Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Nişanlandım ama kısçeler böylesi hikaye tarzında bi evlenme teklifi ben de almadım :)))

ben baştan söylemiştim ama evlenme teklifi etmeden evlenmem die. peşin pazarlık yaptım yani:) uzun bir süre hazırlandı o da aslında gece dışarı çıkabilsem şampanya patlatıcaktık ama nişana sakladık:):)

ay ne güzelmiş kedi yavrusu ile teklif ya bayıldım canım ne güzel,
benim öyle egzantirik bişey olmadı çok klasikdi, kızkulesine götürdü beni ama tamamen hazırlıksızdım ne elbisem ne saçım başım , zaten öğle yemeğine gittik akşamları evden çok fazla çıkamadığım için,

yemeğimizi yedik tatlılar gelirken bi baktım bana gül yaprağı dolu bi tabak içinde yüzük kutusu getirdi garson :)
kutuyu açıp tektaşı görmemle evlilik teklifi gelmesi bir oldu.
ama benim için çok güzel bir andı..

eda nan oldu artık harfler cıkıo ohh be yazasım bıle yoktu
ayy benımkı tutturdu söz cıceğımız sıyah beyaz gül olsun cıkolatalarıda öle secek nan bu bjk aşkı benım aştı hee zemuszemus

Oyyy yirim kıss seniŞeniz
boşver bebişim nişanladık yaa :teytey::teytey:

yok yok ben dedim ona ilerde sölicem cocuklarımıza diye siz babanıza çekmeyin dicemnaniknanik

orası öyle janım nişanlandık ama ben de bu çeneyle ewlenince bile alırım teklifidelikafadulden

bende anlatamm nasıl evlenme teklifi aldığımı

14 şubat 2007 carrefoura gidiyoz akşam iş çıkışı yağmur yağıyo biyandan bahçesinde durdu beni bişi sölicem dedi benimle bir ömür boyu yaşarmısın dedi arada bişiler daha söledide ben şoka girdim hatırlayamıyom neyse koca bi buket gül verdi gülün içinden de yüzük çıktı ahhh ahh negüzeldiii:))

kıslar

nikimin altın da nergis yazan yazıyı değiştirmek istiyorum nasıl yapıcam bi anlatıversenize

ay şekercim sneinki de süpermiş

böcük hakket ha ne öyle siyah beyaz çiçek annenlerin karşısına
sen de ki o gün klasik olmak lazım de
ama sonra sevgililer günü falan kutlarken sana yapsın siyah beyaz çiçekli süpriz alalaaa

slm kızlar nekadar duygusal ve guzel teklıfler almıssınızopuyorumnanaktan
bızde nısanlanalı ıkı ay olmustu askere gıdıcektı onu ugurlamak ıcın aılemle denızlıye gıtmıstık
gıtmesıne ıkı saat kalmıstı yarım saat sonra evden cıkacaktık ev okadar kalabalık kı bende mutfakta cay dolduruyodum askım geldı kolumdan tuttugu gıbı bos bı odaya goturdu benı kapıyı kapattı yengesınıde onune dıktı kımseyı ıcerı alma dıyede tembıhledı bende yanlız bı sekılde vedalasmak ıstedıgını dusundum gozlerım zamanın azalmasından dolayı zaten dolu doluydu onunda aynı sekılde tabı
bırden onumde dızlerının uzerıne cokuverdı ellerı ellerımde ben ne oldugunu anlayamadan o sıhırlı sozcukler dılınden dokulmeye basladı
bende kendımı tutamayıp aglamaya basladıgım ıcın sadece son cumlesını anlayabıldım boynuna sarılarak hıckırıklar ıcınde evet dıyebıldım sadece bı sure bırbırımıze sarılıp agladıktan sonra toparlanıp odadan oyle cıkabıldık
o an hayatımın en huzunlu en mutlu anlarını bı arada yasamıstım:asigim:

ben baştan söylemiştim ama evlenme teklifi etmeden evlenmem die. peşin pazarlık yaptım yani:) uzun bir süre hazırlandı o da aslında gece dışarı çıkabilsem şampanya patlatıcaktık ama nişana sakladık:):)

sonbahar aynı senin gibi bende de3dim çok değişik bir evlenme teklifi olmazsa ona göre diye en başından söyledim :umursamaz:

X