Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

olur böcükcüm efkarlanma senzemuszemus

ya kızlar bişi sorjam merak ettim nasıl ewlenme teklifi aldınız

olur böcükcüm efkarlanma senzemuszemus

ya kızlar bişi sorjam merak ettim nasıl ewlenme teklifi aldınız

dur hem anlatayım hem anımı tazeleyim..
evlenme teklifi ediceğini biliyordum o gün zaten ama ne hediye aldığını bilmiyordum:)
hazırlıklıyım yani süslendim püslendim. ayrı şehirlerdeyiz sabah erken geliyor gezdik fln akşam yemeğe gidelimmi dedi olur dedim güzel bir restuoranta götürdü sıcaktı hava dışarda oturuyrz. söyledik işte yemekleri baktım bunu ter basıyo fln kekelemeye başladı heycandan eli ayağı dolaştı çatalı tutamıyo gülmemek için zor tuttum kendimi tabi. özell bikaç söz söyledi sonu
...... hayatımın geri kalan kısmını seninle geçirmek istiyorum eğer sende benimle yaşlanmak istersen benimle evlenirmisin.....
oldu bende hiç nazlanmadan evettttt dedim:)
cebinden hediyesini çıkardı kutusunu açtı ayağa kalktı yanıma gelip arkadan kolyemi taktı.
o arada elleri hala titriyordu tabii

ayyy çok güzel bir andı yaa.

Ne güzel elleri titremiş heyecan yapmış :asigim:
ben severim erkeğin heyecan yapmasını böyle şeyleri zar zor söylemesini ozaman bana sıradan birşey yapmıyormuş gibi geliyoropuyorumnanaktan

Benimki de bana ilk seni seviyorumu derken sanki yeni kelimelri öğrenmiş gibiydi zor
çıkıyordu ağzından helecan yappıyordu hep:asigim:

denizli bjk macinda teklf etti bide inönüdeki kutlamalarda hediye olarak kombine alcakm1s en mutlu oldugum seyy:asigim:

benmkisi biraz ilginç tabii...

Gece saat 23 sularında evimizin zili çaldı.. içeride babam ve kardeşimle birlkte oturyorduk. kim bu bu saatte diye konuşurken kapıyı açtım .. bir de ne göreyim kedi yuvaları olurya çanta gibi onlardan duruyor kapının önünde ama kimse yok içinden miyav miyav diye ses geliyor alla allaa diyorum ama inanın aklımın ucundan geçmiyor... aldım içeriye yuvayı bakındım kimse yok kapıyı kapdım sonra çok şeker çok tatlı bir kedi yavrusu ... {kedilere aşığım buarada} kedinin boynunda kocaman kalp şeklinde bir zarf içinde bir not ve yüzük kutusu... Benimle evlenir misin bebeğim? delikafadulden :1shok::asigim::asigim::asigim: babam tabii şoklarda herkes bakakaldı... öylece salonun ortasında oturdum ve ağlamya başladım...... babamın bile gözleri doldu sonra zil çaldı tekrar ve ruhum,sevgilim geldi... çok güzel bir andı... hayatım boyunca unutamam ... :asigim::asigim::asigim:

graceful, sonbahar, böcük hepinizinki cok güzel 3ünüz içinde cok güzel bir an olmuş olmalı zemuszemus

çok güzel insan bir kere hiisediyor böyle duyguları .. çok farklı bir his... opuyorumnanaktan

evet canım çok güzel anlar. zaman geçip böyle anlatınca bile insan o anları yaşıyor
:asigim:

böcük senin sorununu çözemiyorum maalesef çünkü bi mok anlamadım kafamçokkarıştı

bu arada ben henüz evlenme teklifi almadım
bekliyorum

beklemedeyim

benimki ayı cinsinden olduğu için herhalde sade bir teklif olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…