan içinde)

Son düzenleme:
aşkımın bohçasına ,
takım elbise
ayakkabı ( aşkım terlik istemedi ayakkabı aldık )
gömlek / kol düğmesi / kravat ( sarardan kombine ettik bu seti fiyatlar uygun tavsiye ederim)
pijama takımı
iç çamaşırı
2 adet çorap
cüzdan beğenmediği için alamadık
kemer
traş seti
2 adet parfüm (equal ve pierre cardin) , deodorant , roll on
aldıkyerimseniben

biz bohça yapmıcaz,

biraz gereksiz geliyor bana nişandan sonra 5-6 ay içinde evlensem tamam yaparım ama 1yıl beklicez o yüzden füzili masraf olarak görüyorum

selamlar kızlar nasılsınızz erkeğin bohçasına biz ne koyduk bizde önümüzdeki ay götürcez kısmetse

3 lü pijama takımı + 2 takım kutulu iç çamaşırı takımına 100 TL verdik

terlik 20 TL

gömlek+kravat 35 TL

çorap 5 tane 7 TL ( 2 tane de daha kaliteli alcam)

6 tane atlet 6 tane boxer bitanede evde herzaman giyeceği eşofman tarzı takım 67 TL

parfüm,tıraş losyonu,deodorant,roll-on,el kremi,şampuan ( avondan set yaptım ) 70 civarı

parfüm falan koymak için parfümeriden çanta aldım 8 TL

havlusu,bohçası,seccadesi,tesbihi,takkesi bunları annemle ablam hazırlıyo yaklaşık 70 civarıda bunlar tumuştur.

yaklaşık 500 civarı bişi tutmuş aslında pantolon ve kazak tarzı bişide alıp koyim diyorum merserize kazaklardan nasılsa daha gitmemize var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…