Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

pinarpin hazırlıksız yakalanınca daha bir değişik oluyor.. seninki de öyle olmuş tamamen spontene gelişmiş süper...

bence de canım insan bir kere yaşıyor bunları herşey sırası yolu yordamı ile olmalı diye düşünüyorum bu heycanlar bir daha gelmez. gerçi söylemeseydim de ederdi ama ben işimi garantiye aldım ya etmezse sorununu ortadan kaldırdım.

[/IMG]
pinarpin hazırlıksız yakalanınca daha bir değişik oluyor.. seninki de öyle olmuş tamamen spontene gelişmiş süper...

evet o daha şaşırtıcı

o güne özel fotom var bulursam ekleyeyim

...................

buda evlenme teklifi ettiği ann..
yani ettikten sonra daha doğrusu:)

.................

Son düzenleme:
benim fotom yok senağlama benimki de pinbarpin gibi oldu tamamen hazrlıksız... üstelik gcenin bi vakti üzerimde pijamlarım vardıdelikafadulden

sonbahaar:asigim:
bu ne güzel ya benim böle anım yok evlenme teklifi ettircem tekrardan ben ya :gitme:
ama bana teklif etceğini baştan söylesin şöle saç makyaj full çıkkiyim karşısına foto çekilince ii bişi olsun diyekaydirigubbakcemile

çok güzel bakıyorsunuz hee:kedi:

daha çok var canım yaaa 2 yıl kadar beklicez eksiği olmaz fazlası olur. yavaş yavaş alalım eşyaları acele etmeyelim dedik 23 yaşındayım biraz daha geçsin istedim okul fln bitsin hele. evlenince borçla evlenmek istemiyorum herşey bitsin aslında bitmez tabii ama 10 yere borcum olacağına 1 yere olsun öyle evlenelim dedik. bekliyoruz yani.

sağol tatlım yaa ayaktaki fotomuz tekliften önceydi orda rahatız tabi sonrasında biraz heycan yaptık sanırım:)

kaderdaşız galiba :1shok: biz sonbahar ... bende 23 yaşındayım aynı fikirdeyim ve aynı şeklde 2 sene kdr beliyeceğim

heyecan güzeldi aşkın belirtisidiropuyorumnanaktan

evet tatlım türkçe öğretmeniyim ben .. askerlik durumu nasıl sizin atlattınız mı o aşamayı?

Ben de 23 üm nolcak şimdikaydirigubbakcemile3
ama iki sene benim beklemeye niyetim olmasada benimki her an beni bekletebilir malum daha askerlik varmafoldumben
Ben yüksek yapıyorum kızlar siz napıyorsunuz.

evet canım atlattık biz 28 e girdi nişanlım :) benim daha 1 yılım var okul bitcek daha sen erken erken yapmışın bak yüksek lisansı da bende yapmak istiyorum ama kısmet hehe bide onu beklerseeekkk:):)

aramıza lepide katıldı kaydirigubbakcemile5 bakalım bizim düğünler kesin peşpeşe oolur

ooo ben yüksek lisans yaparsam benim okul bitmez valla beklemekden sıkılır fln:) ama zaten söz verdi evlensemde gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…