Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

5 ay allahtan ama bakalım nasıl geçecek ancak nisanda ya da agustosta gidecek en yakın

evet canım atlattık biz 28 e girdi nişanlım :) benim daha 1 yılım var okul bitcek daha sen erken erken yapmışın bak yüksek lisansı da bende yapmak istiyorum ama kısmet hehe bide onu beklerseeekkk:):)

İŞ araken bir yandan yapayım dedim bir döenm bitti hala iş yokmafoldumben
neyse kısmet b işler diyorum artık napiym:sinifsinif:

aramıza lepide katıldı kaydirigubbakcemile5 bakalım bizim düğünler kesin peşpeşe oolur

olabülüü:kedi:
bizim durum biraz karışık ğer sözlüm işe girerse seneye evliyim eğer girmezse asker yolu göleyen bir nişanlıyım :gitme:

ooo ben yüksek lisans yaparsam benim okul bitmez valla beklemekden sıkılır fln:) ama zaten söz verdi evlensemde gidicem

aslında yapabilirsin iki senem var diyorsun ilk bir sene derlsrei bitir sonra tez klaırhihoyyyt

5 ay allahtan ama bakalım nasıl geçecek ancak nisanda ya da agustosta gidecek en yakın

Bu askerlik erkeklere çok ayak bağı oluyor ya.
Tamam vatan orcu falan ama aha adam 25 oldu askerlik araya giriyor.
Ve bu yaştan sonra geçen her vakit aleyhine oluyor:1no2:

amin canım.

1 yılım var şimdi alttan dersim olmazda yapıcam olursa evlendikten sonra yapıcam insan kaynakları istiyorum çok ya söylerken bile heycanlanıyrm..

biz tanıştığımızda askerden yeni gelmişti 3 ay olmuştu döndüğü ben hiç yaşamadım yani. ama askerlik konusunu sevmem daha önceden kötü anılarım var. zaten hep derdim askerliği bitmişse bişeylere başlarım die.

Alltan dersin olmazda erkenden başlarsın inşallah canım yüksğe.
Ben ozamanlar küçüktüm ya 18 idim. Ne biliyim böle askerlik maskerlik.
Pembe bir dünyaydı benimki.
Bana kalsam 18 imdeki hayalime göre ben şimdi evliydimzemuszemus
ama herşey hayallerdeki gibi olmuyor işte.
Düzen olmalı para olmalı herşey oturmalı diye bekliyoruz bizde.

aynen canım para biriktiricez bizde herşeyimiz güzel olsun istiyoruz birde aile desteği almadan yapmak istiyoruz kendi emeklerimizle bir yere gelelim

yani senin dalını bilemicem canım ben ama ben tezli yapıyorum mühendislik okuduğumdan.
Birde tezsizler daha pahalı diye biliyorum ben

bende tezli daha iyi duymuştum. tezli düşünüyorum tezsiz ama emek vermeden yapmak gibi geliyor. iş ararkende tezin önemli oluyor zaten

aynen lepi ben de 18 yaşında tanıdım .. ve daha üni 1. sınıfta neyin en olduğunu bilmiyorduk.. ve işte bişeyler ancak daha yerli yerine oturyor...
sonbahar tabbiki tezli yüksek daha avantajlı daha sonra master doktora devam edebiliyorsun...

tezsizde o şans olmuyor mu yaa o zaman tezli yapmak lazım zaten çünkü ben doktoraya kadar düşünüyorum. sonuna kadar devam allah kısmet ettiyse

tatlım akademik kariyer yapmak için mutlaka tezli yüksek lisans yapman gerekir. Tezsiz yüksek lisans ile doktora yapamazsın.

aynen canım para biriktiricez bizde herşeyimiz güzel olsun istiyoruz birde aile desteği almadan yapmak istiyoruz kendi emeklerimizle bir yere gelelim

Bizimde öyle olacak.Şİmdi biraz biriktiriyor sözlüm nişan yapcaz seneye kadar birikcek ev kurcaz. Arada ben de iş bulurum inşallah da elimiz rahatlar:sinifsinif:

bende tezli daha iyi duymuştum. tezli düşünüyorum tezsiz ama emek vermeden yapmak gibi geliyor. iş ararkende tezin önemli oluyor zaten

tabiki tezli iyidir graceful da demiş zaten
a.s

Kızıma dicem kendinden büyüğünü bul 2 3 yaş.Askerliğini yapmış düzenini kurmuş olsun dicem.
Ben çektim kızım çekmesnkaydirigubbakcemile3

bu konuda beni bilgilendirdiğiniz için teşk.ler kızlarr

bişi değilvereliniortak

sağol canım.çok teşk. ederim bilgilendirdiğin için bende öyle düşünüyorum zaten. gerisi kısmet artık.

bizim aramızda 4 yaş var büyük olması hep daha iyi gelmiştir bana.zaten normalde çocuk ruhluyum beni idare ediyo artık:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…