Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

haha :KK70: evet aslım düğünler bitmiyo hiççç :KK70: biran önce evlenelim yav :p sn ne zaman evlenion :p

günaydın kıslar nasılsınız bugün nikah işlemlerini başlatmak için gidicez sağlık raporunu yaptırıcaz işimiz biterse günde alabiliriz çok heyecanlıyım
em boşver hayırlısı olsun kıslar

haha :KK70: evet aslım düğünler bitmiyo hiççç :KK70: biran önce evlenelim yav :p sn ne zaman evlenion :p

hilalim benim daha çok yaa... seneye bu zamanlar olcak benim...

günaydın kıslar nasılsınız bugün nikah işlemlerini başlatmak için gidicez sağlık raporunu yaptırıcaz işimiz biterse günde alabiliriz çok heyecanlıyım
em boşver hayırlısı olsun kıslar

çok sevindim esracım ya allah tamamına erdirsin darısı başımıza

aslmcm almadık daha hiç bi işleme başlamadık :KK70: bu gidişle boş gün bulamicaz :KK70:

çok sevindim esracım ya allah tamamına erdirsin darısı başımıza[/QUOTE]

saol cnm amin inş
istediğimiz güne buluruz inş mayıs başına almayı düşünüyoruz ben çalıştığım yerden nikah çıkışıyla çıkıcam onda dolayı erken alıcaz

aslmcm almadık daha hiç bi işleme başlamadık :KK70: bu gidişle boş gün bulamicaz :KK70:

herşeye vakit ayırın siz en önemli şeyi atlayın.. hanfendi daha gelinlik bakcak daha mobilya seçcek daha en önemlisi olan nikah tarihi alıcak oooo ölme eşeğim ölme :) 3 buçuk ayınız var şu an ama bu saydıklarım uc ucuna yetişir bu kdr kısa zmnda

saol cnm amin inş
istediğimiz güne buluruz inş mayıs başına almayı düşünüyoruz ben çalıştığım yerden nikah çıkışıyla çıkıcam onda dolayı erken alıcaz

nikah çıkışı derken canım , evlilik tazminatı nımı kasdettin :uhm:

kaydirigubbakcemile3 napiyim hayatım benim danam kulağının üzerinde uyuyo saolsun :KK70: hiç bişiye telaşları yok daha zaman var diyolar :KK70: e zorla veremem ya kendimi cnm :KK70:

Günaydııııııııın Şeniz

Düğün salonu işinide hallettik şimdi sıra evi karar vermede..Bu konu yüzünden çok kavga ediyoruz çok..Onun istediği evde oturmak istemiyorum dua edin bana:sinifsinif:

günaydın cnmcım hadi hyırlı olsun :-)
nie cnm nerede oturmak istioki kavga etmeyin yahu

Günaydııııııııın Şeniz

Düğün salonu işinide hallettik şimdi sıra evi karar vermede..Bu konu yüzünden çok kavga ediyoruz çok..Onun istediği evde oturmak istemiyorum dua edin bana:sinifsinif:

günaydın canım hoşgeldin nasılsın... enişte beyin oturmak istediği ev nasıl ki canım neden istemiyorsun bilmiyorumkismile

kaydirigubbakcemile3 napiyim hayatım benim danam kulağının üzerinde uyuyo saolsun :KK70: hiç bişiye telaşları yok daha zaman var diyolar :KK70: e zorla veremem ya kendimi cnm :KK70:

canım benim bunu sormakta ne var ne alakası var kendini zorla vermekte.. her zaman çingeneliğini yapıyon şimdide yap işte :) biz boş nikah günü bulamıcaz walla ewlenmem bak he de :KK70:

herşeye vakit ayırın siz en önemli şeyi atlayın.. hanfendi daha gelinlik bakcak daha mobilya seçcek daha en önemlisi olan nikah tarihi alıcak oooo ölme eşeğim ölme :) 3 buçuk ayınız var şu an ama bu saydıklarım uc ucuna yetişir bu kdr kısa zmnda

benim hilalden 2 hafta önce gelinliği bizde bakmadık daha mobilya baktık sadece gelinliği mart sonu bakmayı düşünüyoruz

nikah çıkışı derken canım , evlilik tazminatı nımı kasdettin :uhm:
evet cnm nikah tazminat 3.5 seneyi tamamlamış olucam o çıkış yaptığım zaman

noivasmagiagifs17.gif

opuyorumnanaktan - 06 Mart - ciLeKLiMm - nişan - opuyorumnanaktan
:nazar: - 27 Mart - pınarpin - düğün - :nazar:
:nazar: - 27 Mart - scarce - düğün - :nazar:
:nazar: - 24 Nisan - adaer - düğün - :nazar:
:nazar: - 24 Nisan - OmrumunSahibi - düğün - :nazar:
opuyorumnanaktan - 08 Mayıs - aslhsnkyk - nişan - opuyorumnanaktan
:nazar: - 30 Mayıs - Boswer - düğün - :nazar:
:nazar: - 05 Haziran - hilal_im - düğün - :nazar:
:nazar: - 12 Haziran - esra8608 - düğün - :nazar:
:nazar: - 12 Haziran - organiksheker - düğün - :nazar:
:nazar: - 17 Haziran - Selen_Ay - 1.düğün - :nazar:
:nazar: - 19 Haziran - eregli - nikah - :nazar:
:nazar: - 19 Haziran - Selen_Ay - 2.düğün - :nazar:
:nazar: - 26 Haziran - ndrcn - düğün - :nazar:
:nazar: - 10 Temmuz - bebemmm - düğün - :nazar:
:nazar: - 10 Temmuz - eesra - düğün - :nazar:
:nazar: - 10 Temmuz - em4561 - düğün - :nazar:
:nazar: - 17 Temmuz - ciLeKLiMm - düğün - :nazar:
:nazar: - 18 Temmuz - dreamlife - nikah - :nazar:
:nazar: - 24 Temmuz - dreamlife - düğün - :nazar:
:nazar: - 19 Eylül - papatya2507 - düğün - :nazar:

noivasmagiagifs17.gif

yok aslımcan şaka ypıorum :KK70: ufak ufak mobilya bakıoruz işte fırsat buldukça gelinlik bakıyoruz nikah işlemlerini martta yapıcaz öyle karar aldık :KK70:

benim hilalden 2 hafta önce gelinliği bizde bakmadık daha mobilya baktık sadece gelinliği mart sonu bakmayı düşünüyoruz

evet cnm nikah tazminat 3.5 seneyi tamamlamış olucam o çıkış yaptığım zaman

gelinlik nişanlıkta yaz sezonu olduğu için fiyat 2 misli oluyo cnm 2 hafta önce nişanlığımı beyenmeye gittim 300dü haftaya kiralıcaz dedik bu geçtiğimiz hafta gittik arada sadece 1 hafta var düşün ve 600 dediler.. neyse ikna ettik 300e ama yani ki bu gelinlik yani maliyet açısından daralmamak adına söyledm ben

X