Yakın kız arkadaşım, enişteci sendromu.

Sevgiliniz ne tepki veriyor?
Bu kızı bir an önce hayatınızdan çıkarmanız lazım, hiç normal biri değil çünkü

Ay var böyleleri "sahipli" erkekleri kendilerine baktirmaya çalışmak hobileri bunlarin. Sahit de oldum aslinda amaci adami elinden almak değil ama herkes onu daha cok begensin daha cok ovsun sen sönük kal istiyor. Bence son derece hastalikli bi karakter.

Ayrica
Sürekli konusup görüşüyoruz nasıl mesafe koyacağım bilmiyorum
Konusmayip gorusmeyerek

Demek ki arkadaşınızın hayatına giren diğer kadınlar sevgilileri konusunda sizin kadar paylaşımcı değilmiş. Şaka bir yana yakın arkadaş olma çabası olduğu halde hayatında samimi olmadığı hemcinsi olmayan insandan korkarım ben. Kaldı ki yaklaşımını görmüşsünüz neden kendinizi saf yerine koyup, ikisini bir araya getirmeye devam edip, kızın sevgilinize alanen asılmasına sizi kötülemesine göz yumuyorsunuz. Bu sevgiliye güvenmek değil, kendi karakterini ezdirmek değil mi? Sevgilinizin gözünde düştüğünüz konumda çok kötü. Düşünsenize adama sevgilisinin yanında alenen temas ederek asılan kızı, üstelik kız sevgilisini ona kötülemesine rağmen yanında tutuyor ve anları bir araya getirmeye devam ediyor. Ne kadar kötü bir durum. aynısını size sevgilinizin yaptığını düşünün adama ne sıfatlar yakıştırırsınız. Sevgilin nasıl davranıyor falan diyenler olmuş ama adamın gözünde konu sahibinin düştüğü durumda çok kötü bence.

Bu kişiye hala nasıl yakın arkadaş diyorsunuz?
Yakın arkadaş dediğin böyle mi davranır, insan hiç mi nerde ne yapılması gerektiğini bilmez. Böyle bir insanı yakinliginiza almayın. Her gün konuşup görüşüyoruz nasıl mesafe koyacağım demişsiniz. Çok basit gorusmeyin, konuşmayın. İşim çıktı diyin. Erkek arkadaşınızla yanyana getirmeyin. Neden boyle bir durumun içinde kalıyorsunuz ki?

Siz adamın ablasıyla otururken onlar başka odaya film izlemeye nasıl geçiyor, ben o kısmı anlamadım. Sevgiliniz neden sizin yanınızda değil?

Kankalarımın sevgilileriyle çok dost olmuşumdur ama kimsenin sevgilisiyle başbaşa bir odaya geçip film izlemeye kalkışmadım. Yakın temas kurmadım. Bunların yapan insanı da yanımda yakınımda tutup sevgilimle görüştürmem. Kızla görüşecekseniz bile sevgiliniz bu görüşmelerde olmamalı, inşallah telefon numarası falan almamışlardır birbirlerinden

Arkadaşınız enişteci değil de fazlaca ilgi delisi. Bu sebepten olmasa yarın bi sebepten arkadaşlığınız bitecek. Bu türler kendine tehdit olarak gördüğü kişileri yanından bir şekilde uzaklaştırır.

Niyetini bilemem günahını almayayım ama ben sevmem bu tür samimiyetleri. İki eniştem var kızkardeşlerimin eşleri onlarla bile son derece mesafeliyimdir, eniştem arkadaşım olamaz kaldı ki bir arkadaşımın sevgilisiyle arkadaş olayım. Bu tip samimiyetler çirkinlik getirir her zaman çok örneğini gördüm etrafımda. Mesafenizi açın, birlikte görüşmek zorunda değilsiniz

Bu nasıl muhteşem bir tespittir
Bizde de var bir tane ondan

Kızlar erkek arkadasımın annesiyle gorustuk dun arkadasın gitti mi falan evet dedim o aksam sadece 25 dk oturdular birlikte arkadasın cok uyanık birisi dedi. ılk ızlenım son ızlenımdır bende dedı ne anlamda dedım uyanık sadece dedi.

Ben şunu da anlamadım daha yeni ilişki başlamışken ablasıyla annesiyle görüşüyorsunuz. Annesi arkadaşlarınız hakkında yorum bildiriyor . Çok yüz göz değil misiniz? Arkadaşlığınizi bence de bitirin ama şimdiden başka insanlara çevreniz hakkında söz söylemesine izin vermemelisiniz.

Arkadaşınız sevgilinizin annesinin gözünde kırmızı kart yemiş . Böyle bir arkadaşa sahip olduğunuz bir de tutup getirdiginiz için bence sizde eksi puan ile başladınız. Üzücü .

Ben de anlamadım henüz çok yeni ilişki evlilik niyetiyle de görüşülmüyor ama maaile tanışmışlar.
Eski konusundaki yattıktan sonra kendisini terk eden maddeci kumarbaz çocuk mu bu ona da cevap vermedi

Ben de anlamadım henüz çok yeni ilişki evlilik niyetiyle de görüşülmüyor ama maaile tanışmışlar.
Eski konusundaki yattıktan sonra kendisini terk eden maddeci kumarbaz çocuk mu bu ona da cevap vermedi
Vay arkadaş. Nerde yaramaz herif var hep tatlı herkes peşinde.

Vay arkadaş. Nerde yaramaz herif var hep tatlı herkes peşinde.
Eski konusundaki çocuk olduğunu pek sanmıyorum çünkü basbayağı cinsellik için yanaşmış sonra da sanki kendisi bakirmiş gibi konu sahibi bakire değil diye bahane edip gitmişti tutup da ailesiyle falan tanıştırmaz bence.

Ama o mu diye sorulunca cevap vermemiş o yüzden bir şüpheye düşmedim değil

Oysa da şaşırmam be.

yanı sureklı gorusuyoruz erkek arkadasımla annesıyle yasadıgı ıcın onunlada gorusuyoruz sadece cok uyanık dedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…