Yakında doğum yapacağım görümcemin gelmesini istemiyorum siz olsanız ne yapardınız?

Doğumdan sonra kim gelmiş kim gitmiş gözün görmüyor bile boşver gelsin geldiği gibi gitsin

Kural 1722: eşinin aile fertleriyle olan sorunlarına hiç bulaşma barıştırma derdine düşeceğine tadını çıkar ha böyle bir hata yaptıysan da sonra huzursuzluk çıkarmaya yer arama….

Şerefsiz köpekler diye size söyledi sizde affetsin diye teşvikmi ettiniz yani hata yapmıșsınız adım atılmayı hak eden birisi degil

Gönül ister ki tabi tepki göstersin ben de istemem hiçbir kadının pasif kalmasını ama ben de kendimden örnek vereyim her ne kadar durum aynı olmasa da özel günlerde cidden o günün güzelliğini herkes bozuyor bu zamana kadar evlendiğim her aşamayı eşimin ailesi rezik etti bende çat çat hakkımı savundum söz verdim kendime düğünümde hiç takmıcam ve sorun olmayacak diye sorunsuz en özel günümü atlattım sonra herkesle muhatabı kestim belki durum aynı olmayabilir ama en güzeli insanlarla pek bir yakınlık olmadan az muhatapla hayatını sürmek

Gelirse de suratına bakmayın,muhattap olmayın. Bebeğinizi de vermeyin kucagina falan,insan olsun,adam gibi konuşmayı öğrensin,sonra hala olsun.
Bayram günü insan gibi iyi bayramlar demek şöyle dursun birde şerefsiz köpekler diyor terbiyesiz.bakın köpek değil köpekler diyor,kardeşine istediğini desin,it desin,dana desin ,ayi desin banane der insan,kendi ilişkileri böyle ama ne demeye sizi katıyor,çoğul konuşuyor? Çok sevimsiz bir insan belli ki bu. Bayramda küsler barisirken kadın küslük cıkarmış pes.

Olayları bu kadar abartan birisi sizin bu tavrınızı Allah bilir nerelere çeker. Olan eşinize olur. Ben o gerginliği yaşayacağıma mesafeli bir şekilde 2 saat görümceye katanmayı tercih ederim.

Sana şerefsiz köpek diyen biriyle neden kocanın barışmasını sağladın? Böyle yaparak saygın olmuyorsun kalitenden taviz veriyorsun. Şu saatten sonra ne yapsan boş yani. O lafı yutup bir de eşine yutturmuşsun. Artık çok da ciddiye alınmazsın bence.
Neyse bana böyle diyen birisi kardeşim dahi olsa evime ayak basamaz. Çocuğumu da göremez

Derdiniz görümceniz değilde çocuğunuz olsun bence. Nasılda insan oğlu her şeyden emin olabiliyor. Sağlıkla evladınızı kucağınıza alacağınızın garantisi var mı? Allahım sağlıkla alayım evladımı kucağıma diye dua edin bunlarla meşgul olun evladınızla nasıl bağ kuracağınızı felan düşünün bence. Ne gereksiz bir şey doğuma kalmış iki gün derdinize bakın

Siz niye barıştırdınız ki acaba?
Kadın size hakaret etmiş. Benim affetmeyeceğim tek şey saygısızlıktır akraba ilişkilerimde. Siz tatile gittiğinizde kv nin hasta olduğunu bilmiyormuşsunuz. Ne yapacaktınız? Geri mi dönecektiniz apar topar. Grip geçirmiş alt tarafı, ölüm döşeğinde değil. Kıskançlığından kudurmuş size çatmış, sizde barışmışsınız. Tabi kıskanç görümce hızını alamamış birde engellemiş sizi. Eğer gelirse yüzüne dahi bakmayın. Bu saatten sonra asla samimi olmayın. Yarın bir gün senin çocuğuna da hakaret eder bu mahalle karısı.

Çok uslupsuz bir insan yani o nasıl söz ya aşağılık köpekler yanlismi okudum ben.Kopekler aşağılık değil hayvanlar üzerinden hakaret etmeyi bı biraksami insanlar artık acaba.Neyse bebeğiniz hayırlı olsun lakin ben bu görümce dediğiniz sahsiyetle şahsen selamlasmam.Kendi kardeşine isterse yumruk atsın.Ben kimsenin bozuk kafasını yada ağzını duzelltmek zorunda değilim.Bu saatden sonra olmayan terbiye öğrenilmez biraz geç Sizde fazla iyisiniz fazla anlatabildim mi.O cümlede kul hakkı var ne demek iyi olsunlar diye bunu yutmak.O zaman yutkunun bu daha başlangıç.Ne kadar izin verirseniz o kadar ileri gider Tavsiyem görüşmemeniz gelsin önce özür dilesin bilemem ben o cümleyi unutacak insan değilim siz benden farklisiniz belki özür dilerse kabul edersiniz.Aksi takdirde eşimle iliskim ne olursa olsun Nuh derim Peygamber demem.

Layigi eşim konussun banane ben arar köpek sensin derdim gerçi köpek bile senden iyi seni tanımlayacak sıfatım yok can sagligini ruh sağlığını düşünüyorsan ne ölüme ne dirime der yüzüne carpardim.Genede siz böyle yapmayın ben bu tarz insanla kibar kibar konuşamam lisanimiz eşit olmalı.Tabi benim eşim benden önce onu paralar bu da var .Elbette insan ilişkileri bu düzeye gelmemeli fakat saygısızlık hadsizlik ise konu insanın yillardir aldığı öfke kontrolü terapileri bile ise yaramayabilir.Bu manada aslında sizi tebrik ederim soğukkanlı siniz benden çok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…