Yakışıklı Erkekler Arşivi Yapalım mı?

Son düzenleme:

Di mi yaaa... Bence de herkes farklılık peşinde koşuyor.
Oysa hepimiz aynılık peşinde koşmalıyız, hepimiz aynı tipteki adamları beğenmeliyiz.
Aksi düşünülemez.
Zevk diye bir şey söz konusu değil zaten bu hayatta. :86:

ilker kızmaz bildiğin çok çirkin. tarkan ise cüce.
ancak mesela benim paylaştığım fotolardaki adamlar ise boylu poslu kaslı adamlar. 1.90lık kaslı adamlara erkeğe benzemiyor diyip bu iki tıfılı beğenmek ironik:97:

sana göre çirkin sana göre cüce....
ben senin paylastıklarınamı dedim neden üzerine alındın genele yorum yaptım ben sanki türkiyede adam kalmadı yakışıklı.boyu kası olan yok sanki türkiyede.bırakın ya ne derseniz deyin özentilik bunun adı..paylasımları yapanların çoğuda ergenlik çağındaki liseli kızlar.özentilik olmasıda çok normal tabi..

Henüz en yakışıklısı doğmadı doğurunca eklerim kızlarrrrrr Ocak ayını bekleyin kısmetse

koş neyin peşinde koşuyosan....anlamak istediğin yerden anlamaya devam et.
söylediklerimi anlayabilmen için çok zamana ihtiyacın var..
boşver en iyisi..
neyse konu dışına çıkmak istemiyorum size iyi paylaşımlar.. (umarım fazla zorlanmazsın.)

sanırım kimse gerardı beğenmedi, fikirleri alayım kızlar

Bana göre dünyanın en çirkin erkekleri renkli gözlü olanlardır.
Hadi sarışınları geçtim; bir de koyu saç, beyaz ten + renkli göz olduğunda daha da korkunç oluyor.
Yani hiç benim tipim değil.
Renkli gözlü erkeklerin hiçbiri tipim değil daha doğrusu. Toptan çöpe...

Son düzenleme:

gözleri ela-yeşil tonlarında olsa dahada yakışıklı olurmuş ama böylede çok yakışıklı kıvanç tatlıtuğa benzetiyorlar ama ondan kat kat yakışıklı bana göre.

gözleri ela-yeşil tonlarında olsa dahada yakışıklı olurmuş ama böylede çok yakışıklı kıvanç tatlıtuğa benzetiyorlar ama ondan kat kat yakışıklı bana göre.

süpermiş yaa kıvanç tatlıtuğa benziyor dudakları. ancak bu daha yakışıklı bence de.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…